שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום גגות בקריות

הגיע העת לאטום את הגג? זקוקים לאיטום של חלונות או קירות בבית? פורטל 'איטום בקליק' מאפשר לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור שירותי איטום מכל הסוגים ממיטב קבלני האיטום המספקים שירות בקריות.

עבודות איטום בקריות במחיר שווה לכל כיס

את עבודות האיטום השונות מומלץ לבצע על ידי גורם מקצועי ומוסמך שמבין בדיוק את החשיבות של עבודה מסוג זה ויודע מה קורה כאשר מתבצע איטום לקוי. רבים סבורים שעבודת איטום תעלה להם לא מעט כסף וברוב המקרים אכן מדובר בשירות שאינו זול.

 

יחד עם זאת, חשוב לדעת שיש פערי מחירים גדולים למדי בין קבלני האיטום השונים ולעיתים ניתן למצוא על אותה עבודת איטום בקריות הבדלים של כמה מאות שקלים. פורטל איטום בקליק מאפשר לכם לבצע השוואה בין המחירים השונים ועוזר לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בצורה קלה, נוחה וללא כל עלות או התחייבות.

איטום גגות בקריות

הכירו את שירותי האיטום הנפוצים:

איטום של גגות מכל הסוגים: יש לכם גג שטוח או גג רעפים? כדאי שתדעו בדיוק מה סוג הגג שלכם ומאיזה חומר הוא עשוי מאחר וזהו פרט מהותי עבור קבלן האיטום שאותו תזמינו. שירות איטום גגות הוא נפוץ מאוד בעיקר בתקופה של החורף מאחר ורבים מאיתנו מעוניינים ליצור הגנה טובה ואיכותית שתמנע נזילות וטפטוף. מומלץ לבצע השוואת מחירים לאיטום גגות ולבדוק מספר הצעות לפני הזמנת העבודה.

 

איטום חלונות בקריות בכל גודל: נהוג לבצע איטום חלונות גם בשביל למנוע כניסה של מים בימים גשומים אך גם בשביל להגן מפני רוחות חזקות ואפילו רעש מבחוץ.

 

איטום של אזור המרפסת: החל מהדלת עצמה שמאפשרת כניסה ויציאה אל המרפסת ועד לריצוף. ניתן גם להזמין שירות של בדיקת איטום בשביל לוודא שהמרפסת אטומה כעת.

 

מחסנים וגם מרתפים: בין אם יש לכם מחסן בגינה וברצונכם להגן עליו בצורה טובה בעזרת חומרי איטום מתקדמים, תוכלו להזמין קבלן איטום מקצועי שיבצע את העבודה גם על הגג של המחסן וגם בחלונות שלו. גם מרתפים ניתן לאטום באופן פנימי או חיצוני.

>> פרט לעבודות אלו, תוכלו גם להזמין יועץ איטום בצפון שיגיע לבצע בדיקות במבנה חדש או מבנה קיים ויספק דו"ח עם מסקנות וסעיפים לתיקון.

איך הכי נכון לבצע איטום גגות בקריות?

קשה לענות על השאלה הזאת עם תשובה חד משמעית מאחר ומאוד תלוי מה מסגרת התקציב וגם מה הוא סוג הגג שלכם. איטום גגות בקריות יכול להתבצע על ידי שיטת הזיפות הוותיקה שגם עולה פחות מהטכניקות האחרות המשמשות לאיטום או על ידי יריעות ביטומניות ואפילו סיוד גג. את סוג השיטה, ידע להתאים עבורכם קבלן האיטום בו תבחרו וזאת לאחר שיראה את הגג, יבין בדיוק עד כמה הוא עמוס באלמנטים שונים (שעשויים להפריע לעבודת האיטום) ויברר מה התקציב שלכם לעבודה.

מדוע חשוב לבצע איטום מקצועי?

כאשר אין איטום איכותי באזורי הבית השונים (גג, מרפסת, מרתף וכדומה) אנו מסתכנים בכך שתיווצר לחות שתוביל להתפתחות של עובש וטחב על הקירות. בנוסף הרטיבות שנוצרת בעקבות הדליפה של המים עשויה להוביל לכך שיווצרו שינויים קלים בחומרי הבניין והתשתית עשויה להיפגע - מה שיוביל לסדקים ואפילו התקלפות של שכבות הבטון עם הזמן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

איטום גגות רעפים על ידי קבלני איטום בקריות

מתגוררים בבית פרטי? יש לכם גג רעפים שצריך לאטום? דעו שניתן לאטום את הגג בעזרת זפת חמה אשר משלבים בין הרעפים לאורכו של הגג במטרה לאטום את החריצים ולהגן מפני כניסה של מים. כיום ניתן להשתמש גם ביריעות ביטומניות ואפילו בבטקל בשביל לאטום גגות רעפים ורוב קבלני האיטום בקריות יספקו לכם מחיר כולל עבור איטום גג קומפלט ולא מחיר פר מ"ר.