שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גגות בחיפה

חברות איטום בחיפה מחכות רק לך! יש נזילה בגג? רטיבות בקיר? אולי דליפת מים מהמרפסת? כל אלו הנם בעיות שרק קבלני איטום ובעלי מקצוע מהתחום יודעים לפתור! דרך "איטום בקליק" תוכל לזמן בקלות ובמהירות קבלני איטום בחיפה והסביבה במהירות רבה וגם לחסוך במחיר!

אוטמים בחיפה רק עם איטום בקליק

באמצעות הפורטל שלנו תוכלו למצוא איטום בחיפה בשיטות רבות לרבות יריעות ביטומניות וזיפות בזפת. אנחנו נמצא עבורכם בעלי מקצוע אשר מתמחים באיטום גגות בחיפה והסביבה וגם מבצעים פעולות איטום מרתפים או מרפסות. דרך האתר שלנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר מקבלן איטום בחיפה שמתמחה בפעולות אטימה בצורה הרמטית של אזורים שונים על מנת למנוע רטיבות וכניסה של נוזלים. 
 

איטום גגות בחיפה

כמה עולה לאטום גג שלם בחיפה?

מחירי עבודות האיטום  לגגות בחיפה נמצאים בטווח המחירים הזול יותר, הכוונה היא שהמחירים עבור עבודות איטום בצפון הארץ זולים מאזור המרכז והרי ירושלים, העלויות צפויות לנוע בטווח של 3000 עד 6000 ש״ח לגג בבית פרטי בגודל סטנדרטי, בדרך כלל התמחור הבסיסי יבוצע באמצעות זפת ואלו יוכלו להחזיק מעמד שנים רבות ולשרוד את כל פגעי מזג האוויר אשר נפוצים בארצנו, זה לא הכי אקולוגי וירוק - אך ללא ספק הזול ביותר.

מחיר ממוצע לאיטום גג שלם בחיפה

מחיר ממוצע לאיטום גג שלם בחיפה: 4500 ₪

טווח מחיר גבוה 6000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

איטום גגות בחיפה באיכות הגבוהה ביותר!

שירותם של קבלני איטום בחיפה יכולים להיות איכותיים ומועילים מאוד לשיפור מצבו הכללי של ביתכם, אך לא תמיד זהו המצב. במקרים רבים ישנם בעלי מקצוע אשר עלולים לספק לכם שירות חובבני ותפקידכם יהיה לוודא כי אתם מחפשים אחר בעל מקצוע מנוסה ומיומן מספיק לשם ביצוע עבודות האיטום. בהמשך העמוד נספק מידע חיוני בנושא איטומים לגגות, כך שכל אחד מכם יוכל להיות בטוח כי מלאכת האיטום בביתו תוכל להתבצע בצורה מוצלחת לחלוטין, איטום גגות בחיפה זוהי עבודה למקצוענים והבמשך נבהיר זאת.

מחירון שירותי איטום בחיפה:

כמה עולים שירותי איטום בחיפה?

מחיר איטום קירות בחיפה

מחיר פיקס לתיקון רטיבות בקיר הכולל איתור, ייבוש ותיקון הקיר.


300 - 700 ש"ח
כמה עולה לאטום מרתף עד גודל 50 מ"ר?

מחיר למ"ר עבור איתור הנזילה ועבודה עם חומר מסוג "בטקל"


80 - 90 ש"ח
מחיר אטימת מרפסת בחיפה

הכולל פירוק והרכבת ריצוף וכמובן פתרון הבעיה, מחיר למ"ר


החל מ-250 ש"ח
הזמנת יועץ איטום בחיפה

ביקור, הכולל דוח והצעת מחיר לביצוע.


החל מ-150 ש"ח
מחיר איטום סף חלון

בעבור איטום חלון מאלומיניום בגודל סטנדרטי.


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

מתי אוטמים קירות?

אין צורך להתייעץ יתר על המידה עם יועץ איטום בחיפה כאשר רואים מים החודרים דרך הקיר ואפילו רטיבות - זה מספיק. לאחר הזמנת חברת איטום מומלצת היא תתחיל בהערכת מצב של הגג שלכם ולאחר מכן יהיה ניתן לדעת מהי אופציית הפעולה הנכונה שיהיה כדאי לפעול לפיה. במידה וחברת האיטום תזהה כי הגג של ביתכם או המרפסת אינם במצב תקין, כלומר גג ביתכם איננו חסין לחדירת מים, אזי יהיה צורך להתחיל לפעול בעניין ולתכנן עבודה מקיפה לפתירת הבעיה.

סוגי עבודות איטום הנפוצות ביותר בחיפה

ישנם לא מעט עבודות שכדאי להביא בחשבון וזאת כאשר כל סוג עבודת איטום מתאימה לסיטואציה שונה - כך למשל, שיטת איטום בט-קל נחשבת לאידאלית בעבור גגות משופעים. הזרקת פוליאוריטן זוהי אופציה מובילה בכדי לאטום קירות  ומילוי סדקים ויתר על כן, לשם ביצוע עבודות של מתקנים תת קרקעיים כמו מרתפים, מאגרי מים ומקלטים, יהיה צורך להיעזר בחומרים ייעודיים אשר צפויים להבטיח אטימה הרמטית ואמינה לחלוטין.

איטום בחיפה

עבודה נכונה ומקיפה תפטור את הבעיה לתמיד!

איטום בחיפה שיבוצע לאחר בחינה מקיפה מצדו של בעל המקצוע יוכל להיות כזה אשר יחזיק מעמד שנים רבות ותועלתו תהיה עצומה בעבור ביתכם. לא תצטרכו לסבול עוד בחורפים מנזילות בלתי נגמרות בעצם. בכל אופן, במידה ויש לכם עניין להבטיח שהתוצאה הסופית תהיה משביעת רצון, תהיו חייבים לחפש אחר שירותי איטום גגות בחיפה שמוצעים על ידי בעל מקצוע מוסמך ומיומן ככל הניתן וגם יועץ איטום בחיפה להכוונה מקצועית.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

כיצד מבצעים אטימה למרפסת?

דעו לכם כי איטום קירות בחיפה זוהי לא העבודה היחידה שקיימת היום, רבים מאלו שיש להם צורך בעבודות מסוג זה דווקא נזקקים לשירותי אטימה של המרפסת שלהם, כאשר איטום למרפסת מרוצפת נעשה בדרך של פירוק והרכבה.

 

בעל המקצוע ידאג לפרק את כל המרצפות שבמרפסת ביתכם, לאחר מכן הוא יעשה שימוש בחומרי איטום על מנת להבטיח שלא יהיו עוד נזילות או דליפות של מים לא רצויים. לאחר תום שיקום המרפסת בעל המקצוע ידאג לרצף את המרפסת מחדש. איטום מרפסות בחיפה שנעשה באופן זה צפוי להחזיר את המרפסת שלכם למצבה המקורי ועל הדרך לחדש ולמנוע נזילות.

הזמן קבלני איטום בחיפה דרך "איטום בקליק"

מעוניינים להזמין עבודות איטום קירות בחיפה? רוצים לאטום מרפסות? או לטפל בגג ביתכם? בפורטל איטום בקליק תוכלו למצוא את מיטב חברות האיטום והקבלנים שעובדים בתחום, כולם עברו סינון בפורטל שלנו וידועים כבעלי המלצות, שם טוב, ניסיון בתחום והחשוב ביותר -מחיר נוח ואפילו זול! אז פונים אלינו ומקבלים הצעות מהם כבר עכשיו.

שאלות אודות איטום בחיפה:

מה משפיע על המחיר של איטום גגות בחיפה?

בראש ובראשונה סוג האיטום הנדרש וגם גודלו של הגג ומורכבות הפרויקט. במידה ומצויים על הגג קולטים של דוד שמש ומכשולים נוספים, המחיר עשוי לעלות.


האם נהוג לספק אחריות על איטום?

בדרך כלל נהוג לתת אחריות על איטום שבוצע באמצעות יריעות ביטומניות. אם מבוצע רק תיקון נקודתי, סביר להניח שלא תקבלו אחריות.


יש לי רטיבות מעל הפנלים בבית, מה עליי לעשות?

הזמן בעל מקצוע שיספק שירותי איטום ויאתר בתחילת העבודה את מקור הנזילה.


איך יודעים לבחור מבין חומרי האיטום השונים?

העלות של כל חומר איטום היא שונה כמובן ולא כל חומר מתאים לכל אזור בבית. עבור איטום גגות נשתמש בזפת או יריעות ביטומניות למשל ועבור אזורים אחרים נסתפר ברובה או סיקה.


איך מומלץ לאטום קירות חיצוניים?

איטום קירות חיצוניים בחיפה וגם במקומות אחרים יבוצע בדרך כלל באמצעות טיח או טיח ושליכט.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה