שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום גגות

כמה עולה איטום גג? מה עדיף איטום גגות מחיר למטר או עלות לכל הפרויקט? כל המידע על מחירים ועלויות תמצאו ממש כאן (בהמשך תראו מחירון איטום גגות מעודכן). כמו כן, תמצאו מידע חשוב על סוגי איטום לגג, מדוע חשוב לבדוק המלצות, באיזה שיטה לבחור ועוד.

מחיר איטום גגות בודקים באיטום בקליק

למה כדאי להזמין איטום גג דרך איטום בקליק? נענה על זה בצורה הפשוטה ביותר! כי אצלנו תוכלו לקבל מחיר איטום גג יותר זול! איך בדיוק? אנו פועלים בשיטת השוואת מחירים, מה זה אומר? אתם משאירים פרטים או מחייגים ואנו דואגים שתקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר של נותני שירות מאזורכם העוסקים באיטום גגות, תוכלו לקבל מחיר איטום למטר או קומפלט לפי עלות איטום הגג. ערכו בין הצעות המחיר שקיבלתם השוואה, בחרו בזולה או המתאימה לכם ביותר ופשוט חסכו במהירות, ללא התחייבות וכמובן בחינם!
 

איטום גג עושים רק באיטום בקליק

מחירון איטום גגות

כאן ניתן לראות את כלל סוגי הגגות והטכניקות בהם מבצעים אטימה לגגות מכל סוג, קבלו מחיר התחלתי, טווחי מחירים לאיטום גגות ופילוח על פי סוגי הגגות, ראו את מחירון איטום הגגות:

מחיר איטום גגות

מחיר איטום גג ביריעות ביטומניות

החל מ-10 מ"ר עד 100 מ"ר


65 - 110 ש"ח
עלות אטימת גגות ביריעות ביטומניות נדבקות

החל מ-100 מ"ר עד 200 מ"ר


60 - 90 ש"ח
כמה עולה זיפות גג באמצעות זפת חמה?

בעבור עבודת זיפות גגות מלאה (גג עד 50 מטר)


1,500 - 2,500 ש"ח
מחיר תיקון נקודתי בגג עם זפת או יריעות

תיקון נקודתי מוגדר עד 5 מ"ר


בין 450 - 700 שקלים
עלות איטום גג מרוצף

מחיר איטום גג מרוצף ללא הרמת הריצוף למ"ר.


80 - 100 ש"ח
איטום גג רעפים קומפלט

המחיר עבור עבודה מלאה של איטום גג רעפים עד 60 מטר


4,000 - 5,200 ש"ח
מחיר איטום גג באמצעות התזה

מחיר איטום גגות בהתזה של סילר או חומרים אחרים.


100 - 200 ש"ח למ"ר
כמה עולה איטום גג למטר מעץ?

המחיר הוא למטר, איטום ביריעות מותאמת עשויות גומי


בין 90 - 110 ש"ח
מחיר איטום גגות באמצעות בטקל

איטום בטקל, מחיר לכלל העבודה עד 80 מטר מרובע


2,900 - 3,500 ש"ח
עלות סיוד גגות לפי מטר (לגג בגודל 100 מטר)

מחיר סיוד גגות כולל חומרים ועבודה.


בין 6 ל-8 ש"ח
איטום במשחה פוליאוריטנית

מחיר לפי מטר מרובע


95 - 145 ש"ח
כמה עולה לאטום גג מבטון למטר?

איטום גג בטון באמצעות זפת ובטקל למטרת יישור.


70 - 90 ש"ח למ"ר
מהו המחיר לאיטום גג שטוח ביריעות למטר?

שימוש ביריעות ביטומניות כולל חימום להדבקה.


65 - 110 ש"ח
איטום גג איסכורית

עם סילר או משחה פוליאורנטית


נע בין 45 - 120 ש"ח
כמה עולה לאטום גג מרוצף עם הרמת הריצוף?

המחיר הוא למ"ר והוא משתנה בהתאם לגודל הגג שלכם, הצורך לעשות שיפוע למרזבים, גישה לפינוי פסולת ועוד.


700 - 1,200 ש"ח

הדפס מחירון

כיצד מורכב מחירון איטום הגגות שלנו?

על מנת להרכיב את מחירון איטום גגות, ביצענו איסוף של מחירי האיטום על סמך מידע אינטרנטי קיים ומאתרים מובילים בתחום. שילבנו לממוצע הצעות מחיר שקיבלנו בעבור כל אחת מן העבודות הנמצאות כאן וזה בדגש על לקיחת הצעות מאזורים שונים בארץ (צפון, דרום ומרכז) על מנת להגיע לטווח הנכון ביותר לכל אזורי הארץ.

 

ערכנו ממוצעים ואספנו את כל המידע העדכני ביותר על פי שנת 2024 על מנת לתת לכם באמת את המידע הכי נכון ועדכני שאפשר, כמו כן ניתן לראות במחירים מסוימים טווחים די גדולים וזאת בשל פערי מחירים בין בחירת השיטה שעימה עובדים, תנאי העבודה והסיכון וסוג החומר.

>> ניתן להזמין כעת שירות איטום גגות לפי אזורים:

אש באיטום גג להדבקת היריעות

האם כדאי לבצע איטום גגות במחיר לפי מטר?

בגדול איטום גגות במחיר לפי מטר לא תמיד יהיה משתלם יותר מאשר סגירת פרויקט באופן מלא "קומפלט". למה? כי איטום גגות מחיר למ"ר מתייחס בעיקר לעבודה במטר רציף ואינו יכלול טיפול בבעיות שונות כמו אטימת חריצים, יציקת בטקל, בדיקת איטום ועוד. כאשר סוגרים על פרויקט איטום הגג מומלץ לבדוק שכלל הדברים האלו כלולים ולמעשה אתם מקבלים את הגג אטום לאחר ביצוע, לכן, חשוב לבדוק שמקבלים מחיר איטום גגות אשר בתוכו נכללים כלל הדברים שצריך למטרת גג אטום.

>> הנה עוד שאלות שגולשים שאלו בנושא מחירי איטום גגות:

מהו מחיר יעוץ איטום גגות בלבד?

מחיר יועץ איטום נע בין 180 - 250 ש"ח לייעוץ והצעת מחיר בלבד.


מתי מחירון איטום הגגות עודכן לאחרונה?

אנו מעדכנים את המחירון בכל עת, העדכון האחרון נעשה בשנת 2024.


האם כדאי לסגור עבודה לפי מטר או מחיר איטום גג שלם?

תלוי בגודל העבודה ובאם הפרויקט גדול ועשוי להשתנות בעת תהליך האיטום.


איטום גגות המלצות, ניסיון ומה עוד צריך לבדוק?

לפני שתזמינו בעל מקצוע לצורך איטום גגות, הנה מספר דברים שכדאי שתבדקו:

 1. חוות דעת והמלצות: איטום גגות והמלצות הוא דבר בלתי נמנע, הרי את ביצוע עבודת איטום גג ואת התקינות שלה לא נדע באופן מהיר וודאי (למעט כאלו אשר מבצעים בעבורכם בדיקת איטום). רק לאחר תקופת החורף הראשונה נדע שאכן איטום הגג נעשה בהצלחה ואין דליפות. לכן - המלצות הוא דבר חשוב ורצוי לקבל אותם מלקוחות שעשו עבודת איטום גגות לפני שנה לפחות ועברו תקופת חורף אחת.
   
 2. ניסיון בתחום: ישנם שיטות איטום גגות רבות, בינהם זפת, יריעות ביטומניות, פוליגג, איטום בהתזה ועוד. ניסיון בתחום הוא חשוב מאוד לצורך ידיעה עם איזה חומר לעבוד, איך לעבוד, מה משתלב עם מה ובאיזה חומר הכי כדאי להשתמש בהתאמה לסוג הגג שלכם.
   
 3. רישום בפנקס הקבלנים: כאן אתם נכנסים לאזור של בדיקת קבלן האיטום (הרחבנו על כך המון בדף הבית), בקצרה: רישום בפנקס הקבלנים אומר שהקבלן יכול לעשות עבודות בסדר גודל של מעל 44 אלף ש"ח ובכלל פרויקטים בסדר גודל של 2 מליון ש"ח. כמו כן שאין לו עבר פלילי או תהליך משפטי כלשהי נגדו כעת.
   
 4. תעודת "אוטם מורשה": כל איש העוסק באיטום גגות חייב להיות אוטם מורשה על פי מכון התקנים של ישראל, למעשה לעבור קורס המאפשר לו זאת. בקשו לראות את תעודת אוטם המורשה לפני שאתם מקבלים הצעת מחיר לאיטום גג.
   
 5. אישור עבודה בגובה: הגג נמצא בגובה והדבר מחייב את נותן השירות להיות בעל אישור עבודה כזה. בקשו לראות שהאישור בתוקף לפני שיתחיל במלאכת איטום הגג.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

המידע הכי חשוב בנוגע לאיטום הגג שלכם!

לדעתנו זהו מידע ה"זהב" כאשר מתעניינים או מבצעים איטום גגות לביתכם:

 • מהו החומר המומלץ ביותר לאיטום הגג? החומר הטוב ביותר כיום הוא יריעות ביטומניות, הוא עמיד במיוחד, מחובר ישירות אל הגג באמצעות חימום וניתן לתיקון בקלות. הוא כמובן גם יקר יותר, אך מחזיק מעמד לאורך זמן ולכן במרבית המקרים כאשר הנכס שלכם - זאת השקעה משתלמת.
   
 • תקופת האחריות ומה היא מכילה? לדעתנו זה הדבר החשוב ביותר, לכמה זמן אתם מקבלים אחריות על איטום הגג? ( כיום טווח האחריות נע בין 5 - 7 שנים, תלוי בשיטת האיטום שבוצעה וכמובן מיהו הקבלן המבצע ). כמובן שרצוי לבדוק גם מה האחריות מכילה ומה היא אינה מכילה על מנת להבין כמה היא שוות ערך.
   
 • בכל כמה זמן צריך לעשות איטום לגג? גגות שנעשה בהם איטום באופן מקצועי ואיכותי יכולים להחזיק מעמד בין 10 ל-15 שנים לפחות. אם מדובר על נכס שאיטום הגג שלו הוא דבר חשוב, מומלץ לבצע בדיקת איטום אחת לתקופה של שלוש שנים על מנת שבחורף לא יהיו הפתעות.

>> לחצו על סוג הגג שלכם וקבלו מידע נוסף בנושא:

מהי בדיקת הצפה לגג?

בדיקת הצפה נועדה לבדוק שאין פירצות בשכבת האיטום שהתקין קבלן האיטום. היא מיושמת על גגות שטוחים בלבד ומבוצעת ע"י מילוי הגג במים. כמו כן, היא נמשכת כ- 72 שעות לפי תקן של מכון התקנים הישראלי. במקרים בהם הבדיקה מובילה לחדירת נוזלים מהגג לבית - הדבר אומר שעבודת האיטום לא צלחה, מה שייאלץ את קבלן האיטום לרוקן את הגג ממים ולתקן את כל שכבת האיטום מחדש.

 

מרבית קבלני האיטום כבר כוללים את מחיר בדיקת ההצפה בהצעת המחיר הסופית לעבודת האיטום אך דעו שיש גם כאלו שיקנו בדיקה זו בעלות נוספת. מומלץ לוודא מול הקבלן לפני תחילת העבודה אם היא תכלול בדיקה זו ע"מ להמנע מחיובים נוספים בהמשך.