שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גגות זכוכית

ברשותכם גג זכוכית משולב אלומיניום? ישנם מספר דרכים לבצע איטום לגגות מסוג זה. בעזרת "איטום בקליק" תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר של אנשי מקצוע המבצעים איטום לגג זכוכית על פי אזור המגורים שלכם, השאירו פרטים או חייגו והתחילו לקבל כבר עכשיו הצעות מחיר.

איך אוטמים גג זכוכית מפני דליפות?

זכוכית שלמה שאינה סדוקה לא תיצור דליפות, אלא החיבורים בינה ובין האלומיניום או אל מול הגג המקביל אליה, משם יגיעו דליפות המים. כמו כן, גם בחיבורים בין הזכוכית לתושבת שהיא מחוברת אלייה, אלו האזורים הבעייתים שיכולים לגרום לנזילות ודליפות מים דרך גג הזכוכית. על מנת לטפל באזורים קטנים מהם יש נזילות כמו חיבורים, ראשית יש לנסות להחליף את הגומיות ובמידה ואין להתקין כאלו. על מנת ליצור אטימה באזורי החיבורים. במידה ולא ניתן להשתמש בגומיות ניתן להשתמש בחומר איטום ייעודי לכך אשר נקא "מסטיק" פוליאוריטני.


איטום גגות זכוכית

כמה עולה אטימת גגות מזכוכית?

תיקון נקודתי עשוי לעלות כמה מאות שקלים בודדים בין 350 - 500 ש"ח. אך במידה ומדובר על אטימה של תפר בין גג הזכוכית לקיר או לגג אחר המחיר יהיה יקר יותר וינוע בסביבות 1,000 - 2,000 שקלים, תלוי בגודל ובחומר שצריך להשתמש בו. קשה לנקוב במחיר אחיד במקרים כאלו הרי כל מקרה לגופו ורק לאחר בדיקה של איש איטום יהיה ניתן לתת הערכת מחיר מדויקת יותר.

משאירים פרטים וחוסכים דרך "איטום בקליק"

היתרון המהותי ביותר של פורטל 'איטום בקליק' הוא האפשרות שהוא נותן לגולש, קודם כל לקבל מידע על אותו התחום שהוא צריך להזמין בעבורו שירות ולאחר מכן פרספקטיבה של מחירי השוק, כפי שקראתם כאן על איטום גג זכוכית, ישנם עוד המון נושאים אליהם אנו מדברים ובינהם איטום לסוגי גגות שונים, קירות, מבנים, שיטות אטימה ועוד. לא רק שתקבלו את כל המידע כאן בחינם. תוכלו גם לבצע השוואת מחירים בין אנשי איטום שונים מאזורכם, השאירו פרטים או חייגו וקבלו עד שלוש הצעות מחיר עוד היום.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה