שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גגות בטבריה

עם זפת? אולי דווקא באמצעות יריעות ביטומניות? לא משנה באיזו שיטה לאיטום הגג תבחרו, דרכנו תוכלו להוזיל את מחיר העבודה. השוו דרכנו מחירים ומצאו קבלן איטום גגות בטבריה.

מתי לבצע איטום גגות באזור טבריה?

למרות שרבים בוחרים לבצע איטום לגג בתחילת עונת החורף, כאשר מי הגשמים יורדים ומחלחלים אט אט אל תוך הבית, אנו נמליץ לכם להיערך מבעוד מועד.

 

אם תזמינו קבלן איטום לביצוע העבודה בעונות אחרות כמו הסתיו או אפילו הקיץ, תוכלו לחסוך מקרים בהם  נוצרות נזילות ובנוסף תשלמו פחות, היות והביקוש לשירותי איטום גגות באזור טבריה, נמוך משמעותית בעונות שהן לא עונת החורף.

 

איטום גגות בטבריה

מחירון איטום גגות בטבריה

אז כמה עולה השירות של איטום גגות בטבריה? המחיר תלוי בשלושה פרמטרים עיקריים: סוג הגג, הגודל שלו ושיטת האיטום שבה בוחרים. להלן מספר דוגמאות למחירים בתחום:

מחיר איטום גגות בטבריה

איטום גג באמצעות יריעות ביטומניות

איטום ביריעות בעובי 5 ס"מ.


60 - 100 ש"ח
מחיר איטום של גגות מרוצפים

המחיר המוצג הוא למטר רבוע.


180 - 230 ש"ח
כמה עולה לאטום גג מבטון?

כולל ביצוע תיקונים בסוף התהליך.


5,500 - 6,800 ש"ח
זיפות גגות בטבריה באמצעות זפת חם

לחצו למידע נוסף עם איטום עם זפת.


30 - 50 ש"ח למ"ר

הדפס מחירון

איטום טוב מתחיל בהכנה נכונה

לפני שמתחילים לאטום את הגג, כדאי להיערך בהתאם. ראשית כל, מומלץ לבצע ניקוי ייסודי של הגג על מנת להסיר לכלוך, אבק, עלים וענפים וכמובן כל דבר אחר שעשוי להפריע לאטום את השטח בצורה טובה.

 

לאחר מכן, כדאי לבדוק האם יש אביזרים שמצויים על הגג ויכולים להפריע לפעולת האיטום כמו למשל מרזבים, דודי שמש או יחידות חיצוניות של מזגנים. כדאי לזכור שלא תמיד ניתן לפרק ולהוציא את האלמנטים הללו אך במידה וכן, זה יהיה נוח הרבה יותר ויזרז את תהליך העבודה כולו.

קבלן איטום בטבריה והסביבה למגוון עבודות

פרט לשירות המבוקש ביותר בתחום האיטום, הלא הוא איטום של אזור הגג, ניתן להזמין קבלן איטום בטבריה והסביבה גם לצורך ביצוע עבודות איטום באזורים אחרים בבית וזה כולל את המרפסת, איטום קירות חיצוניים או פנימיים, איטום חדרי מקלחת, מרתפים ואפילו חלונות ודלתות. שימו לב, בכל אחד מהמקומות הללו, מיושמת שיטת איטום אחרת ועל כן גם המחיר עצמו משתנה. תוכלו לקרוא בהרחבה על עבודות איטום ועל המחירים של כל עבודה ועבודה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

איטום גג בטבריה ע"י גורם מקצועי ומיומן

איטום גג הוא עסק רגיש למדי. פרט לעובדה שמדובר בפעולה לא פשוטה לביצוע, הדורשת ידע וניסיון, נזכור כי מדובר בעבודה לא זולה במיוחד. על כן, חשוב לבדוק היטב מי מבצע את העבודה ומה הניסיון שלו בתחום ולא להתפשר על קבלן איטום לא מיומן. דבר נוסף ששווה לבדוק הוא נושא האחריות מאחר ועל עבודות איטום נהוג לספק אחריות למשך תקופה של כמה שנים, בהתאם לשיטת האיטום המיושמת. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה