שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גגות בעכו

לא בדקתם את הגג שלכם כבר כמה זמן ואתם חוששים מהחורף? אולי הגג כבר התחיל לנזול? הזמינו קבלן איטום גגות בעכו מחיר זול לכל סוגי הגגות. תוכלו לראות את הטיפים שלנו לפני שאתם סוגרים עבודה של איטום גגות.

כמה עולה איטום גגות בעכו?

מחיר איטום גגות בעכו יכול להשתנות בהתאם לסוג הגג שלכם, השיטה שבה תאטמו את הגג וגם לפי קבלן איטום הגגות. הוספנו לכם דוגמאות לעבודות איטום גגות נפוצות בעכו. תוכלו לראות מחירי איטום גגות מלאים במחירון שלנו.

מחירון איטום גגות בעכו
 • איטום גג מרוצף

  מבלי להוריד את הריצוף הקיים. המחיר הוא למ"ר.


  170 - 230 ש"ח
 • איטום גג עם יריעות ביטומניות

  לגגות בגודל עד 100 מ"ר. המחיר המוצג הוא למ"ר.


  65 - 110 ש"ח למ"ר
 • תיקון נקודתי על הגג

  לגג עם זפת או יריעות.


  450 - 700 ש"ח
 • מחיר ממוצע לביקור של יועץ איטום

  המחיר הוא עבור קבלת הצעת מחיר וייעוץ לגבי איטום הגג.


  180 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

איטום גגות בעכו במחיר זול

בכל הנוגע לעבודה גדולה כמו איטום של גג אנחנו בהחלט ממליצים לערוך השוואת מחירים בשביל למצוא עבודות איטום גגות בזול. באמצעות השוואת מחירים תוכלו למצוא קבלני איטום גגות בעכו שנותנים לכם מחירים טובים יותר מבלי להתפשר על איכות השירות שתקבלו. התקשרו אלינו וקבלו מאיתנו פרטים של 3 קבלני איטום גגות בעכו מומלצים. כך תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות ולחסוך.

 

איטום גגות בעכו

איטום גגות בעכו לכל סוגי הגגות

באיטום בקליק תוכלו למצוא קבלני איטום לכל סוגי הגגות. אחד מסוגי הגגות הכי נפוצים שמבקשים מאיתנו הוא איטום גגות מרוצפים. איטום של גגות מרוצפים תוכלו למצוא דרכנו מבלי שיהיה צורך להרים את הריצוף. אם אתם לא בטוחים באיזו שיטה תצטרכו לאטום את הגג המרוצף שלכם תוכלו להזמין יועץ איטום שייעץ לכם באיזה שיטה כדי לאטום את הגג שלכם לאחר ביקור פיזי אצלכם בבית.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

לפני שאתם סוגרים עבודה

הוספנו כמה טיפים שיעזרו לכם לוודא שאתם סוגרים עבודה עם קבלן איטום גגות מומלץ.

 • רישיונות: קבלן איטום יהיה מוכרח לקבל תעודה של עבודה בגובה ו"אוטם מורשה" בשביל לעבוד בתור אוטם גגות. תוכלו לבקש ממנו אותן בשביל לוודא שהוא מסומך.
   
 • הצעת מחיר כתובה: בכל הנוגע לעבודות גדולות כאלו לא היינו ממליצים לכם לסגור עבודה מבלי לקבל הצעת מחיר כתובה שכוללת את כל מה שקשור לעבודה.
   
 • אחריות: לרוב מקובל לקבל אחריות של 5 - 7 שנים על הגג שלכם לאחר עבודה מקיפה של קבלן איטום.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה