שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גגות במגדל העמק

אם אתם חוששים מנזילות או שפשוט כבר עבר מספיק זמן והגג שלכם נראה במצב לא מזהיר במיוחד בהחלט ייתכן שתצטרכו עבודה של איטום גגות במגדל העמק. עם פורטל איטום בקליק תוכלו להבין מה המחיר ולערוך השוואת מחירים בין אוטמי גגות שונים. בנוסף תוכלו לקרוא כמה דברים חשובים שצריך לדעת לפני שסוגרים עם אוטם גגות במגדל העמק.

כמה יעלה לי איטום גגות במגדל בעמק?

מחיר של איטום גגות במגדל העמק ישתנה לפי סוג החומר, הגודל וכמובן האוטם עצמו. הסוג הנפוץ ביותר כיום הוא איטום עם יריות ביטומניות והמחיר נע בין 60 - 100 ש"ח למ"ר. אם יש לכם גג אחר תוכלו לראות מחירים מלאים במחירון שלנו.

 

מחיר ממוצע למ"ר איטום גגות במגדל העמק

מחיר ממוצע למ"ר איטום גגות במגדל העמק: 80 ₪

טווח מחיר גבוה 100 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

השוואת מחירים של איטום גגות במגדל העמק

פורטל איטום בקליק עובד עם הרבה אוטמי גגות במגדל העמק, ולמעשה גם בכל איזור הצפון או רחבי הארץ. אחרי שמתקשרים אלינו מדברים עם הנציגים שלנו שבודקים איזו עבודה אתם צריכים. לאחר מכן תקבלו מספרי טלפון של אוטמי גגות באיזור שלכם ותוכלו לדבר איתם. קבלו הצעות מחיר לעבודה שלכם והשוו ביניהם כדי לקבל את העבודה הטובה ביותר.

 

איטום גגות במגדל העמק

מה לבדוק לפני שסוגרים עם אוטם גגות?

לפני שאתם סוגרים עם אוטם הגגות הזול ביותר המגדל העמק ישנם כמה דברים שהיינו ממליצים לכם לבדוק

  • בדקו המלצות: שאלו חברים שלכם, חברים של חברים שלכם, שכנים שלכם - הכל. אין כמו חוויות מניסיון אישי כדי להבין אם אוטם הגגות עשה עבודה טובה. זכרו שזו עבודה שאמורה להחזיק שנים, קחו אוטם גגות מומלץ במגדל העמק.
     
  • אוטם מורשה: בקשו ממנו לראות תעודה שהוא אוטם גגות מורשה שעבר קורס המאפשר לו לאטום גגות.
     
  • עבודה בגובה: איטום גגות נעשה בגובה, בדקו שיש לו אישור עבודה בגובה בתוקף.
     
  • בקשו הצעת חוזה כתובה: אל תסגרו כלום לפני שהכל רשום. כמה יעלה, מה הוא יעשה וכמובן שיש אחריות. אחריות בנושא איטום גגות לרוב היא בין 5 - 7 שנים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

מה לעשות לפני שהוא מגיע?

מעולה, מצאתם אוטם גגות במגדל בעמק, בדקתם את כל האישורים, חתמתם על החוזה ועכשיו רק מחכים שהוא יגיע. לפני שהוא מגיע אנחנו ממליצים קודם כל לפנות את הגג מכל מיני רהיטים זרוקים או אביזרים אחרים שעלולים להפריע לו בעבודה שלו. בנוסף היינו ממליצים לנקות את הגג. גג נקי יחזיק את החומרים עליו לאורך זמן יות ארוך וימנע עבודות תיקון מיותרות בעתיד.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה