שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום בהתזה

איטום בהתזה נעשה בדרך כלל לגגות גדולים, מרתפים, קירות חיצוניים ובמידת הצורך גם לפנימיים, הוא מיועד למשטחים שאינם חלקים בדרך כלל או לשטחים גדולים אשר התזה היא פתרון מהיר יותר וקל לעבודה, דרכנו תוכלו לקבל הצעות מחיר לפי מטר בעבור אטימה בשיטה זו או בעבור עבודה הכוללת הכל, פנו כעת וקבלו הצעות של קבלני איטום מובילים העוסקים בתחום.

מהו מחיר איטום בהתזה?

מחיר איטום בהתזה על קירות חיצוניים נע בין 100 - 200 ש"ח למ"ר. המחיר לא כולל שימוש בסנפלינג, והוא משתנה בהתאם לגודל השטח שצריך לאטום. במקרה של קירות פנימיים המחיר של איטום בהתזה חד רכיבית יהיה בין 85 - 100 ש"ח למ"ר.

 

מחיר איטום בהתזה למ"ר

מחיר איטום בהתזה למ"ר: 150 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 100 ₪

איך מתבצע איטום בהתזה?

איטום בהתזה מתבצע בדרך כלל על קירות פנימיים וחיצוניים אבל יכול גם להתבצע על גגות במקרה ויש מקומות על הגג שקשה להגיע אליהם. קבלן האיטום יקח מכונה מיוחדת ויתיז חומרי איטום אקריליים.

 

 

איטום גגות בהתזה - מתי נצטרך?

התזה היא לא השיטה הנפוצה ביותר לאיטום גגות, אבל היא בהחלט קיימת מפני שיש לה יתרונות שזפת או יריעות לא יכולים לספק. במקרים של מקומות בגג שיותר קשה להגיע אליהם ולא יהיה ניתן לפרוס יריעה, איטום גגות בהתזה תהיה בחירה אשר תאפשר איטום מוחלט של הגג.

 

איטום גגות בהתזה יכול להיות יותר יקר מאשר איטום ביריעות ביטומניות, ובהחלט יותר יקר מאשר איטום באמעצות זפת, אבל יש מקרים שמכריחים להשתמש בשיטה הזו על מנת להבטיח איטום מוחלט ומלא של הגג.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

באילו חומרי איטום בהתזה ישתמש הקבלן?

יש כמה חומרי איטום בהתזה נפוצים היום בשוק:

 • סילר: כשחושבים על חומרי איטום בהתזה, סילר הוא לרוב הראשון שקופץ לראש. הוא חומר עשוי על בסיס אקרילי או על בסיס סולבנט.
   
 • פלקסיגום: פלקסיגום הוא חדש יותר לתחום איטום בהתזה, אבל בהחלט צובר תאוצה.
   
 • רפידפלקס: רפידפלקס הוא חומר דו רכיבי (עשוי על בסיס שני רכיבים שונים) שעל מנת ליישם אותו בהתזה צריך אקדח ריסוס דו ראשי.

איך בוחרים חברת לאיטום גגות בהתזה?

מחפשים חברה לאיטום גגות בהתזה? בדקו את הדברים האלו:

 • ותק בתחום: בכל הנוגע לאיטום בהתזה חשוב לוודא שאתם לוקחים חברת איטום שיש לה ותק של מספר שנים בתחום. גג שאטום בצורה לא טובה גורם לנזילות ועלויות מיותרות בהמשך.
   
 • המלצות: מעבר לניסיון מומלץ לנסות לחפש המלצות. במיוחד המלצות על איטום בהתזה. חיפוש קצר ברשתות החברתיות וגוגל יעזור לכם להבין יותר טוב לגבי איכות חברת האיטום.
   
 • אחריות: לרוב על איטום גגות בהתזה נהוג לקבל עד 10 שנים אחריות. ודאו את האחריות לפני שאתם מזמינים את חברת האיטום.
   
 • מחיר: מחיר איטום בהתזה משתנה בהתאם לחברת האיטום שתחברו. מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר ולערוך השוואת מחירים.

התקשרו לפורטל איטום בקליק וקבלו עד 3 הצעות מחיר מחברות איטום מומלצות עבור איטום בהתזה. ככה תוכלו להשוות ולחסוך במחיר.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
3 שנות אחריות שנתיים אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

איטום בהתזה או ביריעות, מה עדיף?

במידה והגג של ביתכם כבר מצופה בבטון או זפת, הפתרון המקובל הוא יריעות ביטומניות כאשר מדובר בפתרון מודרני יחסית ובעזרת היריעות תוכלו להבטיח כי גג ביתכם יוכל להיות מוגן מחדירת נוזלים למשך תקופת זמן ארוכה מאוד, אך אם הגג מרוצף באבן שאינה ישירה או למעשה עם רעפים לא תמיד יהיה ניתן להשתמש ביריעות ולשם כך יש את שיטת ההתזה.

 

הליך ההתקנה נחשב של היריעות יחסית פשוט כמו כן גם כאשר עושים "התזה", אם זאת חשוב לבדוק כי היריעות עומדות בתקנים של מכון התקנים הישראלי וכמו כן גם החומר שמתיזים, איטום בהתזה צפוי להתבצע על ידי מכונה כאשר צפוי להיות מותז חומר אחד או שניים, זאת כאשר היותה של השיטה הקלה והפשוטה ביותר לביצוע.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

אטימת קירות חיצוניים באמצעות התזה

איטום קירות חיצוניים בהתזה זהו פתרון מוביל היום וזאת מכיוון שהוא מבוצע על ידי מכונה והתוצאה הסופית מאוד מדויקת, כאשר יש חריצים קטנים בקיר שאינו ישר, שימוש בהתזה של חומר (סילר למשל הוא שקוף ולא ניתן לראותו) ימנע מנוזלים לחדור.

 

ויתר על כן, בעזרת שימוש בחומרים הנכונים במהלך איטום קיר, יהיה ניתן לשמור עליו לאורך זמן ולהימנע מרטיבות בקירות בתוך הבית, זאת אחת מבין השיטות הנפוצות ביותר לביצוע איטום קירות בסנפלינג למשל, אך יכול גם לשמש לבתי קרקע.

 

איטום קירות בהתזה

איטום בהתזה למבנים קיימים

בכדי לבצע איטום בהתזה בצורה חכמה ומוצלחת יש לבחון היטב כל אופציה ואופציה, בדרך כלל מבצעים התזה על גבי מבנה בנוי אשר לא ניתן להשתמש בזיפות או ביריעות, התזה היא שיטה מהירה יותר אך פחות יסודית, היא נועדה לתת מענה למבנים בעלי חיפוי של אבנים ירושלמיות ואלו שקשה יותר לאטום.

 

יתר על כן, חשוב לא פחות להכיר מקרוב את השיטה וזאת בכדי להבין בעצמכם מדוע זו תהיה השיטה שבה כדאי לכם לבחור והאם היא זו שמתאימה לכם, אם אינכם יודעים תמיד מומלץ להתייעץ עם יועץ מהתחום.

 

איטום גגות בהתזה

התזת חומר איטום על מרתפים – השיטה המהירה

מרתפים ציבוריים או פרטיים המתוחזקים על ידי ועד הבית צריכים לעבור בדיקה לעיתים תכופות, במרבית המקרים ישנם בעיות של איטום והפתרון המהיר ביותר להכשרתו של המרתף שלכם הוא ביצוע אטימה בהתזה, כיום זאת השיטה הכי נפוצה לביצוע איטום למרתפים מכל סוג והיא יעילה באופן חיצוני ופנימי.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה