שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גגות בירושלים

עבודות איטום גגות בירושלים המתבצעות על ידי קבלני איטום וחברות מובילות ומומלצות המספקות בין היתר גם איטום לקירות הבית, מרפסות, חלונות וכמובן גגות רעפים ומכל סוג, בצע הזמנה דרך "איטום בקליק", התחל לקבל הצעות ופניות ותחסוך במחיר הסופי!

מהם מחירי האיטום באזור ירושלים?

מחפשים אחר שירותי איטום גגות בירושלים ותוהים בכל הנוגע לגובה המחיר שתצטרכו לשלם? ובכן, מחיר איטום גג שלם צפוי לנוע באזור ה – 3,000 עד 6,000 ש״ח. עבודות איטום למרפסת או לקירות ביתכם יהיו תלויים בגורמים רבים, כאשר פרמטר מרכזי יהיה גודל השטח שנדרש לבצע בו את העבודה, סוג החומר בו עימו עובדים וכמובן האם יש צורך בפירוק ריצוף, שבירה או התקנה מחדש של חלון או דלת וכו', רוצים להתמקד יותר? ראו את המחירון הבא:

מחירון לעבודות איטום בירושלים
 • מחיר איטום קיר פנימי בבית פרטי

  המחיר המוצג הוא למ"ר


  החל מ-220 ש"ח
 • מחיר אטימת קיר חיצוני בסנפלינג בבניין

  אטימת קיר בבניין באמצעות סנפלינג - מחיר למ"ר


  החל מ-400 ש"ח
 • הזמנת יועץ איטום בירושלים לביקור והצעת מחיר

  לפי בדיקות שנערכו בין בעלי מקצוע באיזור.


  200 ש"ח ומעלה
 • כמה עולה לאטום מרפסת עם פירוק והרכבת ריצוף?

  כולל את פירוק הריצוף הקיים לצורך תהליך האיטום. המחיר המוצג הוא מחיר למטר.


  החל מ-700 ש"ח
 • עלות איטום גג רעפים כולל החלפה

  מחיר למטר עבור איטום גג רעפים.


  החל מ-300 ש"ח
 • מחיר איטום חלון מאלומיניום בגודל סטנדרטי

  המחיר המוצג הוא לאיטום חלון בודד.


  החל מ-500 ש"ח
 • עלות בידוד גג בטון תרמי

  קראו עוד על איטום ובידוד גג בטון.


  50 - 60 ש"ח למטר מרובע.

הדפס מחירון

אוטמים את הגג עם איטום בקליק

בפורטל איטום בקליק תוכלו למצוא את מיטב בעלי המקצוע שעוסקים במלאכת איטום גגות, על כול הסוגים שלהן ובין היתר גם עבודה בסנפלינג לאיטום חיצוני, חלונות, דלתות, מרתפים, מרפסות וקירות ואותם בעלי מקצוע נחשבים למנוסים ביותר בארץ ותוכלו להיות בטוחים כי הם יוכלו לבצע העבודה בצורה האמינה ביותר שרק ניתן להעלות על הדעת.

 

חברות איטום בירושלים

עבודה איכותית עם החומרים הנכונים

ביצוע אמין ומוצלח של העבודה דורש לא מעט תשומת לב מבחינתו של בעל המקצוע. על מנת שהעבודה תהיה אמינה ותוכל למנוע דליפות נוזלים למשך שנים רבות, יהיה חשוב לוודא כי נעזרים בחומרים מן האמינים ביותר בשוק וזאת לצד כך שיהיה חשוב לא פחות לבחון באופן מדוקדק את כל האזור שדרכו זלגו המים, לאחר האטימה קבלן האיטום חוזר למקום ומבצע בדיקה מקיפה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

חברות האיטום בירושלים המומלצות ביותר

לא מעט חברות איטום גגות בירושלים פועלות היום, אך לצד זאת מעטות מהן מספקות שירות איכותי במיוחד. בין החברות המובילות בעיר, כאלה אשר ניחנות בשנים רבות של ניסיון בתחום, ניתן למנות את עלמה איטום, איטום צפרירים וחברת האוטמים.

 

כל אחת מן החברות הללו פועלות בענף מזה לא מעט זמן והן יודעות להציע מענה מקיף, במחיר הגיוני וזאת תוך כדי שהן צפויות לעשות שימוש בחומרים המובילים והאיכותיים ביותר בענף ופועלות באזור ירושלים והסביבה, חלק מהן מחזיקות מהנדס איטום לעבודות גדולות, קבלנים ובעלי מקצוע.

 

עבודות איטום בירושלים

מציאת יועץ איטום בירושלים מורשה

מציאתו של יועץ איטום בירושלים זהו דבר פשוט מאוד בעבור משתמשי פורטל "איטום בקליק", אלה יוכלו לאפשר לכם למצוא קבלני איטום בירושלים שיספקו לכם הדרכה מקיפה בכל הנוגע לאפשרויות הפעולה הקיימות ולדרך המועדפת עבורכם המצב הספציפי שלכם.

 

בכל אופן, תמיד חשוב לוודא כי בוחרים ביועץ עם חוות דעת חיוביות, כמו שבוודאי תרצו שבעל המקצוע שמבצע את העבודה יהיה מיומן מאוד, כאשר יועץ מיומן יוכל לבצע סקירה של מצב ביתכם והוא ימליץ לכם על המקומות בהם נדרש לבצע אטימה.

 

בעזרתו של אדם מיומן מספיק יהיה ניתן ליהנות מסקירה מקיפה אשר תבטיח לכם כי ביתכם יהיה מוגן לחלוטין מנזילות ולא תצטרכו להיות עוד מוטרדים מהנושא בזמן הקרוב. הכול יגיע עקב בחירה ביועץ מקצועי לחלוטין.

 

ניתן למצוא קבלן איטום גם באזורים הסמוכים לירושלים:

מהן שיטות האיטום שלנו?

כאשר קבלני איטום שנמצאים באתרנו מבצעים את האיטום, הם נוהגים לעשות שימוש במגוון רחב של חומרים שונים, אשר יבחרו בהתאם למיקום ולסוג העבודה - כך למשל, איטום גגות בירושלים צפוי להתבצע בעזרת זפת שיטה זו נקראת "זיפות גגות" והיא הזולה ביותר ולכן נראה אותה ברוב המקרים.

 

כמו כן יש אופציה נוספת שהיא: בט-קל, במידה והגג משופע. לעומת זאת, בכדי לאטום קירות צפוי בעל המקצוע לעשות שימוש בחומרים שקופים כדוגמת מאסטר קיר, מולטינג או מסטיקליר, אשר נוגעו לשימוש פנימי בתוך הבית ולא באופן חיצוני.

 

איטום בירושלים והסביבה

אילו עבודות איטום ניתן להזמין דרכנו?

אצל איטום בקליק תוכלו למצוא שפע עצום וכל שירותי האיום שקיימים היום בענף, בין אם מדובר על איטום מרפסות בירושלים, גגות או בידוד של קירות ביתכם, בפורטל תוכלו למצוא את החברה המובילה לבצע את המשימות שמבוצעות בצורה חכמה אלו הן עבודות אשר מתבצעות אך ורק לאחר סקירה מקיפה של המצב.

 

כך בעצם יכול בעל המקצוע להתאים את החומרים המתאימים ושיטת הפעולה העדיפה, אשר יהפכו את האפשרות להשגת האיטום ההרמטי לממשית לחלוטין, לכל עבודה מתאימה שיטת איטום אחרת ורק יועץ מקצועי יודע על מה להמליץ לכם ולהתאים זאת על פי תקציב.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה