איטום גגות שינגלס

כיצד אוטמים גגות שינגלס? האם גג השינגלס הוא בעצם גג שהוא בעצמו אוטם? צוות הפורטל 'איטום בקליק' יענו לכם על כל השאלות בנושא גגות השינגלס וכמו כן ידאגו שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר לאיטום ובניית גגות שינגלס מאנשי האיטום המקצועיים ביותר.

בואו נתחיל, מה זה שינגלס?

השם "שינגלס" גזור מהמילה רעפים באנגלית, אך אם זאת עדיין לא מדובר בגג הרעפים הסטנדרטי שנמכר כאן בישראל, אלא בסוג אחר מעין שילוב בין פיברגלס ויריעות ביטומניות בצורת רעפים, מה שמאפשר לו להיות גמיש ונוח לעבודה בעיקר על גגות מחסנים, פרגולות מעץ ואפילו בתים פרטיים. מחירו זול יותר משל הרעף הרגיל והוא נותן פתרון משולב של גג ושל איטום מפני גשמים ורוחות.

גג שינגלס

מהו המחיר לאיטום גגות בשינגלס?

כפי שציינו גגות בציפוי שינגלס יוצאים במחיר זול. אך ישנם תוספות רבות סביב העבודה, למשל כעשרה מטרים של גג שינגלס (כך החבילות מגיעות), יעלה בסביבות 350 ש"ח, לפי עבודה ולפני חומרים נלווים למטרת איטום גגות. ז"א יש לתמחר למטר זאת ב-35 ש"ח למטר רק בעבור השינגלס ועוד מחיר עבודה ומחיר חומרי הדבקה ויריעות בעת הצורך. קשה לעמוד את המחיר המדוייק בגלל שעלות העבודה משתנה על פי גודלה והקושי. הערכה גסה היא שמחיר למטר ינוע בין 55 - 65 ש"ח למטר.

מחיר משוער למטר

מחיר משוער למטר: 60 ₪

טווח מחיר גבוה 65 ₪

טווח מחיר נמוך 55 ₪

מהם היתרונות והחסרונות שלו?

היתרון המהותי של גג השינגלס הוא שניתן להשתמש בו בגגות בעלי שיפוע חד, בשל משקלו הקל הוא יכול להיבנות היכן שגג הרעפים הרגיל אינו, כמו כן ציינו מעלה הוא משולב ונותן פתרון אידאלי גם כ-גג וגם כחומר איטום, המראה שלו דקורטיבי והוא מגיע במגוון צבעים: אדום, ירוק ואפור.

 

החסרונות של השינגלס הם: הוא אינו מונע חדירה של קרני שמש  (UV), על מנת לבנות אותו צריך משטח יציב תחתיו, למשל רעפים ניתן לבנות על מוטות עץ ואילו שינגלס מצריך משטח עץ תחתיו, כמו כן ישנה בעיית אוורר שמצריכה שימוש בפתרון נוסף שלא נדבר עליו כאן, עוד חסרון הוא הדבקה ואטימה מלאה של גג משינגלס מצריכה שימוש נוסף ביריעות ביטומניות תחתיו ובין הרעפים עצמם. מה שעשוי לייקר את העבודה.

 

בניית גג שינגלס

איפה בדרך כלל נראה איטום גג שינגלס?

בשל משקלו הקל ניתן לראות שימוש עיקרי על גבי גגות בשיפוע חד, כמו כן עבודה נפוצה מאוד היא איטום גג פרגולה עם רעפי שינגלס, מחסני עץ חיצוניים, גגות בשיפוע, תוספות בנייה ועוד. לא נפוץ לראות אטימה מלאה של מבנים ובמיוחד גגות שטוחים משתמשים בשינגלס, שם תמצאו פתרונות זולים יותר ופרקטים כמו יריעות ביטומניות, זפת לגג ועוד.

קבלן איטום זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות מחירים. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

קבלו את המחיר הטוב ביותר בעזרת 'איטום בקליק'

למה כדאי להשתמש בפורטל שלנו? כי אנחנו אלו שידאגו שתקבלו לפחות שלוש הצעות מחיר מאנשי איטום מובילים באזורכם, כאלו שיודעים כיצד לתת מענה מדויק לצורך שלכם, מעבר לכך אתם לא סתם מקבלים עד שלוש הצעות! אתם תקבלו אותם למטרה ייעודית והיא ביצוע השוואה בין ההצעות השונות, מה שמבטיח שתדעו את מחיר העבודה ותוכלו לבחור בהצעה הזולה מבין כולם.

צור קשר עם פורטל איטום בקליק
השאר פרטים בטופס מטה או חייג אל 077-6051055 וקבל בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של אנשי איטום באזורך!
אנו מבטיחים לחזור במהירות לכל פנייה והמוקד הטלפוני שלנו זמין ברוב שעות היממה.

בעת ביצוע שיחה או השארת טופס, הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
 
פרסם באתר איטום בקליק
קבלני איטום? עוסקים בתחום האיטום? רוצים לקבל פניות נוספות לעסק? השאירו פרטים או חייגו והצטרפו לפורטל 'איטום בקליק'.
לפרטים נוספים חייגו אל 077-6051055 או לחלופין השאירו פרטים בטופס מטה.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה