איטום בפוליאוריטן

שימוש בחומר פוליאוריטני למטרת איטום הפך לנפוץ בשנים האחרנות וללא ספק מתחרה ראוי לזפת וליריעות הביטומניות אשר לא יכולת למלא את המקום כאשר נתקלים בקשים באיטום שרק איטום בפוליאוריטן יכול לפתור, החל מגגות ועד למרפסות, קירות ועוד.

מתי נבצע איטום גגות בפוליאוריטן?

נכון, הפתרונות המוכרים ביותר לאיטום גגות הן יריעות ביטומניות וכמובן זפת, אך ישנם מקרים בהן לא מומלץ ולא כדאי להשתמש בהן ולכן הפתרון לשימוש בחומר פוליאוריטני הוא כדאי. למשל, גגות זכוכית, גגות מפח, אלומיניום וברזל ואף גגות מעץ אשר לא ניתן להשתמש בהן ביריעות (אשר לא נצליח להסיר בהמשך) וחומר זפת קשה מידי ואינו גמיש. אז נשתמש באיטום באמצעות פוליאוריטן, הוא חומר גמיש ושקוף אשר אינו מצריך שימוש בחומר מקשר ואינו נראה לעין, אך את העבודה עושה באופן נהדר. מתאים גם להשלמת איטום כאשר המבנה מעוגל ואינו ניתן להשתמש ביריעה.

 

איטום בפוליאוריטן

כמה עולה לאטום עם פוליאוריטן?

המחיר למריחת חומר פוליאוריתן למטרת איטום גג נע בין 70 - 90 ש"ח למטר מרובע, המחיר למרפסות יהיה יקר יותר בשל שטח קטן יותר במרפסת (80 - 100 ש"ח), אם הבנתם כיצד הנוסחא עובדת, ככל שיש יותר שטח - כך המחיר פר מטר יורד. כמו כן, על מנת להוזיל את העלויות נמליץ לכם לבצע השוואת מחירים בין אנשי איטום שונים ולקבל מהם כמה הצעות מחיר.

מחיר ממוצע לאיטום בפוליאוריטן (למ"ר)

מחיר ממוצע לאיטום בפוליאוריטן (למ"ר): 80 ₪

טווח מחיר גבוה 90 ₪

טווח מחיר נמוך 70 ₪

פתרון יעיל  ונהדר פוליאוריטני שקוף וגמיש

על מנת לאטום מרפסת מבלי לשבור את הריצוף נצטרך למרוח שכבה של חומר איטום שקוף והרי הוא "פוליאוריטן" אשר בדומה לסילר יעשה את העבודה באופן נהדר. הוא חומר גמיש מאוד ושקוף, נוח לעבודה ואינו מצריך שכבה המקשרת בינו ובין הרצפה. כמו כן, ניתן להשתמש בו על גבי גגות שטוחים או גיאומטרים כמו גג עץ מעל המחסן, גגות מפח ואף זכוכית.

קבלן איטום זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות מחירים. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

שימוש בפוליאוריטן מוקצף

למעשה פוליאוריטן "מוקצף" לא משמש למטרת איטום, אלא למטרת בידוד (הן מפני רעשים והן מפני חום וקור). הוא מיועד יותר לגגות רעפים עם חלל בינהם ובין המבנה, לקירות גבס וקירות מעץ. שימוש בו יעשה בתוך הקיר עצמו ואינו נראה לעין.

צור קשר עם פורטל איטום בקליק
השאר פרטים בטופס מטה או חייג אל 077-6051055 וקבל בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של אנשי איטום באזורך!
אנו מבטיחים לחזור במהירות לכל פנייה והמוקד הטלפוני שלנו זמין ברוב שעות היממה.

בעת ביצוע שיחה או השארת טופס, הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
 
פרסם באתר איטום בקליק
קבלני איטום? עוסקים בתחום האיטום? רוצים לקבל פניות נוספות לעסק? השאירו פרטים או חייגו והצטרפו לפורטל 'איטום בקליק'.
לפרטים נוספים חייגו אל 077-6051055 או לחלופין השאירו פרטים בטופס מטה.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה