שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

​איטום גגות בצפון

עבודות איטום מכל הסוגים בערי הצפון הקטנות והגדולות מוצאים באמצעות פורטל איטום בקליק. דרך האתר תוכלו להשוות מחירים ולחסוך עלויות עבור איטום של הגג וגם עבור איטום מרתפים, מרפסות, קירות ועוד.

השוואת מחירים עבור שירותי איטום גגות בצפון

ישנה חשיבות רבה לאיטום איכותי ומקצועי על ידי בעל מקצוע מנוסה. לא משנה אם ברצונכם לבצע איטום גג באמצעות זפת או דווקא בעזרת יריעות ביטומניות - כדאי שתמצאו קבלן איטום אמין ומקצועי באזורכם. שירותי איטום גגות בצפון לא חייבים להיות יקרים ובעקבות התחרות הרבה על הלקוח והיצע הספקים אשר מציעים שירותי איטום - ניתן בהחלט למצוא עלויות נמוכות ומחירים נוחים.

הדרך המהירה לקבלת מחיר טוב היא כמובן השוואת מחירים. בעזרתנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר ולבחור בקבלן האיטום שאיתו תרצו להמשיך בתהליך ושלמעשה סיפק את ההצעה הטובה ביותר מבין ההצעות שקיבלתם.

איטום גגות בצפון

סוגי איטום גגות שניתן למצוא בצפון

אומנם דרך הפורטל שלנו ניתן לבצע איטום גגות מכל סוג אך יחד עם זאת ישנם מספר סוגים של גגות אשר נחשבים לנפוצים יותר באיזור הצפון ועליהם נרחיב כעת:

  • איטום גגות רעפים בצפון: גג הרעפים שלכם דולף ומטפטף? הזמינו איטום באמצעות יריעות ביטומניות או אפילו בעזרת זפת או התזה של סילר. פעולה של אטימת גג רעפים דורשת ידע וניסיון וזאת מאחר ונדרש לבצע איטום איכותי מתחת לכל אחד מהרעפים על מנת שלא יכנסו נוזלים בין הרעפים עצמם.

  • אטימה של גגות מעץ: כאשר מדובר על גגות עץ, לרוב בעל המקצוע יבחר להשתמש באיטום באמצעות יריעות ביטומניות אך תמיד מומלץ לבחון את המחירים והשיטות השונות ולהתייעץ בתחילת התהליך עם יועץ איטום או קבלן שזו עבודתו.

  • איטום של גגות שטוחים: פעולת האיטום של גג שטוח באיזור הצפון מתבצעת בדרך כלל באמצעות זפת אך גם בעזרת יריעות ביטומניות שנחשבות לאיכותיות יותר ומחזיקות לאורך זמן רב.

  • איטום גגות מרוצפים בצפון: על מנת למנוע דליפות על הגג, מומלץ לבצע איטום ייסודי שלו. ניתן לבצע גם איטום של גג מרוצף ללא הוצאת הריצוף באמצעות חומר סילר.

מחירים ועלויות של שירותי איטום בצפון

את המחירים המוצגים במחירון זה - אספנו ממספר בעלי מקצוע אשר מספקים שירותי איטום בצפון באזורים שונים. חשוב לציין שהמחיר ישתנה בעקבות מגוון רחב של פרמטרים וכלן המחירים המוצגים כאן אינם מחייבים את בעלי המקצוע. ההמלצה היא לוודא את המחיר המשוער לביצוע הפעולה עוד בשיחת הטלפון הראשונה עם קבלן האיטום שאיתו אתם מדברים וזאת על מנת להימנע מעלויות בלתי מתוכננות בהמשך הדרך. להלן המחירים של שירותי האיטום השונים באזור:

מחירון שירותי איטום בצפון

כמה עולה איטום מרפסות בצפון?

איטום של מרפסת מרוצפת באופן מלא.


80 - 120
עלות שירותים של יועץ איטום בצפון

כולל דו"ח איתור תקלות לאחר הביקור


170 - 220 ש"ח
מחיר איטום גג בצפון אשר עשוי מחומר אסבסט

מחיר למ"ר (שיטת התזה)


60 - 80 ש"ח
איטום קיר חיצוני בסנפלינג על ידי קבלני איטום בצפון

האיטום מתבצע באמצעות טכניקת התזה.


550 ש"ח ומעלה
כמה עולה לבצע איטום שלילי בצפון?

המחיר המוצג הוא למ"ר ומשתנה בהתאם לחומרי האיטום ואיכותם.


65 - 90 ש"ח
מה העלות של איטום מרתפים?

המחיר המוצג הוא מחיר למ"ר וכולל איטום חיצוני ופנימי של המרתף.


250 - 350 ש"ח
איטום גג רעפים קומפלט

גג ששטחו הוא עד 60 מטר.


4000 - 5000 ש"ח
​איטום גגות ביריעות ביטומניות בצפון

מחיר למטר עבור איטום עם יריעות ביטומניות.


60 - 100 ש"ח

הדפס מחירון

מתי מומלץ לבצע עבודת איטום בצפון?

ראשית כל, חשוב להבין שאחת לתקופה מסוימת של מספר שנים מומלץ להזמין יועץ איטום מקצועי שיגיע ויבחן את האזורים השונים בבית על מנת לנסות ולאתר נזילות וחדירה של מים מהגג, המרפסת ואפילו הקירות. יחד עם זאת - במידה וזיהיתם כמובן תקלות, זה בדיוק הזמן להזמין את בעל המקצוע שיבצע תיקון באיטום.

באשר לעונה המומלצת לביצוע עבודת איטום בצפון (מכל סוג) אנו ממליצים על עונת הקיץ וזאת מאחר והאיטום צריך להתבצע כאשר אין רטיבות על מנת שנקבל אפקטיביות רבה יותר ללא נוזלים שיפריעו לחומר להיצמד לאזור אותו אנו אוטמים. זכרו שאיטום עושים על איזור יבש ולכן הקיץ או האביב הן העונות הטובות יותר עבור הזמנת השירות.

 

מחפשים שירות בעיר ספציפית בצפון? חפשו אותה ברשימה

 

לא מצאתם את העיר ברשימה? אל דאגה. ניתן לקבל דרכנו שירותי איטום בכל הערים והיישובים בצפון. צרו קשר עוד היום ונאתר בעבורכם קבלני איטום מומלצים בקרבתכם.

שאלות נפוצות על איטום בתים בצפון:

האם נדרש לבצע הכנה לפני איטום בתים בצפון?

בדרך כלל מומלץ לבצע ניקיון ייסודי של האיזור בו מתבצע האיטום על מנת ליצור מצב בו חומר האיטום נדבק לאיזור בצורה הטובה ביותר.


האם אפשר למצוא דרך האתר שלכם שירות של איטום מבנים בצפון?

בהחלט! אנו מסייעים גם לחברות, עסקים ובנייני משרדים בשירותי האיטום השונים.


עד כמה חשוב לקרוא המלצות לפני הזמנת בעל המקצוע שמבצע את האיטום?

אנו סבורים שהמלצות הן כלי חשוב ומשמעותי בבחירת הספק שאיתו תעבדו. זאת בדיוק הסיבה שאנו מקפידים לעבור עם אנשי איטום מומלצים בלבד שעליהם תוכלו למצוא המלצות רבות ברחבי הרשת.


מה עושים עם דודי השמש הפזורים על הגג כאשר נדרש לבצע איטום גג בצפון עם יריעות ביטומניות?

על מנת ליצור מצב שהאטימה תהיה איכותית וטובה, מומלץ להרים את דוד השמש ולמקם אותו על גבי בלוקים או לבנים שונות


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה