שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גגות בבית שאן

חוששים מטפטופים מהגג? רוצים לבדוק לגבי איטום גגות בבית שאן? באמצעות איטום בקליק תוכלו להשוות מחירים בין קבלני איטום גגות שונים. הוספנו לכם גם כמה טיפים לגבי מה צריך לעשות לפני שסוגרים עם קבלן.

איטום גגות בבית שאן דרך 'איטום בקליק'

בין אם החורף מתקרב ואתם חוששים מנזילות, או שהחורף עבר ואתם רוצים להתכנון כבר לפעם הבאה נראה שצריך לאטום את הגג. פורטל 'איטום בקליק' עובד עם הרבה קבלני איטום גגות בבית שאן ובהחלט נוכל לעזור לכם למצוא את קבלן איטום הגגות המתאים ביותר עבורכם.

 

איטום גג בבית שאן

השוואת מחירים של איטום גגות בבית שאן 

בעזרת איטום בקליק תוכלו להשוות מחירים בין קבלני איטום גגות שונים, ותוכלו להשוות על מנת להשיג את המחיר הטוב ביותר. כל מה שתצטרכו לעשות זה להשאיר פרטים או להתקשר אלינו ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין קבלני איטום גגות בבית שאן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

מה צריך לעשות לפני שסוגרים עם קבלן?

לפני שאתם בכלל מדברים עם הקבלן חשוב להבין איזה סוג גג יש לכם שכן זה ישפיע על מחיר העבודה. איטום גג רעפים לא יעלה אותו דבר כמו איטום גג בטון. כשאתם מדברים איתו שימו לב לוודא שהוא אוטם מורשה, שכמובן לא עושים איטום גגות בלי התעודה הזו.

 

אם יש לכם עבודה גדולה היינו ממליצים לכם לקחת ייעוץ לאיטום גגות שיבוא, יסתכל על הגג ויתן הצעת מחיר. תוכלו להשאיר את הפרטים אצלנו ונקשר ביניכם לבין יועצי איטום גגות. שירות כזה יעלה בין 180 - 250 ש"ח.

 

איטום גג בבית שאן

באיזו שיטה מומלץ לאטום את הגג?

השיטה הנפוצה כיום היא איטום ביריעות ביטומניות. בשיטה הזו מחברים בין היריעות עצמן לגג בכך שממיסים אותן עם "כלב אש", וכך הן נדבקות לגג ונשארות עליו. שימו לב ששיטה זו מיועדת בעיקר לגגות ישרים ולא לגגות מרוצפים. אם אתם רוצים לחסוך בעלויות יש אפשרות גם לאטום את הגג עם זפת. העבודה תהיה זולה יותר ותיקח פחות זמן, אך שימו לב שכיום היא פחות נפוצה כי היא פחות עמידה ופחות ידידותית לסביבה.

  • אם תרצו להרחיב בנושא על שיטות איטום גגות נוספות תוכלו ללחוץ על הקישור הבא.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה