שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

הכירו את שיטות האיטום

מהי שיטת האיטום המומלצת? איזה שיטה הכי טובה? רוצים לדעת עוד על שיטות איטום בעבור גגות, מרתפים, קירות ועוד? בעמוד הבא נפרט על כל אחת מן השיטות באופן קצר וכמובן שתוכלו להיכנס אל כל אחת מן השיטות הפופולאריות על מנת לקבל על כל אחת ואחת מהן מידע נרחב נוסף.

קצת על כל שיטת איטום

ישנם כמה שיטות מובחרות בהן עושים כיום עבודות אטימה, כל אחת מתאימה לתנאים שונים בין אם זה בתוך הבית או מחוץ לו, אם מדבור על גג, מרתף, מקלחת או חלון, לפניכם כמה מהשיטות המובילות:

1. איטום ביריעות ביטומניות: השיטה המקובלת ביותר כיום בשוק, מיועדת בעיקר לאיטום גגות ישרים ולא מרוצפים אך מתאימה גם לאדניות, קירות חוץ, מרתפים ועוד. את היריעות ביטומניות מחברים על הגג באמצעות שימוש ב"כלב אש" אשר מבעיר אותן וממיס ומדביק על גבי הגג עצמו.

2. זיפות גגות: בעבר לפני שהיה את אפשרות של היריעות, היו משתמשים רק בזפת בין אם זה חמה או קרה, לצורך אטימת גגות בעיקר, אך היא מתאימה גם לקירות ולעוד אפשרויות, הזפת מתאימה לשימוש חיצוני בלבד ואינה יכולה לתת פתרון בתוך הדירה או הבית, העלות שלה זולה משמעותית וביצוע העבודה אורך פחות זמן, אם זאת היא פחות עמידה ולא כלכך "ירוקה".

3. בט-קל: חומר בטון קל המיועד לאטום בעיקר גגות אשר יש עליהם שיפועים שצוברים מים, נועד לתיקונים נקודתיים ולא לגגות שלמים.

4. התזת סילר: קודם כל שיטת התזת חומר מיועדת למבנים גדולים ויכולה לשמש גם על קירות, רצפה ועל פני גגות, כאשר מדובר על "התזת סילר" מכוונים לשימוש בחומר הנקרא סילר שהוא מיועד לצורך איטום גגות מרוצפים וקירות חוץ בעיקר, סילר לא חייב להיות בהתזה ויכול להיות גם במריחה, אך בגלל שהוא "דליל", ניתן להתיז אותו ולסיים את העבודה במהירות.

5. סיליקון לאטימה: רוצים לאטום מקלחת? חלון? דלת? סיליקון הוא פתרון אידאלי לפתרונות אטימה פנימיים של כלים סינטריים בעיקר אך יכול לשמש גם לחלונות ולדלתות, הוא זול במיוחד ועולה כמה עשרות שקלים וניתן לתפעול גם באופן עצמאי, אם זאת הוא לא הכי עמיד שיש ובחדרי אמבטיה הוא צובר עובש, מה שגורם לנו להחליף אותו פעם בשנה - שנתיים.

תוכלו למצוא מידע נוסף והמלצות לרכישה ושימוש בחומרי איטום גם באתר של משרד הכלכלה והתעשייה בקישור הבא.


שיטות איטום

האם קיים הבדל במחיר בין כל סוג אטימה?

כמובן, המחירים משתנים לא רק על פי שיטת האיטום וסוג החומר אלא מקום העבודה (בין אם הוא פנימי או חיצוני), אם מדובר על קיר, מרתף או גג וכמובן באיזה חומר משתמשים ועם איזה טכניקה צריך לעבוד, גם גודל הפרויקט כולו יכול לקבוע אם המחיר יהיה זול יותר, כאשר מדובר על מטרים רבים המחיר יורד משמעותית לפי מטר.

זפת מול יריעות - הבדלים בין השיטות

צפו בוידאו הבא וקבלו מידע על ההבדלים בין איטום המתבצע בעזרת יריעות ביטומניות לבין איטום בשיטה הוותיקה של זיפות:

הנה סיבות מדוע כדאי לאטום עם "איטום בקליק"

פורטל "איטום בקליק" יכול לספק לכם כל אחת מן שיטות האיטום המובילות ביותר, באמצעות קבלנים איכותיים ומורשים לאיטום ובין אם זה אספקה של נותני שירות ובעלי מקצוע ובפרט חברות מובילות ביותר בשוק, אצלנו תקבלו עד שלוש הצעות בכל אחד מן האזורים במדינה, כן - איטום בקליק פועלים בהיקף ארצי ויודעים לתת מענה בכל מקום.

 

בנוסף כאשר אתם פונים אלינו ומקבלים באופן כמעט מיידי את הצעות המחיר אתם יכולים לבצע השוואה בין המחירים שהוצעו לכם ובכך לחסוך בעלויות ובמחירים שמוצעים, אנו סבורים ויודעים כי תוכלו לחסוך אצלנו בין 25% ועד ל-40% בעזרת השיטה הזו, כמו כן - השירות ניתן לגמריי בחינם וללא כל התחייבות.

קראו בהרחבה על השיטות הנפוצות לאיטום: