עבודות איטום בסנפלינג

מתעניין בביצוע עבודת איטום בסנפלינג? בדרך כלל מי שמזמין עבודות מסוג אלו יודע שיש בעיות נגישות לאזורים אותם הוא צריך לאטום ועל פי כן מוסיף עבודת גובה, המקומות הנפוצים ביותר בהם מבצעים איטום בסנפלינג הם קירות חיצוניים, מעטפת המרפסת, חלונות, גגות בעלי בעיות גישה ומעטפת כללית של מבנה, לקבלת הצעת מחיר לכלל השירותים פנה אל נציג מטעם "איטום בקליק".

מציאת קבלני איטום בסנפלינג בתוך כמה דקות!

ביקור ראשון בפורטל "איטום בקליק"? אם אינכם יודעים השירות שאנחנו מעניקים כאן הוא מקיף ופשוט מאוד, אתם משאירים פרטים או מחייגים למוקד אנושי ואנחנו משלימים את מספר פרטים בודדים כמו אזור, איפה אתם צריכים לבצע את העבודה, שם ומספר טלפון ומעבירים זאת הלאה אל נותני שירות וחברות איטום אשר מספקות את השירות (במקרה הזה איטום בסנפלינג) ונמצאות או לפחות מספקות שירות באזור המגורים שלכם, אתם תקבלו עד - 3 הצעות מחיר בלבד של קבלני איטום בסנפלינג או חברות המתעסקות בכך אליכם בתוך כמה דקות ותוכלו לבצע השוואת מחירים בתוך כמה רגעים בודדים.

איטום בסנפלינג

מחירון לעבודות איטום בסנפלינג, כמה זה עולה?

רוב הגולשים שמגיעים לאתרנו מתעניינים במידע אודות מחירי השוק וכמה +- צריך לעלות להם השירות אותו הם מבקשים, לשם כך ערכנו במיוחד מחירון לאיטום בסנפלינג מעודכן אשר שוקלל ממספר הצעות מחיר, מידע שנאסף ממחירונים שונים באינטרנט והשוואה לאזורי מגורים שונים בארץ, הנה הטבלה:
מחירון עבודות איטום סנפלינג לפי סוג עבודה
 • מחיר איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

  שימוש בסילר, המחיר עשוי לרדת בעבודה מעל 50 מטר

  180 - 320 ש"ח
 • כמה עולה לאטום חלון באופן חיצוני עם סנפלינג?

  מחיר לחלון בודד, אטימה מלאה נגד רוח, נוזלים ורעשים

  החל מ-500 ש"ח
 • מהו המחיר לאטימת מבנה שלם בסנפלינג?

  עבודה היקפית של מבנה, כולל הכל.

  החל מ-200 למטר
 • עלות איטום גגות בסנפלינג

  עבודת גובה כאשר לא מתאפשרת גישה לגג, מחיר למ"ר

  החל מ- 140 ש"ח
 • מחיר אטימת מעטפת מרפסת

  אטימה חיצונית סביב למרפסת (מעטפת חיצונת)

  200 - 250 למ"ר

הדפס מחירון

עבודות גובה לאיטום קירות וחלונות חיצוניים

על מנת לאטום קיר חיצוני או חלון מבחוץ יש לבצע את העבודה בגישה מלאה לכך, במידה ולא קיימת גישה נוחה כמו שימוש בפיגומים או למשל שמדובר על בית פרטי, יש צורך בשימוש בסנפלינג אשר באמצעותו האוטם יכול להגיע אל הנקודה הבעייתית ולבצע תיקון כאשר יש לו את מרחב והגישה הדרוש לו. דרך איטום בקליק אפשר למצוא נותני שירות המעניקים את פתרונות האטימה בסנפלינג לקירות חיצוניים, לחלונות ואף לגגות ומבנים שלמים, חשוב לציין כי ללא הגישה הנכונה אל החלון באופן חיצוני וכאשר ניתן לראותו במלואו העבודה לא תבוצע על הצד הטוב ביותר וייתכנו בעיות בהמשך בשל איטום שאינו איכותי.

מתי נצטרך להזמין איטום לגג עם סנפלינג?

במרבית הגגות אין בעיה של גישה, אך כאשר ישנם בניות חלקיות, אנטנות וגופים שונים אשר מפריעים עמידה על גבי הגג, אזורים צרים במיוחד עליהם לא ניתן לעמוד באופן יציב וישנה סכנה בטיחותית, רצוי לבצע את כלל עבודת איטום הגג עם סנפלינג, ראשית מבחינת תקנות הבטיחות, שנית על מנת להגיע לאזורים בעייתים ולבצע את איטום הגג באופן מקצועי, עבודה זו יחסית נדירה, אך אם כבר הנכם מזמינים שירותי עבודה בגובה רצוי לבדוק עוד אזורים בעייתים ולבצע עבודה לכלל המבנה באותו העת.
צור קשר עם פורטל איטום בקליק
השאר פרטים בטופס מטה או חייג אל 077-6051055 וקבל בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של אנשי איטום באזורך!
אנו מבטיחים לחזור במהירות לכל פנייה והמוקד הטלפוני שלנו זמין ברוב שעות היממה.

בעת ביצוע שיחה או השארת טופס, הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
 
פרסם באתר איטום בקליק
קבלני איטום? עוסקים בתחום האיטום? רוצים לקבל פניות נוספות לעסק? השאירו פרטים או חייגו והצטרפו לפורטל 'איטום בקליק'.
לפרטים נוספים חייגו אל 077-6051055 או לחלופין השאירו פרטים בטופס מטה.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה