שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

​איטום גגות בצפון

מחפשים קבלן איטום בצפון? עם פורטל איטום בקליק תוכלו לערוך השוואה לצורך איטום גגות, קירות, מבנים ועוד. כך תוכלו לוודא שאתם מוצאים קבלן מומלץ ואפילו חוסכים במחיר.

מחירים של איטום גגות בצפון

לפניכם מחירון של איטום גגות בצפון לפי סוג גג וגם לפי שיטה:

מחירון עבודות איטום בצפון

כמה עולה איטום ביריעות ביטומניות בצפון?

המחיר הוא למ"ר.


60 - 100 ש"ח
מה המחיר של זיפות גגות בצפון?

מחיר זיפות גגות למטר.


30 - 50 ש"ח
כמה עולה תיקון איטום בצפון נקודתי?

לרוב לא תקבלו אחריות.


500 - 800 ש"ח
מה המחיר של סיוד גגות בצפון?

המחיר הוא למ"ר.


6 - 8 ש"ח
מחיר איטום קירות חיצוניים

המחיר הוא למטר וכולל שימוש בסנפלינג.


180 - 320 ש"ח
כמה עולה לאטום מבנה?

המחיר הוא למטר.


50 - 100 ש"ח
מה המחיר של איטום מרפסת?

המחיר הוא למטר של איטום עם יריעות ביטומניות.


200 - 250 ש"ח
כמה עולה איטום בהתזה?

המחיר הוא למטר.


100 - 200 ש"ח
מחיר רולקה לאיטום גגות

המחיר הוא למטר.


35 - 55 ש"ח

הדפס מחירון

שיטות לאיטום גגות בצפון שחשוב להכיר

איטום גגות בצפון יכול להתבצע במספר שיטות:

 • יריעות ביטומניות: השיטה הנפוצה ביותר לאיטום גגות צפון היא באמצעות יריעות ביטומניות. בשיטה הזו פורסים יריעות ביטומניות על הגג וממיסים אותן ובכך מחברים אותן לגג. זו שיטת האיטום היעילה והמומלצת ביותר.
   
 • זיפות: השיטה השנייה הנפוצה שבה אוטמים גגות היא זיפות. זו השיטה שהיו משתמשים בה יותר בעבר לפני שגילו את היריעות. לאחר זיפות צריך לסייד את הגג כל שנה כי אחרת השמש גורמת לבלאי מואץ.
   
 • התזה: איטום בהתזה לרוב נעשה על קירות חיצוניים מפני שאין אפשרות למרוח זפת או לפרוס יריעות. איטום גגות בהתזה הוא כן אפשרי, והוא מתבצע בדרך כלל במקומות שקשה להגיע אליהם פיזית.
   
 • גג הפוך: איטום גג הפוך היא שיטה שבה מדביקים את היריעות הביטומניות לשכבת הבידוד ואז מיישמים אותה על שכבת האיטום הקיימת על הגג. החיסרון של השיטה הוא שקשה לאתר נזילה במידה וקיימת כי מדובר למעשה באיטום ובידוד כפול.
   
 • רולקה: רולקה היא יציקה שמיישמים על הגג על מנת לחבר סדקים ולתקן מקומות נקודתיים בשיפוע. המים לא יכולים להישאר באותו מקום בגלל השיפוע ובכך נמנעות הרבה צרות.

 

קבלן איטום בצפון

יריעות ביטומניות או זיפות גגות בצפון, מה עדיף?

ההמלצה של פורטל איטום בקליק הוא לבחור ביריעות ביטומניות בתור שיטת איטום גגות בצפון - למי שיכול להרשות לעצמו במחיר. למה?

 

מה בודקים? יריעות ביטומניות זיפות גגות
אחריות נפוצה 5 שנים 10 שנים
עמידות סבירה גבוהה
מחיר יקר זול
מצריך סיוד? לא כל שנה

איטום גגות בצפון מכל סוגים

אומנם דרך הפורטל שלנו ניתן לבצע איטום גגות מכל סוג אך יחד עם זאת ישנם מספר סוגים של גגות אשר נחשבים לנפוצים יותר באיזור הצפון ועליהם נרחיב כעת:

 • איטום גגות רעפים בצפון: גג הרעפים שלכם דולף ומטפטף? הזמינו איטום באמצעות יריעות ביטומניות או אפילו בעזרת זפת או התזה של סילר. פעולה של אטימת גג רעפים דורשת ידע וניסיון וזאת מאחר ונדרש לבצע איטום איכותי מתחת לכל אחד מהרעפים על מנת שלא יכנסו נוזלים בין הרעפים עצמם.

 • אטימה של גגות מעץ: כאשר מדובר על גגות עץ, לרוב בעל המקצוע יבחר להשתמש באיטום באמצעות יריעות ביטומניות אך תמיד מומלץ לבחון את המחירים והשיטות השונות ולהתייעץ בתחילת התהליך עם יועץ איטום או קבלן שזו עבודתו.

 • איטום של גגות שטוחים: פעולת האיטום של גג שטוח באיזור הצפון מתבצעת בדרך כלל באמצעות זפת אך גם בעזרת יריעות ביטומניות שנחשבות לאיכותיות יותר ומחזיקות לאורך זמן רב.

 • איטום גגות מרוצפים בצפון: על מנת למנוע דליפות על הגג, מומלץ לבצע איטום ייסודי שלו. ניתן לבצע גם איטום של גג מרוצף ללא הוצאת הריצוף באמצעות חומר סילר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

קבלן איטום בצפון לכל עבודות האיטום

לא רק איטום גגות. עם פורטל איטום בקליק תוכלו למצוא קבלני איטום בצפון לאיטום דברים נוספים:

 • איטום קירות חיצוניים: אם יש לכם רטיבות בקיר וזה לא בגלל נזילה סמויה בצנרת הבעיה היא באיטום של הקירות. הגשם חודר את הקירות ונכנס אליכם לתוך הקיר. איטום קירות חיצוניים נעשה לרוב בסנפלינג בגלל חוסר גישה וכאמור שיטת האיטום הוא התזה של חומרי איטום.
   
 • איטום מבנים: כשמדברים על איטום מבנים חשוב להפריד בין מקרים שונים. במקרה של מבנים גבוהים צריך לבצע את האיטום בסנפלינג, במקרה של מבנים תת קרקעיים צריך קודם להרטיב את הבטון, למרוח שכבת בטון ואז להתקין רשת שתחבר את הקיר לשכבת הבידוד והאיטום. קראו עוד על איטום מבנים.
   
 • איטום מרתף: איטום מרתף מתבצע באמצעות התזה או באמצעות יריעות ביטומניות. בנוסף חשוב להפריד בין איטום פנימי לאיטום חיצוני. איטום חיצוני הוא הרבה יותר פשוט מאיטום מרתף מבפנים שזו שיטה שבה משתמשים רק כאשר אין גישה מבחוץ.

מצאו קבלן איטום מומלץ בצפון עם איטום בקליק

איך מוצאים קבלן איטום מומלץ בצפון? עורכים השוואה של הדברים הבאים:

 • קבלן רשום: לפני שאתם מתחילים לעבוד עם קבלן איטום בצפון חשוב לוודא שהוא רשום בפנקס הקבלנים מה שמוכיח שהוא קבלן מורשה עם לפחות 5 שנים ניסיון ואין נגדו שום הליך משפטי.
   
 • עבודות קודמות: הרבה קבלני איטום בצפון יוכלו להראות לכם עבודות קודמות שהם ביצעו. תוכלו לראות מי היו הלקוחות קודמים שלהם, האם שכבת האיטום נראית טובה גם לאחר כמה שנים ועוד.
   
 • אחריות: עבור איטום גגות בצפון מקבלים אחריות. ודאו מה תקופת האחריות שהקבלנים מציעים לכם, ודאו שאתם מקבלים אותה בכתב וודאו שהיא תקופה לגיטימית. איך תדעו? בפסקה הבאה נסביר.

 

איטום גגות בצפון

האם נהוג לקבל אחריות על איטום גגות בצפון?

עבור איטום גגות בצפון נהוג לקבל אחריות של 8 - 10 שנים עבור איטום ביריעות ביטומניות. אם בחרת לאטום את הגג שלכם בזפת תקופת האחריות הממוצעת תהיה 4 שנים והיא מותנית בסיוד של הגג.

 

משך תקופת האחריות הממוצעת ליריעות ביטומניות:
10 שנות אחריות 9 שנות אחריות 8 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ קבלני האיטום אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

השוו בין קבלני איטום בצפון וחסכו במחיר

אחד היתרונות של השוואה בין קבלני איטום בצפון הוא הוא שגם מוודאים שמוצאים קבלן מומלץ וגם ניתן להשוות בין המחירים. השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם עד 39% במחיר של עבודות איטום שונות. עם פורטל איטום בקליק תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מקבלני איטום בעיר שלכם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

איטום גגות בכל אזור הצפון

עם פורטל איטום בקליק תוכלו למצוא קבלני איטום בכל מקום בצפון. לפניכם רשימה של המקומות הנפוצים:

שאלות נפוצות על איטום בתים בצפון:

האם נדרש לבצע הכנה לפני איטום בתים בצפון?

בדרך כלל מומלץ לבצע ניקיון ייסודי של האיזור בו מתבצע האיטום על מנת ליצור מצב בו חומר האיטום נדבק לאיזור בצורה הטובה ביותר.


האם אפשר למצוא דרך האתר שלכם שירות של איטום מבנים בצפון?

בהחלט! אנו מסייעים גם לחברות, עסקים ובנייני משרדים בשירותי האיטום השונים.


עד כמה חשוב לקרוא המלצות לפני הזמנת בעל המקצוע שמבצע את האיטום?

אנו סבורים שהמלצות הן כלי חשוב ומשמעותי בבחירת הספק שאיתו תעבדו. זאת בדיוק הסיבה שאנו מקפידים לעבור עם אנשי איטום מומלצים בלבד שעליהם תוכלו למצוא המלצות רבות ברחבי הרשת.


מה עושים עם דודי השמש הפזורים על הגג כאשר נדרש לבצע איטום גג בצפון עם יריעות ביטומניות?

על מנת ליצור מצב שהאטימה תהיה איכותית וטובה, מומלץ להרים את דוד השמש ולמקם אותו על גבי בלוקים או לבנים שונות