שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום בכרמיאל

שירותי איטום בעיר כרמיאל עבור אזורים שונים, בין היתר תוכלו למצוא דרך 'איטום בקליק' איטום של מרפסת, מרתף, קירות חיצוניים ופנימיים וגם כמובן איטום גגות כרמיאל.

כך תמצאו איטום גגות בכרמיאל

מחפשים קבלן או חברת איטום לצורך איטום של הגג? הגעתם אל המקום הנכון. באמצעות פורטל 'איטום בקליק' תוכלו למצוא בעלי מקצוע מעולים מהאזור על מנת לבצע פעולת איטום באמצעות זיפות או עם יריעות ביטומניות וזה כלל לא משנה אם יש לכם גג רעפים, גג מבטון או גג שטוח. צלצלו אלינו עוד היום ונשמח לסייע לכם ולחבר ביניכם לבין בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים בעיר אשר מתמחים באיטום גגות כרמיאל והאיזור.

איטום גגות בכרמיאל

כמה עולה לעשות איטום בכרמיאל?

חשוב להבין, המחיר עבור שירותי האיטום נקבע בראש ובראשונה בהתאם לאיזור במבנה בו מתבצע האיטום. המחיר משתנה בין איטום קירות מרטיבות, לאיטום גגות או מרתפים וכדומה וכמו כן גודלו של השטח משפיע על הצעת המחיר שתקבלו. בנוסף ניסיונו של בעל המקצוע והוותק שלו, לרוב משפיעים על התמחור וגם כמובן החומר שבעזרתו אוטמים. לפניכם דוגמאות לתמחורים שונים עבור פעולות איטום בעיר כרמיאל וסביבתה:

מחירון שירותי איטום בכרמיאל והסביבה

כמה עולה איטום גג עם יריעות ביטומניות?

המחיר המוצג הוא למ"ר.


65 - 110 ש"ח
מה העלות לאיטום גג מרוצף?

האיטום מתבצע באמצעות התזת סילר.


החל מ-55 ש"ח למטר
איטום קיר חיצוני בכרמיאל

מחיר למטר עבור בית קרקע.


בין 100 - 200 ש"ח
עלות איטום של קיר פנימי מבטון

כולל ייבוש של הקירות


החל מ-150 למטר
כמה עולה לאטום חדר אמבטיה בכרמיאל?

איטום חדר אמבטיה סטנדרטי עד 10 מ"ר.


3,600 - 4,100 ש"ח
תשלום עבור ביקור יועץ איטום מקצועי בבית

עבור הצעת מחיר ודו"ח תקלות הדורשות טיפול.


בין 160 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

 

>> לחצו וגלו עוד על מחיר עבודות איטום בצפון

מדוע חשוב לבצע איטום גג איכותי?

בישראל, השמש החזקה עשויה לגרום לייבוש של חומרי האיטום השונים על הגג ולמעשה שוחקת אותם. תפקידו של האיטום בגג הוא כמובן הגנה מפני גשם. במידה ומבוצע איטום שאינו איכותי, וזה כלל לא משנה אם מדובר על איטום גגות רעפים או כל  סוג אחר של גג - אנו עשויים לסבול מדליפות וטפטוף אל תוך הבית ויכול להיגרם נזק רב במרוצת השנים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

איטום בכרמיאל לכל אזורי הבית

לא רק איטום גגות ניתן למצוא דרכנו אלא גם איטום של אזורים נוספים. אם אתם מחפשים קבלני איטום שיסייעו לכם לפתור נזילה בקירות הפנימיים של הבית או לקירות החיצוניים, בטח תשמעו לדעת שאנו מעניקים גם שירות כזה.

 

ניתן לבצע איטום של חלונות, חריצים, דלתות ורצפות כאשר הסיבות לאיטום מגוונות: חלק מעוניניים לפתור בעיות של רעש בעוד חלק מחפשים מענה לפתרון בעיות כמו טפטוף וחלחול של מים. במידה ואתם לא בטוחים מה טכניקת האיטום המתאימה לפתרון הבעיה שלכם, נס לשאול גורם מקצועי כמו קבלן איטום גגות ומבנים שידע להתאים את הטכניקה אל האיזור תוך התחשבות בשיקולים השונים. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה