שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גג מרוצף

יש לכם גג מרוצף אשר אינו אטום ולא עמיד מפני גשמים? רבים חוששים לבדוק את עלויות האטימה שלו בשל פירוק הריצוף והחלפתו, אך אצלנו ניתן לקבל הצעות בעבור איטום גגות מרוצפים מבלי לפרק או להרים את הרצפה הקיימת, רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונציג ידאג למצוא לכם את בעל המקצוע המתאים לביצוע.

איטום גגות מרוצפים למניעת דליפות

חוששים שמא תהיה דליפה מגג הבית שלכם? איטום גגות מרוצפים זה משהו שניתן לעשות בקלי קלות אם פשוט בוחרים לפנות אל החברה או הקבלן המתאים שידע לעזור לכם ולאטום את גג הבית שלכם, כך שתוכלו לצאת לדרך ולדעת שאתם תנקטו בצעדים הנכונים למען איטום גג הבית שלכם, אם עד עכשיו לא הייתם בטוחים האם ניתן לעשות זאת גם כאשר יש ריצוף, כעת תגלו שזה אפשרי ואפילו נוח ומשתלם יותר.

אטימת גג מרוצף מבטון

איטום גגות מרוצפים ללא הרמת הריצוף

ברף המקסימלי של עלויות המחיר ניתן אפילו לשלם בין 600-1000 ₪ למ"ר בעבור איטום עם הרמת הריצוף ובשל זאת ישנה העדפה בקרב רבים לאטום את הגג המרוצף שלהם מבלי להרים ולפרק את הרצפה מה שגורם להם לשלם מחירים נמוכים בהרבה יותר לטווח ריאלי יותר המגיע בין 170 - 220 שקלים לאטימת גג באמצעות סילר שהוא חומר שקוף הניתן לבצע באמצעותו איטום בהתזה מהירה. אם התקציב שלכם דל יחסית, ואתם לא רוצים לשלם הון רק בגלל הרצון שלכם לאטום את גג הבית, יהיה כדאי לכם ללכת על האופציה הזו מבלי להתלבט בכלל.

מה כדאי איטום גג מרוצף במחיר פיקס או לפי מטר?

מחיר ממוצע של איטום גג מרוצף עולה בין 180 ל – 230 ₪ לפי מטר רבוע.

 

מחיר ממוצע לאיטום גג מרוצף

מחיר ממוצע לאיטום גג מרוצף: 205 ₪

טווח מחיר גבוה 230 ₪

טווח מחיר נמוך 180 ₪

 

כמובן שישנם אנשי מקצוע שניתן לסגור אתם מחיר פיקס ולקבל הצעה טובה יותר, כך שאם אתם רוצים להבטיח שאתם מוציאים את הכסף אצל החברה המתאימה ולא אצל בעל מקצוע שאינו יודע לעשות את העבודה על צידו הטוב ביותר, המחיר כמובן עשוי להשתנות על פי סוג החומר, האם יש צורך בסיוד, תיקון של חורים וסדקים וכן הלאה, באופן כללי השאלה האם כדאי לקבל תמחור על פי מטר או קומפלט, זה תלוי בגודל העבודה ואם מדובר על גג מרוצף קטן כמו למשל איטום מרפסת מרוצפת בגג עדיף מחיר קומפלט אך אם זה גג שלם של בניין באורך כמה עשרות מטרים, עדיף על פי מטר רץ או מרובע.

איטום דופן בגגות מרוצפים

באיזה חומרי איטמה משתמשים לגג מרוצף?

החומרים הנפוצים ביותר לאיטום גג מרוצף הם יריעות ביטומניות, חומר אקרילי וגם חומר פוליאוריטני. במידה ואתם רוצים לאטום את הגג אתם לא צריכים לקנות את כל החומרים הללו בעצמכם, שכן מצדכם אתם רק צריכים לפנות אל איש מקצוע שידע לעזור לכם ולהבטיח שתהיו מרוצים מעבודת האיטום, כמו כן רצוי להשתמש בחומרים שקופים ויריעות לא מתאימות תמיד לאמצע החלל, אלא יותר לדפנות, כמו כן יש רובה לאיטום שהיא עושה פעולה נהדרת ומונעת פירוק של הגג ובעצם אטימה הרמטית למדיי של הרצפה ובנוסף תמיד אפשר לחזק עם חומר שקוף על גבי כלל החלל.

אוטמים גג מרוצף עם "איטום בקליק"

רוצים לעשות איטום גג עם ריצוף בעזרתו של איש מקצוע מבין עניין? דרך פורטל "איטום בקליק" תוכלו למצוא את איש המקצוע הטוב ביותר שבסביבה שלכם, הפורטל מאפשר לכם להשוות מחירים בקלות ולדלות מידע אודות הניסיון והמקצועיות של דרך המוקד הטלפוני שלנו, אתם מקבלים אצלנו עד שלוש הצעות מחיר מובילות ואיכותית של קבלן לאיטום גגות זול וחברות נוספות הנמצאות באזורכם, תוכלו להשוות מחירים ולקבל מידע רלוונטי וחיוני לכם בתוך כמה רגעים בלבד.

איטום גג מבלי לפרק ריצוף

כמה עולה איטום גג מרוצף מבלי לפרק ריצוף קיים?

איטום על גבי ריצוף קיים, אשר נחשב לזול ביותר, יעלה בין 170 - 230 ₪ למ"ר. החיסכון בעלות הנו משמעותי למדי כאשר מדובר באיטום ללא פירוק הרצפה ובשימוש בטכניקת התזה של חומר, אך צריך לקחת בחשבון שלרוב העבודה תהיה פחות איכותית, וכתוצאה מכך היא גם צפויה להחזיק מעמד למשך פחות זמן, כמו כן תמיד יש פתרונות יקרים יותר ועמידים לאורך זמן, תלוי בתקציב שלכם.

שאלות ותשובות - איטום גגות מרוצפים

איך יודעים איזה שיטת איטום נדרש ליישם על גג מרוצף?

ברוב הגדול של המקרים מי שיקבע את שיטת האיטום יהיה קבלן האיטום או יועץ איטום מקצועי שיספק חוות דעת לאחר ביקור פיזי במקום.


במידה והזמנתי איטום לפני ריצוף, האם חברת האיטום תבצע גם את הריצוף עצמו?

תלוי בחברה. אפשר להגיד כי חברות איטום רבות יספקו את שירותי הריצוף בנוסף לתהליך האיטום עצמו וזאת מאחר והיא נהוג כי חברת האיטום תספק אחריות על העבודה ועל כן היא תרצה להבטיח כי גם הריצוף יבצוע בצורה מקצועית.


האם מריחת רובה על גג מרוצף תעזור לאטום אותו?

הרובה היא אינה חומר איטום ולכן היא לא באמת מהווה תחליף לאיטום מקצועי ומסודר עם חומרים ייעודים. הרובה יכולה לסייע בהפחת הנזילות אך היא אינה מתאימה לאזורים בהם יש שמש חזקה מאחר והשמש הורסת אותה.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה