שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גג עץ

יש לכם גג מעץ? הוא נוזל? חודרים דרכו מים? הזמינו איטום מיוחד המתאים לגגות עץ בטכניקה ובחומרים המתאימים לכך, תוכלו לקבל באתר שלנו כמה הצעות מחיר של קבלנים ובעלי מקצוע שונים על פי אזורכם.

איטום גגות עץ נגד נזילות ודליפות

איטום גג מעץ עשוי לעזור לכם להתמודד עם גשמים בתקופת החורף ולדעת שאתם לא צריכים לחשוש שמא תהיה נזילה שתוביל לדליפת מים בכל הבית שלכם. הדרך הטובה ביותר למנוע מצבים מעין אלו היא איטום גגות עץ על ידי אנשי מקצוע בתחום, שיודעים איזה חומר מתאים וכיצד הכי נכון לאטום אותו, ישנם מצבים גם שהעץ כבר פגום ורקוב וצריך להחליף אותו, גגות עץ רגישים יחסית ויש לנהוג בזהירות יתרה על מנת שלא יקרסו ויגרמו לנזק.


איטום גג מעץ

כמה עולה לעשות איטום לגג מעץ?

עלות של איטום לגג עץ יכולה לנוע בין מאות לאלפי שקלים, וזאת בהתאם לשטח הגג שבכוונתכם לאטום. המחיר הסטנדרטי נע בערך סביב 250-300 ₪ למטר, אם כי ניתן למצוא אנשי מקצוע שמעניקים שירות זול יותר, וזאת בהנחה ותיכנסו לפורטל של "איטום בקליק", בו תוכלו למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר ללא כל מאמץ.

 

בכדי להיות בטוחים שאתם משלמים את המחיר הטוב ביותר בעבור השירות שאתם מזמינים, שימו לב שאתם עושים שימוש בפורטל של "איטום בקליק", שכן רק כך אתם תוכלו להבטיח שיתאפשר לכם למצוא את אנשי המקצוע שיעניקו לכם את המחיר הטוב ביותר, וזה ללא ספק משהו שכדאי לכם להעניק לו חשיבות.

מחיר ממוצע (למטר) לאיטום גג מעץ

מחיר ממוצע (למטר) לאיטום גג מעץ: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

אטימת גגות עץ למניעת חדירת גשמים

לא רוצים שגשם יחדור לביתכם במהלך החורף? אתם לא צריכים לחשוש יותר מידי, אלא פשוט לפעול בהקדם ולוודא שאתם שוקלים איטום גגות עץ על ידי מקצוענים שמסוגלים לעשות את העבודה הזו בצורה ראויה. שימו לב שאתם לא מחכים לתקופה הגשומה, שכן אם תעשו זאת אתם עלולים להגיע למצב שבו אתם משלמים מחיר גבוה מן הרגיל. הסיבה לכך היא שבתקופה הגשומה המחירים נוטים לעלות, וזה ללא ספק משהו שכדאי לכם להביא בחשבון כאשר אתם בוחרים בשירותיהם של אנשי מקצוע.

אוטמים את גג העץ עם "איטום בקליק"

רוצים לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום האיטום באזור שלכם? כל שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לפורטל של איטום בקליק, בו תוכלו למצוא מגוון נותני שירות על פי אזורים. מה גם שאם תרצו אתם יכולים להשאיר את הפרטים שלכם ויחזירו אליכם עם הצעות מחיר והמלצה על אנשי מקצוע שישמחו לעזור לכם להתמודד עם המצב שבו אתם נמצאים. איטום גגות עץ עם המקצוענים של "איטום בקליק" עשוי להתברר כקלי קלות בעבורכם. פשוט כנסו לאתר והתחילו לבדוק מהן האופציות שיש לכם.

 

תיקון גג מעץ

איטום גגות עץ באיזה שיטות יש להשתמש?

השיטה שבה יעשו שימוש בכדי לאטום את גג העץ שלכם לרוב תהיה עם יריעות ביטומניות עם הדבקה, לפני שמניחים את היריעות על הגג, יהיה זה חשוב להניח שכבת יסוד, כך ששכבת האיטום תהיה הרמטית וברמה כזו שתוכלו לשהות בבית ללא כל חשש מנזילות, למעט יריעות ניתן להשתמש בעוד חומרים דמוי עשוי גומי ועוד חומרים נוספים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה