שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום גגות איסכורית

מעוניין לאטום גג מסוג  איסכורית? באתרנו ניתן לקבל הצעות מחיר של בעלי המקצוע המבצעים אטימה שכזו ובאמצעות שיטת השוואת המחירים של "איטום בקליק" גם תוכל לחסוך עשרות אחוזים בעלות, נסה את השירות כעת ולא תתאכזב.

אטימת גגות איסכורית עושים רק עם "איטום בקליק"

הסיבה שבגינה כדאי לכם למצוא אנשי מקצוע לצורך איטום גג איסכורית דרך "איטום בקליק" היא שכך אתם יכולים ליהנות משירותיהם קבלנים מומלצים ואיכותיים וזאת מבלי שתצטרכו לחפש אחריהם במקומות אחרים ולהיכנס לכמה אתרים שונים, בפורטל "איטום בקליק" ניתן לקבל מספר הצעות של חברות איטום, בעלי מקצוע מהתחום וכמובן קבלנים על פי אזורכם וסוג העבודה הדרוש לכם בתוך כמה דקות בלבד! כך שמצדכם אתם יכולים לעשות השוואה בין האנשים השונים בתוך זמן קצר ולהבין מיהו האחד שעשוי לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

איטום גג איסכורית

כמה עולה לאטום גג איסכורית לפי מ"ר?

מחיר איטום איסכורית בחומר אקרילי לרוב ינוע סביב ה – 50 עד 80 ₪, זהו ללא ספק מבין העלויות הזולות ביותר, אך אם זאת צריך לקחת בחשבון שהמחיר הזה אינו כולל הכול, שכן יש להוסיף למחיר גם את עלויות הניקיון, התיקונים ומילוי הסדקים, אם זאת גגות איסכורית עם ברזים צריכות להיעשות עם אטימה מיוחדת לכל בורג על מנת שלא יחדרו דרכו מים ולכן משתמשים בגומיות לשם כך, אם מדובר על גג גדול שאינו ביתי בדרך כלל פשוט מצפים חלקים שלמים ביריעות מותאמת לשם כך על מנת לחפר על החורים שהברגים יוצרים.

מחיר ממוצע (למטר) לאיטום גג איסכורית

מחיר ממוצע (למטר) לאיטום גג איסכורית: 65 ₪

טווח מחיר גבוה 80 ₪

טווח מחיר נמוך 50 ₪

אטימת גג איסכורית בחומרים המתאימים

לצורך איטום גג איסכורית נעשה שימוש בחומרים אפוקסיים, החומר האפוקסי משמש בתור שכבה בין האיסכורית לבין החומר המבודד והוא עמיד במים. לצד האפוקסי נדרש לעשות שימוש גם בחומר אקרילי לרוב, אשר מבוסס מים ומאפשר אטימה הרמטית של הגג, בנוסף איטום בהתזה לגגות זוהי גם אפשרות שניתן לשקול אותה, וזאת בהתאם לגדולו ולשטחו של הגג, אם מדובר בכמה מאות מטרים ללא ספק זה הפתרון, אם לא ומדובר על שטח קטן כמו גג של פרגולה או חניה, העבודה תתבצע באופן ידני.

איטום בהתזה לגג איסכורית

מדוע צריך לאטום גגות מאיסכורית?

יש לכם מחסן עם גג איסכורית? ובכן, אטימתו עשוי לאפשר לכם להיות בראש שקט בידיעה שהציוד שבמחסן שלכם לא יינזק בשל דליפת מים בתקופה הגשומה, כך תוכלו להשאיר את הציוד שלכם במחסן מבלי לחשוש שמא תהיה דליפה שתפגע בו, כמו כן לרוב בניית גג איסכורית תהיה במבנים אשר נבנו בבנייה קלה, מעל פרגולות, חניה ובמקומות נוספים אשר עברו קירוי ואם החלטתם לעשות מעליהם גג, אזי שאתם רוצים שלא ידלפו מים דרך הגג.

עשו את ההחלטה הנכונה ביותר

שוקלים לעשות איטום לגג איסכורית? אך אין לכם את המידע הנחוץ בכדי לקבל את ההחלטה באיזה חומר להשתמש ומאיפה להזמין? בדיוק בשביל זה אנו כאן וללא ספק יכולים לתת לכם מענה בין אם זה לגגות מסוג זה או אחרים, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ובאיזה חומר רצוי להשתמש וכיצד לעשות זאת מבלי לפגוע בחומר הרגיש.

מהו גג איסכורית ואיפה נמצא אותו?

גג איסכורית זהו גג אשר מתאפיין במשקל קל ועמידות גבוהה במיוחד, ובשל זאת ישנה העדפה לעשות שימוש בסוג הגג הזה במחסנים, סככות ואף חניונים, הגג הזה לרוב נועד לשמור על ציוד ורכוש מפני מפגעי טבע, אך ללא איטום אפקטיבי אנו עלולים להיתקל במצב שבו ישנה דליפת מים דרך הגג, וזה ללא ספק דבר שיכול לבטל אותו לחלוטין ולגרום לנזק ועל פי כן רצוי לאטום אותו בצורה הרמטית ונכונה עם הצוות, הטכניקה והחומר המתאים לו.