שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום בהתזה

איטום בהתזה נעשה בדרך כלל לגגות גדולים, מרתפים, קירות חיצוניים ובמידת הצורך גם לפנימיים, הוא מיועד למשטחים שאינם חלקים בדרך כלל או לשטחים גדולים אשר התזה היא פתרון מהיר יותר וקל לעבודה, דרכנו תוכלו לקבל הצעות מחיר לפי מטר בעבור אטימה בשיטה זו או בעבור עבודה הכוללת הכל, פנו כעת וקבלו הצעות של קבלני איטום מובילים העוסקים בתחום.

איטום בהתזה למבנים קיימים

בכדי לבצע איטום בהתזה בצורה חכמה ומוצלחת יש לבחון היטב כל אופציה ואופציה, בדרך כלל מבצעים התזה על גבי מבנה בנוי אשר לא ניתן להשתמש בזיפות או ביריעות, התזה היא שיטה מהירה יותר אך פחות יסודית, היא נועדה לתת מענה למבנים בעלי חיפוי של אבנים ירושלמיות ואלו שקשה יותר לאטום, יתר על כן, חשוב לא פחות להכיר מקרוב את השיטה וזאת בכדי להבין בעצמכם מדוע זו תהיה השיטה שבה כדאי לכם לבחור והאם היא זו שמתאימה לכם, אם אינכם יודעים תמיד מומלץ להתייעץ עם יועץ מהתחום.

אוטמים בהתזה דרך ״איטום בקליק״

רוצים לבצע איטום מרתף בהתזה ולעשות זאת בעזרת קבלן איטום הנכון ביותר למשימה? אצל פורטל ״איטום בקליק״ תוכלו למצוא את מיטב חברות האיטום אשר יוכלו לבצע את הדבר ובצורה מקצועית לחלוטין. הפורטל זה המקום המושלם למציאת קבלן מתחום האיטום ותוכלו לקבל הצעות מחיר רבות ומבלי לצאת מביתכם! רק השאירו את פרטי הקשר שלכם ולאחר מכן יחזרו אליכם עם כל הפרטים הרלוונטיים.

איטום גגות בהתזה

איטום בהתזה או ביריעות, מה עדיף?

במידה והגג של ביתכם כבר מצופה בבטון או זפת, הפתרון המקובל הוא יריעות ביטומניות כאשר מדובר בפתרון מודרני יחסית ובעזרת היריעות תוכלו להבטיח כי גג ביתכם יוכל להיות מוגן מחדירת נוזלים למשך תקופת זמן ארוכה מאוד, אך אם הגג מרוצף באבן שאינה ישירה או למעשה עם רעפים לא תמיד יהיה ניתן להשתמש ביריעות ולשם כך יש את שיטת ההתזה.

 

הליך ההתקנה נחשב של היריעות יחסית פשוט כמו כן גם כאשר עושים "התזה", אם זאת חשוב לבדוק כי היריעות עומדות בתקנים של מכון התקנים הישראלי וכמו כן גם החומר שמתיזים, איטום בהתזה צפוי להתבצע על ידי מכונה כאשר צפוי להיות מותז חומר אחד או שניים, זאת כאשר היותה של השיטה הקלה והפשוטה ביותר לביצוע.

התזת חומר איטום על מרתפים – השיטה המהירה

מרתפים ציבוריים או פרטיים המתוחזקים על ידי ועד הבית צריכים לעבור בדיקה לעיתים תכופות, במרבית המקרים ישנם בעיות של איטום והפתרון המהיר ביותר להכשרתו של המרתף שלכם הוא ביצוע אטימה בהתזה, כיום זאת השיטה הכי נפוצה לביצוע איטום למרתפים מכל סוג והיא יעילה באופן חיצוני ופנימי.

אטימת קירות חיצוניים באמצעות התזה

איטום קירות חיצוניים בהתזה זהו פתרון מוביל היום וזאת מכיוון שהוא מבוצע על ידי מכונה והתוצאה הסופית מאוד מדויקת, כאשר יש חריצים קטנים בקיר שאינו ישר, שימוש בהתזה של חומר (סילר למשל הוא שקוף ולא ניתן לראותו) ימנע מנוזלים לחדור. ויתר על כן, בעזרת שימוש בחומרים הנכונים במהלך איטום קיר, יהיה ניתן לשמור עליו לאורך זמן ולהימנע מרטיבות בקירות בתוך הבית, זאת אחת מבין השיטות הנפוצות ביותר לביצוע איטום קירות בסנפלינג למשל, אך יכול גם לשמש לבתי קרקע.

איטום קירות חיצוניים בהתזה

כמה עולה לאטום גג בשיטת התזה?

במידה ותרצו לבצע איטום בהתזה ותהיו מעוניינים לדעת את המחיר שתצטרכו לשלם, דעו לכם כי הוא צפוי לנוע באזור ה – 120 עד 200 שקלים למטר, הוא נחשב לדרך מודרנית לביצוע איטום וזו תהיה דרך אפקטיבית במיוחד להבטיח שגג ביתכם יהיה אטום לארוך תקופת החורף.

 

מחיר איטום בהתזה יוכל להיות זול בעבור אלו אשר יבצעו בשיטת השוואת המחירים שניתנת לכם לגמריי בחינם ב"פורטל איטום בקליק",כמו כן תמיד חשוב לעיין במחירון טרם אתם סוגרים מחיר מול קבלן או חברה העוסקת בתחום ורצוי לפני שאתם מבצעים השוואה בינהם.

איטום גג באמצעות התזת חומר אטימה

במידה ותרצו לבצע איטום גג עם חומר התזה, דעו לכם כי הפתרונות המרכזיים היום יהיה שימוש בחומר אחד כמו זפת או סיקה בכל אופן, חשוב לוודא כי קבלן האיטום יעשה שימוש במכשור איכותי ומודרני וזאת לצד כך שאתם מבינים באילו חומרים הוא צפוי לעשות שימוש. כך בעצם תוכלו ליהנות מהפתרון המתאים ביותר בעבור קירות החיצוניים שלהם, מרתפים וכמובן גגות. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה