שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום גגות מרוצפים

במקרים של גגות בטון אין שום בעיה לאטום את הגג מפני שפשוט מניחים את היריעות או הזפת ואוטמים את הגג. גם במקרה של גגות רעפים העבודה יותר פשוטה, אבל איטום גג מרוצף זו בעיה גדולה יותר. מתי ניתן לאטום גג מרוצף ללא הרמת הריצוף, מה המחיר של איטום גגות מרוצפים ובאיזו חומר משתמשים? המשיכו לקרוא וגלו.

איך מתבצע איטום גג מרוצף?

איטום גג מרוצף יכול להתבצע בשתי דרכים - ללא הרמת הריצוף הקיים או עם הרמת הריצוף. איטום גג מרוצף ללא הרמת הריצוף דורש ניקוי של הגג, פינוי מחפצים, תיקוני רובה ובנוסף מריחה של חומר איטום לריצוף. שיטה זו מתאימה לתיקונים נקודתיים. איטום גג מרוצף עם הרמת הריצוף יהיה יותר יקר אבל זו האופציה היחידה במקרה של מספר מוקדי נזילה שונים.

 

 

# איטום גג מרוצף עם הרמת הריצוף איטום גג מרוצף ללא הרמת הריצוף
מתי נבחר בשיטה זו? בעיה מהותית באיטום הגג נקודת נזילה אחת או שתיים
מחיר 700 - 1,200 ש"ח למ"ר 80 - 100 ש"ח למ"ר
תקופת אחריות 10 שנים לאיטום ביריעות ביטומניות 3 - 5 שנים

שלבי איטום גגות מרוצפים ללא הרמת הריצוף

קודם כל נתחיל ונגיד שאיטום גגות מרוצפים ללא הרמת הריצוף מומלץ רק במקרים שיש לכם נזילה בודדת או מקסימום 2 מקורות, אחרת זה יהיה לא יהיה יעיל. איך מתבצע איטום גגות מרוצפים ללא פירוק הריצוף?

 1. איתור מקור הנזילה: ראשית כמובן קבלן האיטום צריך לאתר את מקור (או מקורות) הנזילה שעל הגג.
   
 2. פינוי הגג: לאחר מכן לצורך איטום גגות מרוצפים צריך לפנות את הגג מכל מיני רהיטים וחפצים שיכולים להפריע לעבודה.
   
 3. רובה: בשלב השלישי קבלן האיטום ימרח רובה בין המרצפות הבעייתיות ויאטום את החריצים שבין האריחים. במידה והחלטתם לאטום את כל הגג ללא הרמת הריצוף קבלן האיטום ימרח את הרובה בין כל האריחים ואז גם בין הפנלים כדי למנוע זרימה של מים.
   
 4. יישום חומרי האיטום: אחרי הרובה מגיע השלב הסופי של יישום חומרי האיטום על הגג. איטום גג מרוצף יכול להתבצע עם חומרים אקריליים או חומרי פוליאוריטניים וצריך להתבצע בשתי שכבות שונות כשיש להמתין מספר שעות בין השכבה הראשונה לשנייה על מנת שיתייבש

 

איטום גג מרוצף ללא הרמת הריצוף

שלבי איטום גגות מרוצפים עם הרמת הריצוף

איטום גגות מרוצפים עם הרמת הריצוף עושים במקרה של בעיה רצינית באיטום הגג. זו עבודה יותר מורכבת אבל היא תבטיח שבחורף הקרוב (וגם אלה שאחריו) הגג שלכם יהיה חסין מפני נזילות. איך מתבצע איטום גג מרוצף עם הרמת הריצוף?

 1. פינוי הגג: כמו במקרה של איטום גג מרוצף ללא הרמת הריצוף, גם כאן צריך קודם כל לפנות את הגג מכל מיני רהיטים וחפצים בשביל להתחיל את העבודה.
   
 2. פירוק הריצוף: עכשיו יש צורך לפרק את הריצוף. קבלן האיטום ישבור את הבלטות וינקה את החול שמתחתן על מנת להגיע לשכבת הבטון של הגג.
   
 3. בדיקת שיפוע למרזבים: השלב השלישי הוא בדיקה של השיפוע אל המרזבים. אם יש שיפוע טוב אז אין בעיה, אבל אם אין אז יש צורך לעשות שיפוע על מנת שהמים יזרמו למרזבים. זו הזדמנות גם לבדוק את האפשרות של מרזב כפול, אחד על מרצפות הגג והשני מתחת לריצוף, ככה במקרה שהמרזב הראשון לא ישלים את העבודה של פינוי המים, המרזב השני יעשה את העבודה.
   
 4. יישום האיטום: עכשיו זה השלב של איטום הגג עצמו. לרוב איטום גג מרוצף מתבצע באמעצות יריעות ביטומניות מפני שזו השיטה העמידה ביותר, אבל כן ישנה אפשרות לעשות זיפות לגג שלכם, מה שיעלה פחות.
   
 5. בדיקה הצפה: לאחר האיטום הקבלן יעשה בדיקה הצפה ויוודא שהאיטום בוצע בצורה טובה וגם במקרה של גשם חזק לא תהיה לכם שום נזילה.
   
 6. הנחת בד סומסום: אחרי שבדיקת ההצפה עברה בהצלחה יש להניח בד סומסום שהוא יהווה בתור התשתית לריצוף שלכם.
   
