שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום אקרילי

איטום בחומר אקרילי מיועד למספר מקומות שונים, ניתן לאטום איתו גג, רובה, שליכט ואפילו אמבטיה, זהו פתרון גמיש לאזורים מסוימים בהם לא ניתן לבצע איטום בחומרים רגילים, החומר האקרילי בעל מרקם "משחתי" ולכן גמיש ונוח במקרים מסוימים.

השיטה החדשה לאיטום - חומר אקרילי

הגיע הזמן להחליף את האיטום בזפת בשיטת איטום מתקדמת, אסתטית, יעילה וידידותית יותר לסביבה. שיטת האיטום החדשה בה בוחרים היום רוב ועדי הבניינים ובעלי בתים פרטיים היא באמצעות חומר אקרילי. הקדימו לחדש את שכבת האטימה של הגג במהלך חודשי הקיץ. השימוש בחומר האקרילי אינו מתאפשר בזמן גשם (על המשטח להיות יבש לחלוטין).רוצים להתחדש גם? לקבלת כ-3 הצעות מחיר מבעלי מקצועי מומלצים ומנוסים חייגו אל איטום בקליק.

איטום בחומר אקרילי - כל מה שצריך לדעת

הגג מוצף במים בכל שנה עם בוא הגשמים? הגיע הזמן שתכירו שיטת איטום הגגות החדשה. איטום אקרילי מתבסס על שימוש בחומרים פולימרים אקריליים אותם תוכלו למרוח או להתיז בקלות על המשטח שטוח או משופע. הצבע של החומר האקרילי הוא לבן כך שאתם חוסכים לעצמכם את הצורך בהלבנה של הגג בסוף התהליך. יתרון נוסף של איטום גג אקרילי הוא הייבוש המהיר והעמידות בפני טמפרטורות קרות וחמות. נציין גם שהחומר נחשב ידידותי לסביבה בהשוואה לחומרים אחרים. חשוב להדגיש שאיטום גגות אקרילי אינו עמיד בפני מים עומדים. על כן, יהיה עליכם לדאוג לניקוז יעיל של המים ולמנוע מצבים של מים עומדים. באזורים בהם ישנם שיפועים יש לשים דגש ולמרוח שכבת חומר כפולה. אם אין אפשרות כזו אצלכם בגג כדאי שתשקלו בחירה בחומר אחר.


איטום אקרילי

מתי נשתמש באיטום אקרילי לגגות?

השימוש בחומר אקריליהוא אידאלי בעבור איטום גגות בטון עם דודי שמש ויחידות מיזוג. קלות השימוש, העמידות והצבע הלבן של החומר הופכים אותו לאופציה יעילה, מהירה ולא יקרה. לא נשתמש באיטום זה בגגות בהם ישנה הצטברות של מים עומדים או גגות בעלי שיפועים רבים ולרבות גגות רעפים כמו כן, החומר מתפורר במצבים של מים עומדים ומאבד מיעילותו כך שמומלץ להשתמש בבטקל לטיפול בשיפועים טרם תעבדו עימו.

כמה עולה שימוש ברובה אקרילית לאמבטיה?

תחילה חשוב לציין שאיכות חומר הגלם משפיעה על התוצאות ועל המחיר. אם חשוב לכם לבצע איטום יסודי שימנע בעתיד נזקי רטיבות – אל תמהרו להתפשר על פחות מהטוב ביותר, אטימה ברובה אקרילית מתומחרת פר פרויקט, למשל איטום של אמבטיה יעלה בין - 250 - 400 ש"ח ואילו שימוש בחומר אקרילי לאטימת גג יתומחר בין 80 - 120 ש"ח למ"ר. פורטל איטום בקליק מציע לכם הזדמנות לבצע בקלות השוואת מחירים מהירה ויעילה בין 3 הצעות מחיר של קבלני איטום גגות. ההצעות ניתנות מחברות מובילות בתחום שמכירות היטב טכניקות האיטום ברובה אקרילית וחומרי גלם טובים יותר או פחות. אנו מקפידים לשלוח אליכם רק הצעות מחיר אטרקטיביות מחברות מובילות. צרו קשר ותיהנו גם אתם מעבודה מקצועית בזול.

האם כדאי להשתמש בשליכט אקרילי למטרת איטום?

איטום שליכט אקרילי (בסיס מים) משמש להגנה על קירות חיצוניים ופנימיים ומהווה ציפוי דקורטיבי. אם חשוב לכם ליהנות מכל העולמות ולקבל גם שכבת איטום לקיר וגם מראה דקורטיבי – השליכט האקרילי הוא הבחירה הנכונה. חומר איטום אקרילי מאופיין בעמידות בפני האקלים הישראלי. החומר נדבק היטב לתשתיות, מגלה גמישות וסותם סדקים. שימוש בחומר איטום אקרילי מאפשר יציאת אדי מים. כדאי להקפיד במידת האפשר על שימוש במוצר בעל תו ירוק ממכון התקנים (מוצר מבוסס חומרים שאינם רעילים או מזיקים לסביבה).

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה