שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום בהזרקה

מתעניינים בתיקון נזילות באמצעות איטום בהזרקה? באמצעותנו תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר לאיטום בהזרקה לקירות בטון, מרתפים ותקרות, נסו את "איטום בקליק" ותבינו שהשירות שלנו הוא הכי משתלם שיש.

באיזה מקרים מבצעים איטום בהזרקה?

בעיקר במבנים תת קרקעיים כמו מרתפים, מקלטים, בריכות וחניונים בהם לא ניתן לגשת אל מקור הנזילה עצמה ולטפל בה, חשוב לציין כי זהו תיקון אשר נחשב "מאולץ" מהסיבה שהוא לא הפתרון הטוב ביותר ואינו מחזיק מעמד לתקופה ארוכה, אך מחירו בהתאם לכך והוא כן מונע את הנזילה והתפשטות רטיבות בחללים אטומים ותת קרקעיים.

מהו המחיר לביצוע אטימה עם הזרקה?

לאחר ביקור של יועץ איטום בדרך כלל מגיעים למסקנה כי הפתרון הזול ביותר לנזילה הוא באמצעות תיקון איטום בהזרקה, כאשר מחיר תיקון בודד נע בין 350 - 500 שקלים בלבד, תוספת של כמה אזורים באותו החלל יוסיף למחיר עוד כמה מאוד שקלים ויכול להסתכם ב-800 - 1,000 ש"ח לתיקון של 3-4 סדקים וחריצים במרתפים וחניונים, בעבודות גדולות יותר יש להזמין קבלן איטום וניתן לעשות זאת גם בפורטל 'איטום בקליק'.

איטום בהזרקה

איטום בטון בהזרקה למניעת נזילות

השיטה הזו לא מתאימה לכל חומר, למשל בלוקים, קירות גבס או קיר לבנים לא יעזור לנו כאן כאשר ישנם "חציצות" בינהם מה שחוסם את החומר מלהתפשט כפי שצריך ומרבית המקרים לא יפתור לנו את הבעיה, לכן שימוש בהזרקה ניתן אך ורק על גבי בטון ולא חומרים אחרים, למידע נוסף על שיטות איטום בקרו בעמוד המתאים.

איטום מרתפים, קירות ותקרות

האזור המומלץ ביותר לאטימה  בהזרקה הוא על קיר ישר, מכניסים אל תוך הסדק את הצינור ובאמצעות מדחס "מזריקים" אותו פנימה עד שרואים את החומר יוצא מן הסדק כלפי חוץ - מה שאומר לנו שכלל החלל מאחורי הקיר מלא. ישנם מקרים בהם אין אפשרות לקבל וודאות מלאה לכך שהחלל התמלא כמו למשל תקרה במרתף, אך עדיין מבצעים תיקון מסוג זה כאילוץ ובגלל שאין פתרון אחר מלבד להרוס לחלוטין את התקרה (מה שלא מתאפשר במקלט, ממ"ד או מרתף), לכן על מנת להשלים את איטום המרתף בחלקו הפנימי (של התקרה) משתמשים ביריעות ביטומניות או חומרי איטום אחרים לצורך השלמת המשימה.

כיצד מתבצעת הזרקת החומר?

הזרקת חומר האיטום שהנו ​פוליאוריטני בשילוב עם חומר מקשה נעשת באמצעות דחיסה בלחץ בדרך כלל עם מדחס חשמלי ולגימור משתמשים במכשיר ידני אשר יכול להזריק את החומר בכמויות קטנות יותר, החומר עצמו מגיב למגע עם מים ולכן חשוב להזריקו לתוך הנזילה עצמה, כך שבמידה וקיימים שם מים הוא יתנפח ויחסום את שביל הזרימה שלהם, במידה וכעת אין נזילה רצוי להזמין את חברת האיטום במועד אחר בו רואים את המים מחלחלים פנימה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה