שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גגות פח, אלומיניום, ברזל ומתכת

יש לך גג מברזל? פח? אלומיניום או סוג אחר של מתכת? בעזרת 'איטום בקליק' ניתן לבצע אטימה מקצועית במחיר זול ובהחלט משתלם, הזמינו עוד היום שירות אטימה לגג הפח או האלומיניום שלכם דרכנו והתחילו לקבל הצעות מחיר כבר עכשיו!

כיצד נאטום גגות מאלומיניום?

על מנת לאטום גג אלומיניום ישנם כמה אפשרויות, ישנם כאלו אשר מורחים סילר והיכן שהברגים נמצאים משתמשים בחומר עבה יותר כמו זפת קרה וישנם אפשרויות מתקדמות ויקרות יותר, אך עמידות לאורך זמן ובטוחות כמו למשל יריעות ביטומניות מסוג סופרטייט אלומיניום, אשר נדבקות מאליהן ומתאימות לביצוע עבודת איטום לגגות קלים ובין היתר לאלומניום ופח, גם כאן אין אלמנט של חימום והיריעות נדבקות לבדן.

כמה עולה לאטום גג מברזל?

בתוך הקטגוריה של "גגות מברזל" ניתן להכניס את גג הפח, גג האלומיניום, הברזל לסוגיו והמתכת אשר עוטפת את כלל הסוגים האלו ובעצם מכניסה אותם לקטגוריה אחת, המחיר לאיטום כל אחד מן סוגי הגג האלו זהה, מה שמשנה את העלות היא סוג האטימה ובעצם "השיטה" שמחליטים להשתמש בה לצורך האטימה. האופציה הזולה ביותר היא מריחה של חומר איטום אקרילי המתאים לגגות מתכת וברזל המחיר נע בין 30 - 60 ש"ח, האפשרות השניה היא שימוש בטכניקה של זפת קרה שנעה בין 35 - 70 ש"ח למטר וכאמור האופציה היקרה ביותר היא שימוש ביריעות ביטומניות נדבקות מאליהן שנע בין 70 - 120 שקלים למטר.

איטום גגות פח ואלומיניום

איטום לגגות פח ומניעת חלודה ככל שניתן

אם יש לכם גג פח כגגון לחניה, או אפילו שכבה מעל הפרגולה שלכם, גשם יגיע אליו ופח לא מסתדר עם לחות ומים, לכן משתמשים בחומרים אשר דוחים מים ושומרים על הגג לאורך זמן, ניתן להשתמש בחומרים שמונעים חלודה ובשילוב עם חומרי איטום נכונים אשר להגיע לתוצאה שגם אין דליפות מהגג והוא גם יחזיק מעמד לאורך זמן, אם אתם רוצים לקבל טיפול לגג הפח שלכם משני המישורים, ללא ספק אתר איטום בקליק יכול לתת לכם עת המענה המלא והנכון לכך.

איטום גגות מתכת וברזל לכל סוגיו עושים באיטום בקליק

החלטתם שאתם הולכים על איטום גגות מתכת או ברזל? בעזרת השימוש בפורטל שלנו אתם יכולים גם לחסוך וגם להנות מביצוע עבודה מקצועית ואיכותית, אנו נדאג לכך שתקבלו הצעות מחיר במהירות של קבלני איטום מומלצים שפועלים עם הפורטל שלנו, בינהם ובין עצמם הם יודעים שהם מתחרים עליכם כלקוחות, כך שאתם נמצאים בתוך זירת השוואת מחירים מתחילת התהליך, כעת מה שעליכם לעשות הוא לבצע השוואה בין כל הצעה ולבקש בהתאם הוזלת מחירים, אנו סבורים שבאמצעות שיטה זו תצליחו לחסוך עשרות אחוזים בקלות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה