שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גגות בירושלים

עבודות איטום גגות בירושלים המתבצעות על ידי קבלני איטום וחברות מובילות ומומלצות המספקות בין היתר גם איטום לקירות הבית, מרפסות, חלונות וכמובן גגות רעפים ומכל סוג, בצע הזמנה דרך "איטום בקליק", התחל לקבל הצעות ופניות ותחסוך במחיר הסופי!

מהם מחירי האיטום בירושלים?

מחפשים אחר שירותי איטום גגות בירושלים ותוהים בכל הנוגע לגובה המחיר שתצטרכו לשלם? ובכן, מחיר איטום גג שלם צפוי לנוע באזור ה – 3,000 עד 6,000 ש״ח. עבודות איטום למרפסת או לקירות ביתכם יהיו תלויים בגורמים רבים, כאשר פרמטר מרכזי יהיה גודל השטח שנדרש לבצע בו את העבודה, סוג החומר בו עימו עובדים וכמובן האם יש צורך בפירוק ריצוף, שבירה או התקנה מחדש של חלון או דלת וכו', רוצים להתמקד יותר? ראו את המחירון הבא:

מחירון לעבודות איטום בירושלים

מחיר איטום קיר פנימי בבית פרטי

המחיר המוצג הוא למ"ר


150 - 300 ש"ח
מחיר אטימת קיר חיצוני בירושלים

מחיר למ"ר איטום קיר חיצוני ללא שימוש בסנפלינג.


100 - 200 ש"ח
הזמנת יועץ איטום בירושלים לביקור והצעת מחיר

לפי בדיקות שנערכו בין בעלי מקצוע באיזור.


200 - 300 ש"ח
כמה עולה לאטום מרפסת?

מחיר איטום מרפסת ללא הריסה של הריצוף. המחיר הוא למ"ר.


120 - 200 ש"ח
מחיר איטום גג רעפים בירושלים

מחיר למטר עבור איטום גג רעפים עם יריעות ביטומניות.


180 - 250 ש"ח
מחיר איטום חלון מאלומיניום בגודל סטנדרטי

המחיר המוצג הוא לאיטום חלון בודד.


300 - 500 ש"ח
עלות בידוד גג בטון תרמי

המחיר הוא למ"ר. קראו עוד על איטום ובידוד גג בטון.


50 - 60 ש"ח

הדפס מחירון

השוואת מחירים לאיטום גגות בירושלים

מחיר איטום גגות בירושלים משתנה בהתאם למספר דברים כשהראשון ביניהם הוא גודל הגג שלכם, רוב המחירים הם למ"ר. בנוסף המחיר משתנה בהתאם שיטות האיטום שתחברו. מעבר לכך המחיר נקבע לפי סוג הגג שלכם ולבסוף גם קבלן האיטום קובע את המחיר.

 

לא כל קבלן איטום יקח לכם מחיר זהה עבור איטום גגות בירושלים, ולכן מומלץ לבצע השוואת מחירים. התקשרו לפורטל איטום בקליק וקבלו עד 3 הצעות מחיר עבור איטום גגות בעיר - ככה תוכלו להתחיל להשוות ולחסוך בקלות.

 

חברות איטום בירושלים

איטום גגות בירושלים עם החומרים הנכונים

ביצוע אמין ומוצלח של העבודה דורש לא מעט תשומת לב מבחינתו של בעל המקצוע. על מנת שהעבודה תהיה אמינה ותוכל למנוע דליפות נוזלים למשך שנים רבות, יהיה חשוב לוודא כי נעזרים בחומרים מן האמינים ביותר בשוק וזאת לצד כך שיהיה חשוב לא פחות לבחון באופן מדוקדק את כל האזור שדרכו זלגו המים, לאחר האטימה קבלן האיטום בירושלים חוזר למקום ומבצע בדיקה מקיפה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

חברות האיטום בירושלים המומלצות ביותר

לא מעט חברות איטום גגות בירושלים פועלות היום, אך לצד זאת מעטות מהן מספקות שירות איכותי במיוחד. בין החברות המובילות בעיר, כאלה אשר ניחנות בשנים רבות של ניסיון בתחום, ניתן למנות את עלמה איטום, איטום צפרירים וחברת האוטמים.

 

כל אחת מן החברות הללו פועלות בענף מזה לא מעט זמן והן יודעות להציע מענה מקיף, במחיר הגיוני וזאת תוך כדי שהן צפויות לעשות שימוש בחומרים המובילים והאיכותיים ביותר בענף ופועלות באזור ירושלים והסביבה, חלק מהן מחזיקות מהנדס איטום לעבודות גדולות, קבלנים ובעלי מקצוע.

 

עבודות איטום בירושלים

איטום גגות בירושלים בשיטה מומלצת

כאשר קבלני איטום שנמצאים באתרנו מבצעים את האיטום, הם נוהגים לעשות שימוש במגוון רחב של חומרים שונים, אשר יבחרו בהתאם למיקום ולסוג העבודה - כך למשל, איטום גגות בירושלים צפוי להתבצע בעזרת זפת שיטה זו נקראת "זיפות גגות" והיא הזולה ביותר ולכן נראה אותה ברוב המקרים.

 

השיטה הנפוצה השנייה לאיטום גגות היא באמצעות יריעו ביטומניות. איטום גגות עם יריעות ביטומניות בירושלים לרוב יחזיק לכם יותר זמן מעמד, וגם תקבלו אחריות לזמן ארוך יותר. מה החיסרון? המחיר הגבוה.

 

כמו כן יש אופציה נוספת שהיא: בט-קל, במידה והגג משופע. לעומת זאת, בכדי לאטום קירות צפוי בעל המקצוע לעשות שימוש בחומרים שקופים כדוגמת מאסטר קיר, מולטינג או מסטיקליר, אשר נוגעו לשימוש פנימי בתוך הבית ולא באופן חיצוני.

 

זיפות גגות בירושלים יריעות ביטומניות בירושלים
5 שנים אחריות 10 שנים אחריות
מחיר נמוך מחיר גבוה
פחות עמיד לאורך זמן עמידות רבה לאורך זמן

איטום גגות בירושלים והסביבה

עם פורטל איטום בקליק תוכלו למצוא איטום גגות בכל אזור ירושלים. לפניכם הערים הנפוצות ליד ירושלים:

מציאת יועץ איטום בירושלים מורשה

מציאתו של יועץ איטום בירושלים זהו דבר פשוט מאוד בעבור משתמשי פורטל "איטום בקליק", אלה יוכלו לאפשר לכם למצוא קבלני איטום בירושלים שיספקו לכם הדרכה מקיפה בכל הנוגע לאפשרויות הפעולה הקיימות ולדרך המועדפת עבורכם המצב הספציפי שלכם.

 

בכל אופן, תמיד חשוב לוודא כי בוחרים ביועץ עם חוות דעת חיוביות, כמו שבוודאי תרצו שבעל המקצוע שמבצע את העבודה יהיה מיומן מאוד, כאשר יועץ מיומן יוכל לבצע סקירה של מצב ביתכם והוא ימליץ לכם על המקומות בהם נדרש לבצע אטימה.

 

בעזרתו של אדם מיומן מספיק יהיה ניתן ליהנות מסקירה מקיפה אשר תבטיח לכם כי ביתכם יהיה מוגן לחלוטין מנזילות ולא תצטרכו להיות עוד מוטרדים מהנושא בזמן הקרוב. הכול יגיע עקב בחירה ביועץ מקצועי לחלוטין.

 

איטום גגות בירשולים

עבודות איטום בירושלים - לא רק גגות

באמצעות פורטל איטום בקליק תוכלו למצוא איש איטום בירושלים לא רק לגגות. אילו עבודות איטום נוספות תוכלו למצוא?

 • איטום קירות: איטום קירות בירושלים של קירות פנימיים וחיצוניים כולל בידוד קירות מרעש, קור ונזילות. איטום של קירות חיצוניים לפעמים צריך להתבצע בסנפלינג בהתאם לתנאים.
   
 • איטום מרפסת: מרפסת קונזולית (תלויה), מרפסת גג - מה שתצטרכו. איטום מרפסת בירושלים כולל את איטום הרצפה, איטום של הדלת וגם את איטום הקירות.
   
 • איטום מבנים: איטום מבנים בירושלים של מבנים ישנים על מנת לעמוד בקור הירושלמי בחורף. כולל איטום בסנפלינג וגם איטום של מבנים תת קרקעיים.
   
 • איטום מרתף: לרוב איטום מרתף מתבצע במהלך בניית הבית, אבל גם במידה ויש מרתף קיים, או שצריך לחזק את עבודת האיטום ניתן להזמין קבלן איטום לאיטום מרתף בירושלים.
   
 • איטום רצפה: איטום רצפה מירושלים מרטיבות בבית, בחדרים, במרפסת או בבניין שלכם. כולל איטום רצפה של חניונים רבי קומות.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה