שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום גגות במודיעין

מחפש מומחה איטום במודיעין? בין אם זה לצורת איטום גג, קירות ואפילו מרפסות, דרך 'איטום בקליק' תוכלו לבצע השוואת מחירים בין קבלני איטום וחברות מאזור מודיעין והסביבה, השאירו פרטים וקבלו עד שלוש הצעות מחיר!

איטום גגות במודיעין על ידי קבלן מומחה

הגג שלכם דולף בחורף? כנראה שהגיע העת להזמין קבלן מומחה לאיטום גגות על מנת לטפל בבעיה. בין אם זה לצורך הדבקת יריעות ביטומניות, שימוש בזפת ואפילו ליישור שקעים בגג אשר גורמים להצטברות מים שבסופו של דבר יחלחלו אל תוך ביתכם.

 

אם אתם צריכים לאטום את הגג בצורה טובה יותר, ואתם מתגוררים בעיר מודיעין, תוכלו באמצעות פורטל איטום בקליק לקבל עד שלוש הצעות מחיר של קבלני איטום העובדים באזור זה ולבצע ביניהם השוואת מחירים קצרה שעשויה להוזיל את העלויות לאיטום הגג.

 

איטום גגות במודיעין, כמו בכל מקום אחר בארץ, צריך להתבצע על ידי אנשי מקצוע שמבינים את החשיבות של איטום איכותי ויודעים גם מה ההשלכות של עבודה חאפרית שמתבצעת בחיפזון.


איטום גגות במודיעין

כמה עולים שירותי איטום במודיעין?

הנה מספר דוגמאות למחירים של עבודות איטום שונות. המחירים נלקחו מהצעות מחיר אמיתיות של לקוחות בעיר ובסביבתה אך הם כמובן עשויים להשתנות בהתאם לסוג העבודה הנדרשת ולבעל המקצוע שאיתו תדברו. כדאי לוודא את המחיר המשוער לעבודה לפני הזמנת בעל המקצוע בשביל לקבל כיוון כללי ולבחון האם ההצעה תואמת את התקציב שתכננתם להשקיע בעבודה שכזו.

מחיר שירותי איטום בעיר מודיעין ובסביבתה

מה העלות לאיטום של גג רעפים קומפלט?

איטום גג רעפים בגודל של עד 60 מ"ר באמצעות זפת.


3,800 - 5,300 ש"ח
איטום של חדר אמבטיה

איטום קומפלט לחדר של עד 10 מ"ר


3,600 - 4,000 ש"ח
איטום קיר חיצוני על ידי קבלן איטום מוסמך

איטום בשיטות הסנפלינג, כולל חומרים.


180 - 340 ש"ח למ"ר
תיקון נקודתי בגג באמצעות זפת

תיקון שטח של עד 5 מ"ר.


400 - 700 ש"ח
איטום של גג באמצעות בטקל

עבודה של עד 80 מטר רבוע.


2,800 - 3,500 ש"ח

הדפס מחירון

איטום קירות פנים וחוץ במודיעין והסביבה

השוני בין איטום מבפנים או מבחוץ הוא דיי גדול, כאשר בחוץ בדרך כלל יהיה חיפוי אשר יקשה על האטימה באופן ישיר, לעומת זאת איטום מבפנים (איטום שלילי), פחות אפקטיבי ולא מומלץ כאשר קיימת אפשרות אחרת.

 

כאן כדאי להתייעץ עם מומחה לאיטום על מנת שיפרוש בפניכם את האפשרויות שלכם וזאת גם בהתאם לתקציב שאתם רוצים להשקיע. למשל - סילר יכול להיות פתרון זול, אך לא האידאלי ביותר, כאשר הפתרון הכי אידאלי הוא לפרק את החיפוי, לבצע איטום בחומרים משחתיים ואף יריעות ולאחר מכן לבצע חיפוי, למרוח סילר ולקבל אטימה הרמטית.

 

נזכיר בהזדמנות זו כי אנו מספקים שירותי איטום בירושלים, בית שמש ושאר האזורים הסמוכים לעיר מודיעין ולכן תוכלו לקבל מענה לכל עבודות האיטום גם בסביבתה הקרובה של העיר ולא רק בתוכה.

 

שירותי איטום במודיעין

כיצד מתמחר קבלן איטום במודיעין את עבודתו?

בפני קבלן האיטום עומדים מספר שיקולים שמשפיעים על המחיר של עבודת האיטום והמחיר שירשם בסופו של דבר בהצעת המחיר שיספק לכם. קבלן איטום במודיעין צריך לדעת ראשית מה סוג העבודה. איטום חלונות שונה מאוד מאיטום מרפסות ובמצבים מסוימים בעלי מקצוע מסוימים בכלל לא מספקים את כל השירותים וחלקם מציעים רק שירות של איטום גגות במודיעין.

 

דבר נוסף שמשפיע הוא כמובן גודל השטח שבו צריך לעשות איטום וככל שמדובר בשטח גדול יותר, כך המחיר הכללי מתייקר, בעוד המחיר פר מ"ר עשוי להצטמצם בשל היקף העבודה המסופקת. בנוסף, השיטה הנבחרת בה משתמש קבלן האיטום במודיעין בו בחרתם לצורך ביצוע האיטום תשפיע על המחיר, כך למשל איטום עם זפת נחשב לשיטה זולה לעומת שימוש ביריעות.

מדוע חשוב לאטום מרפסות ומתי צריך?

מרפסת יכולה להאטם לפני ריצוף או לאטום מרפסת מרוצפת, כמובן שמומלץ לפני ריצוף, אך קיימים מצבים בהם הדליפות מתחילות עם הזמן וזאת במיוחד כאשר המרפסת חשופה לגשמים, חשוב לבצע איטום כי ראשית המפגע יהיה אל מול השכנים ואתם מחוייבים על פי החוק לדאוג לכך. כמו כן, חלחול מים יכול להגיע אל תוך הבית (מתחת לרצפות), לגעת בצנרות המים ולגרום לנזקים מהותיים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

מצאו חברות לאיטום דרך "איטום בקליק"

האפשרויות מרובות כאשר פונים אל "איטום בקליק", כאן ניתן לבצע השוואת מחירים ולקבל עד שלוש הצעות מחיר במהירות של חברות איטום במודיעין, קבלנים ומומחים נוספים. רוצים גם אתם לחסוך? השאירו פרטים באתר או חייגו, המוקד האנושי שלנו מחכה לכם בצד השני של הקו להשלמת פרטים ומציאת נותני שירות מתאימים מאזור מודיעין.