 7. ריצוף הגג מחדש: הגענו לסוף, עכשיו רק יש לרצף את הרצפה שלכם מחדש ולראות את הגג שלכם שורד את הגשמים שעתידים לבוא.
זמן ממוצע לאיטום גג מרוצף עם הרמת הריצוף:
 שבועיים
3 שבועות משך זמן שבוע

באיזה חומר איטום לגג מרוצף לבחור?

החומרים הנפוצים ביותר לאיטום גג מרוצף הם יריעות ביטומניות, חומר אקרילי וגם חומר פוליאוריטני. במידה ואתם רוצים לאטום את הגג אתם לא צריכים לקנות את כל החומרים הללו בעצמכם, שכן מצדכם אתם רק צריכים לפנות אל איש מקצוע שידע לעזור לכם ולהבטיח שתהיו מרוצים מעבודת האיטום.

 

כמו כן רצוי להשתמש בחומרים שקופים ויריעות לא מתאימות תמיד לאמצע החלל, אלא יותר לדפנות, כמו כן יש רובה לאיטום שהיא עושה פעולה נהדרת ומונעת פירוק של הגג ובעצם אטימה הרמטית למדיי של הרצפה ובנוסף תמיד אפשר לחזק עם חומר שקוף על גבי כלל החלל.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

מחירים של איטום גג מרוצף

מחיר איטום גג מרוצף ללא הרמת הריצוף נע בין 80 - 100 ש"ח למ"ר כשבמקרה של איטום גג מרוצף עם הרמת הריצוף המחיר יהיה בין 700 - 1,200 ש"ח למ"ר.

 

מחיר איטום גג מרוצף ללא הרמת הריצוף בממוצע למ"ר

מחיר איטום גג מרוצף ללא הרמת הריצוף בממוצע למ"ר: 90 ₪

טווח מחיר גבוה 100 ₪

טווח מחיר נמוך 80 ₪

מה משפיע על מחיר איטום גגות מרוצפים?

כמובן שישנם אנשי מקצוע שניתן לסגור אתם מחיר פיקס ולקבל הצעה טובה יותר, כך שאם אתם רוצים להבטיח שאתם מוציאים את הכסף אצל החברה המתאימה ולא אצל בעל מקצוע שאינו יודע לעשות את העבודה על צידו הטוב ביותר. המחיר כמובן עשוי להשתנות על פי סוג החומר, האם יש צורך בסיוד, תיקון של חורים וסדקים, גודל הגג וגישה לפינוי פסולת.

 

באופן כללי השאלה האם כדאי לקבל תמחור על פי מטר או קומפלט, זה תלוי בגודל העבודה ואם מדובר על גג מרוצף קטן כמו למשל איטום מרפסת מרוצפת בגג עדיף מחיר קומפלט אך אם זה גג שלם של בניין באורך כמה עשרות מטרים, עדיף על פי מטר רץ או מרובע.

 

איטום גג מרוצף

אוטמים גג מרוצף עם "איטום בקליק"

רוצים לעשות איטום גג עם ריצוף בעזרתו של איש מקצוע מבין עניין? דרך פורטל "איטום בקליק" תוכלו למצוא את איש המקצוע הטוב ביותר שבסביבה שלכם, הפורטל מאפשר לכם להשוות מחירים בקלות ולדלות מידע אודות הניסיון והמקצועיות של דרך המוקד הטלפוני שלנו, אתם מקבלים אצלנו עד שלוש הצעות מחיר מובילות ואיכותית של קבלן לאיטום גגות זול וחברות נוספות הנמצאות באזורכם, תוכלו להשוות מחירים ולקבל מידע רלוונטי וחיוני לכם בתוך כמה רגעים בלבד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

איטום גג מרוצף עשה זאת בעצמך - האם מומלץ?

רוצים לנסות לחסוך במחיר איטום גג מרוצף ולנסות לעשות זאת בעצמכם? זה אפשרי, אבל לא בהכרח מומלץ. בואו נתחיל בזה שהשלב הראשון הוא להבין מה הוא מקור הנזילה. אם יש מקור נזילה בודד אז לא בהכרח יש צורך להרים את הריצוף, אבל אם מדובר על בעיה מהותית באיטום הגג שדורשת להרים את הריצוף בכלל לא מומלץ לנסות לאטום את הג שלכם בעצמכם. במידה ובכל זאת החלטתם לאטום את הגג המרוצף שלכם בעצמכם עקבו אחרי השלבים שתיארנו בתחילת העמוד.

 

איטום דופן גג מרוצף

שאלות ותשובות - איטום גגות מרוצפים

איך יודעים איזה שיטת איטום נדרש ליישם על גג מרוצף?

ברוב הגדול של המקרים מי שיקבע את שיטת האיטום יהיה קבלן האיטום או יועץ איטום מקצועי שיספק חוות דעת לאחר ביקור פיזי במקום.


במידה והזמנתי איטום לפני ריצוף, האם חברת האיטום תבצע גם את הריצוף עצמו?

תלוי בחברה. אפשר להגיד כי חברות איטום רבות יספקו את שירותי הריצוף בנוסף לתהליך האיטום עצמו וזאת מאחר והיא נהוג כי חברת האיטום תספק אחריות על העבודה ועל כן היא תרצה להבטיח כי גם הריצוף יבצוע בצורה מקצועית.


האם מריחת רובה על גג מרוצף תעזור לאטום אותו?

הרובה היא אינה חומר איטום ולכן היא לא באמת מהווה תחליף לאיטום מקצועי ומסודר עם חומרים ייעודים. הרובה יכולה לסייע בהפחת הנזילות אך היא אינה מתאימה לאזורים בהם יש שמש חזקה מאחר והשמש הורסת אותה.