שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום שלילי

מהו איטום שלילי? מתי נבצע אותו ומהו ההבדל בין איטום חיובי לשלילי? כמובן נדבר גם על מחירים ומקרים אפשריים בהם נבצע איטום שלילי (פנימי). כמו כן - תמיד תוכלו להזמין בעלי מקצוע ואנשי איטום דרך 'איטום בקליק' ולבצע השוואת מחירים.

מה ההבדל אין איטום חיובי לאיטום שלילי?

אטימה חיצונית אשר נקראת חיובית, מתבצעת מחוץ למבנה היכן שהמים חודרים, כמו על גבי קירות חיצוניים ולרבות גגות, זוהי השיטה הטבעית והנכונה ביותר לביצוע איטום. האמנם, ישנם מקרים מסוימים שאין גישה אל הגג או אל מקור הבעיה ואנו נאלצים לטפל בבעיה מתוך המבנה, המקרים האלו נפוצים בעיקר במרתפים, חניונים תת קרקעים ומקלטים, כאן נצטרך להשתמש באיטום שלילי אשר מתבצע מתוך המבנה עצמו (פנימי).

 

איטום שלילי

מהם המחירים לעבודות מסוג זה?

המחירים לאיטום שלילי נעים בין 65 - 90 ש"ח בעבור מ"ר, תיקון נקודתי של נזילה יכול להסתכם בכמה מאות שקלים, שימוש בחומרים יקרים ואיכותיים עשוי לייקר את מחיר העבודה ב-25%, מומלץ להקשיב לאיש האיטום ולעצותיו בכל הנוגע לטכניקה, לחומר ולשטח הדורש איטום. עברו לעמוד המתאים לעוד מחירים לאיטום גגות.

מחיר ממוצע לאיטום שלילי (למ"ר)

מחיר ממוצע לאיטום שלילי (למ"ר): 75 ₪

טווח מחיר גבוה 90 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

באיזה שיטה וחומרים משתמשים לאיטום שלילי?

הסברנו במאמר נפרד על איטום בהזרקה, זוהי השיטה למעשה שמשתמשים בה על מנת לבצע איטום שלילי, כמו כן משתמשים בחומרים כמו זייפקס וחומרי סיקה אחרים שניתן להחדירם אל תוך התקרות או הקירות במקום דרכו הנזילה מטפטפת אל תוך המבנה, חלק מהחומרים מגיבים למים ומיד מתנפחים ואוטמים וחלקם פועלים בטכניקה שונה של אטימה ומניעת חדירה של נוזלים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

איטום מרתפים באמצעות איטום פנימי (נגטיבי)

אל המרתף באופן חיצוני כמעט ובלי אפשרי להגיע, אולי לקירות המעטפת וגם לא באופן מלא, לכן השיטה של 'איטום הפוך' היא המקובלת ביותר בכל הנוגע לאיטום מרתפים, כמובן שבעת התהליך ייתכן ויצטרכו לבצע תיקוני טיח וחיזוקים לבטון במידה ונפגע עקב רטיבות לזמן רב. מומלץ לבצע בדיקה מקיפה ולא רק לטפל באטימת הנזילה אלא לבדוק את יסודות המבנה ועמודי התמיכה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה