שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גגות קלים

לאחר השלמת בניה קלה או אפילו בתהליכה, הבנתם שאתם צריכים לבצע איטום בין אם זה לקיר או לגג, אך לא מדובר באטימה רגילה אלא באיטום מותאם לגגות קלים, אשר יכולים להיות עשוים ממספר חומרים שונים, החל מקלקר  ועד לפנל מבודד, בעזרת 'איטום בקליק', תוכלו להזמין איטום לגג קל מכל סוג.

האם קיים הבדל במחיר בין איטום גג קל לרגיל?

על מנת לאטום גג קל יש להשתמש בחומר תואם ולמזלכם, החומרים המיועדים לאטימת גגות קלים - זולים יותר מאשר אלו המיועדים לאיטום גגות מבטון. כאשר לגגות קלקר לא ניתן להשתמש בזפת חמה (ברורה לכם הסיבה), או למשל לגגות קלים אחרים כמו פוליקרבונט או פאנדל מבודד, חומרי האיטום המשלבים זפת או יריעות ביטומניות גורמים יותר לנזק מאשר תועלת, לכן מבצעים איטום בעזרת חומרים משחתיים כמו ביטוגלס, מאסטר גג וישנו פתרון נוסף אלו היריעות ביטומניות הנדבקות מעצמן, ללא צורך בחימום, מה שמאפשר לנו להדביק אותן על גבי הגגות. השנוי במחיר: אטימת גגות קלים נעה בין 35 - 70 שקלים למטר, מחיר זול באופן משמעותי לעומת גגות רגילים.

מחיר למטר לאיטום גג קל

מחיר למטר לאיטום גג קל: 52 ₪

טווח מחיר גבוה 70 ₪

טווח מחיר נמוך 35 ₪

איטום גג פנל מבודד (פנלית):

גג פנל מבודד בנוי בצורה כזו: לוח פח או אלומיניום - בתוכו חומר מילוי מבודד ואז שוב מתכת מעל. כאשר בונים את הגג עצמו משתמשים בברגים על מנת לחבר אותו, אלו הם אותם מוקדים שבעתיד יהוו לנו בעיה (במידה ולא דאגו לאיטום ראוי לאחר ההתקנה), הצטברות של חלודה תגרום לחורים ובסופו של דבר דליפה מן הגג שלנו. אז מה עושים? ראשית מטפלים במוקדי החלודה באמצעות שיוף ושימוש בחומר מונע חלודה ולאחר מכן בעזרת חומר איטום משחתי המתאים לגג פאנל מבודד מבצעים איטום לגג באופן נקודתי במקומות הידועים לנו והבולטים ולאחר מכן ממשיכים במריחת החומר לאורך כל הגג.


איטום גגות קלים

אטימת גג פוליקרבונט, למה צריך לשים לב?

פוליקרבונט הוא גם אחד מן הסוגים של הגגות הקלים, אך לחומר זה יש רגישות לחומרים מסויימים ואטימתו באופן עצמאי אינה מומלצת כלל. רצוי להתייעץ עם קבלן איטום גגות מהתחום טרם אתם נוגעים בו לבדכם. הרי שילוב בין חומרי אטימה שאינם נכונים לגגות קלים יכול לגרום לחורים, לאי התאמה והדבקה של החומר כפי שצריך ובסופו של דבר אתם לא תאטמו את הגג כפי שצריך ואף יכולים להגיע למצב בו תצטרכו להחליף אותו ולא רק לאטום.

איטום גג קלקר, איזה חומר מתאים?

כמו מרבית הגגות הקלים גם גג מקלקר צריך לדעת לאטום ושימוש בחומרי איטום משחתיים זה הפתרון הנכון להם, במקרה של גגות קלקר השימוש הנכון הוא דווקא החומר שנקרא אלסטוטייט של פזקר או  סופרטייט, אלו יריעות ביטומניות שנדבקות מאילהן, דקות יותר (כך שאין להם משקל כבד) וללא צורך בחימום, מה שמאפשר להניח אותן על גבי גגות קלקר, להשלמת האטימה באופן הרמטי רצוי למרוח חומר אקרילי או פולימרי על בסיס מים.

פתרון לשיפועים בגגות קלים - בטקל:

בטקל הוא חומר בטון קל, אשר מיועד לפתרון שיפועים בגגות קלים שאינם יכולים לשאת משקל, שיפוע על גבי גג גורם להצטברות של מים שבסופו של דבר יחלחלו פנימה אל התקרה ולביתכם, בכל סיום של עבודת איטום גגות מבצעים שטיפה על מנת לבדוק שיפועים. כאשר על גג קל יש שיפוע הפתרון האידאלי הוא שימוש בחומר בטקל (קראו על יציקת בטקל) ליצירת איזון ויישור של הגג. אגב, זהו פתרון ידוע לטיפול בשיפוע גג פנל מבודד.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה