שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גגות שינגלס

כיצד אוטמים גגות שינגלס? האם גג השינגלס הוא בעצם גג שהוא בעצמו אוטם? צוות הפורטל 'איטום בקליק' יענו לכם על כל השאלות בנושא גגות השינגלס וכמו כן ידאגו שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר לאיטום ובניית גגות שינגלס מאנשי האיטום המקצועיים ביותר.

בואו נתחיל, מה זה שינגלס?

השם "שינגלס" גזור מהמילה רעפים באנגלית, אך אם זאת עדיין לא מדובר בגג הרעפים הסטנדרטי שנמכר כאן בישראל, אלא בסוג אחר מעין שילוב בין פיברגלס ויריעות ביטומניות בצורת רעפים, מה שמאפשר לו להיות גמיש ונוח לעבודה בעיקר על גגות מחסנים, פרגולות מעץ ואפילו בתים פרטיים. מחירו זול יותר משל הרעף הרגיל והוא נותן פתרון משולב של גג ושל איטום מפני גשמים ורוחות. לקבלת מידע על גגות רעפים הסטנדרטים עברו אל - איטום רעפים.

גג שינגלס

מהו המחיר לאיטום גגות בשינגלס?

כפי שציינו גגות בציפוי שינגלס יוצאים במחיר זול. אך ישנם תוספות רבות סביב העבודה, למשל כעשרה מטרים של גג שינגלס (כך החבילות מגיעות), יעלה בסביבות 350 ש"ח, לפי עבודה ולפני חומרים נלווים למטרת איטום גגות. ז"א יש לתמחר למטר זאת ב-35 ש"ח למטר רק בעבור השינגלס ועוד מחיר עבודה ומחיר חומרי הדבקה ויריעות בעת הצורך. קשה לעמוד את המחיר המדוייק בגלל שעלות העבודה משתנה על פי גודלה והקושי. הערכה גסה היא שמחיר למטר ינוע בין 55 - 65 ש"ח למטר.

מחיר משוער למטר

מחיר משוער למטר: 60 ₪

טווח מחיר גבוה 65 ₪

טווח מחיר נמוך 55 ₪

מהם היתרונות והחסרונות שלו?

היתרון המהותי של גג השינגלס הוא שניתן להשתמש בו בגגות בעלי שיפוע חד, בשל משקלו הקל הוא יכול להיבנות היכן שגג הרעפים הרגיל אינו, כמו כן ציינו מעלה הוא משולב ונותן פתרון אידאלי גם כ-גג וגם כחומר איטום, המראה שלו דקורטיבי והוא מגיע במגוון צבעים: אדום, ירוק ואפור.

 

החסרונות של השינגלס הם: הוא אינו מונע חדירה של קרני שמש  (UV), על מנת לבנות אותו צריך משטח יציב תחתיו, למשל רעפים ניתן לבנות על מוטות עץ ואילו שינגלס מצריך משטח עץ תחתיו, כמו כן ישנה בעיית אוורר שמצריכה שימוש בפתרון נוסף שלא נדבר עליו כאן, עוד חסרון הוא הדבקה ואטימה מלאה של גג משינגלס מצריכה שימוש נוסף ביריעות ביטומניות תחתיו ובין הרעפים עצמם. מה שעשוי לייקר את העבודה.

 

בניית גג שינגלס

איפה בדרך כלל נראה איטום גג שינגלס?

בשל משקלו הקל ניתן לראות שימוש עיקרי על גבי גגות בשיפוע חד, כמו כן עבודה נפוצה מאוד היא איטום גג פרגולה (קראו גם על איטום פרגולות) עם רעפי שינגלס, מחסני עץ חיצוניים, גגות בשיפוע, תוספות בנייה ועוד. לא נפוץ לראות אטימה מלאה של מבנים ובמיוחד גגות שטוחים משתמשים בשינגלס, שם תמצאו פתרונות זולים יותר ופרקטים כמו יריעות ביטומניות, זפת לגג ועוד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

קבלו את המחיר הטוב ביותר בעזרת 'איטום בקליק'

למה כדאי להשתמש בפורטל שלנו? כי אנחנו אלו שידאגו שתקבלו לפחות שלוש הצעות מחיר מאנשי איטום מובילים או חברת איטום גגות באזורכם, כאלו שיודעים כיצד לתת מענה מדויק לצורך שלכם, מעבר לכך אתם לא סתם מקבלים עד שלוש הצעות! אתם תקבלו אותם למטרה ייעודית והיא ביצוע השוואה בין ההצעות השונות, מה שמבטיח שתדעו את מחיר העבודה ותוכלו לבחור בהצעה הזולה מבין כולם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה