שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

זיפות גגות

חושבים לאטום את הגג שלכם בזפת? בעמוד תראו מחירים של זיפות גגות למטר, יתרונות, חסרונות, כל כמה זמן צריך לבצע ואחריות. בנוסף תוכלו לערוך השוואת מחירים שחסוך לכם במחיר הסופי.

זיפות גגות מחיר למטר

מחיר זיפות גגות הוא 30 - 50 ש"ח למטר רבוע. המחיר הוא לגג אשר גדול מ-100 מ"ר, ובמקרה של גג קטן יותר המחיר יהיה 30 - 70 ש"ח למטר רבוע. אלו המחירים גם במקרה של זפת קרה וגם במקרה של זפת חם.

 

מחיר ממוצע לזיפות גגות למטר

מחיר ממוצע לזיפות גגות למטר: 40 ₪

טווח מחיר גבוה 50 ₪

טווח מחיר נמוך 30 ₪

זיפות גגות מחירים

העבודה הבסיסית של זיפות גגות אכן עולה כמו שציינו בפסקה הקודמת, אבל יש מחירים נוספים שחשוב להכיר שבמקרה של זיפות גגות:

מחירים של זיפות גגות

כמה עולה סיוד גגות לאחר זיפות?

מחיר סיוד גגות למטר רבוע.


4 - 6 ש"ח
כמה עולה תיקון זיפות גגות?

מחיר לתיקון נקודתי של הזיפות.


500 - 800 ש"ח
מחיר זיפות גג קטן מ- 100 מ"ר

המחיר הוא למטר.


30 - 70 ש"ח

הדפס מחירון

יתרונות של זיפות גגות

לזיפות גגות יש כמה יתרונות שהופכים את השיטה הזו לנפוצה לאיטום גגות. בואו נראה מה הם:

 • מחיר נמוך: כשמשווים בין זיפות גגות למתחרה העיקרי שלו - איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות המחיר בהחלט משחק תפקיד. מחיר זיפות גגות הוא לרוב חצי ויכול להגיע אפילו לשליש מהמחיר של איטום ביריעות. זה בהחלט פער משמעותי ולכן כשבוחרים שיטה לאיטום הגג זיפות גגות היא שיטה נפוצה ביותר.
   
 • גם על גגות עמוסים: אחד הקשיים באיטום גגות הוא כל הדברים שנמצאים על הגג. מנועים של מזגנים, דודים וקולטים, והרבה פעמים פשוט ציוד שאנשים מחליטים לאחסן שם. כשבוחרים לעשות איטום גגות בזפת לעומת יריעות ביטומניות אין צורך לפנות את כל הדברים שעל הגג ולמעשה ניתן פשוט להזיז אותם.
   
 • עבודה פשוטה: לעומת שיטום איטום אחרות, זיפות גגות היא עבודה יחסית פשוטה. כמובן שעדיין מומלץ להזמין קבלן איטום לצורך העבודה, כי איטום לא מוצלח יביא לחורף רטוב בבית שלכם - וזה דבר שאף אחד לא רוצה.

חסרונות של זיפות גגות

למרות היתרונות הבולטים של איטום בזפת, חשוב גם להגיד את החסרונות:

 • עמידות: עמידות היא למעשה החיסרון המשמעותי ביותר של זיפות גגות. ראשית קשה להבטיח 100% עמידות במקרה של זיפות גגות, ואם ישבו מים על הגג שלכם במשך כמה ימים כנראה שהם בסוף יחדרו לגג - מה שלא יקרה במקרה של איטום עם יריעות. בנוסף זיפות גגות מחזיק מעמד פחות זמן מאשר איטום ביריעות וצריך לחדש את איטום הגג לעיתים יותר תכופות.
   
 • תחזוקה: על מנת שהזפת לא תימס צריך להלבין את הגג על מנת שלא תתחמם יותר מדי. זה מפני שזפת חשופה לשמש כל היום, וביחד עם הצבע השחור מתחממת מהר מאוד ונמסה.
   
 • תקן ישראלי: חלק מהזפת שמתמשים בה לא עומדת בתקן הישראלי. התקן קובע שהזפת משומשת בגגות שמגיעים עד ל- 75 מעלות חום, אך למעשה בגלל החום והחשיפה המתמדת לשמש הישראלית החזקה הגגות מגיעים לטמפרטורה גבוהה יותר מה שגורם לזפת לא להיות בתקן. אכן יש סוג של זפת שעומד בתקן, אבל חשוב לומר שמחירה גבוה יותר.

כל כמה זמן צריך לבצע זיפות גגות?

זיפות גגות צריך לבצע כל 3 - 5 שנים. הזמן המועדף לעשות את הזיפות הוא בקיץ מפני שהגג יהיה יבש וזה גם יוריד את המחיר של העבודה. בעיקרון כן ניתן לעשות את הגג עם זפת גם בחורף אבל צריך קודם כל שיהיו 4 ימים רצופים ללא גשם על מנת שיהיה אפשר ליישם את הזפת.

 

כל כמה זמן צריך לעשות זיפות גגות?
4 שנים
5 שנים משך זמן 3 שנים

זיפות גג כל כמה זמן

האם ניתנת תקופת אחריות לזיפות גגות?

על איטום גג בזפת שעומדת בתקן הישראלי נהוג לקבל 3 - 5 שנות אחריות. חשוב לבדוק את תקופת האחריות לפני שאתם מזמינים את קבלן האיטום וגם לוודא שאתם מקבלים אותה בכתב על מנת למנוע אי נעימויות וחוסר הבנות.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
5 שנות אחריות 4 שנות 3 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

זיפות גגות או יריעות ביטומניות, מה עדיף?

השאלה הנצחית בנושא איטום גגות - איטום גגות בזפת או יריעות ביטומניות? ראו את הסרטון:

איך מתבצע זיפות גגות?

ראו שלב אחר שלב איך מתבצע זיפות גגות:

 1. פינוי הגג: השלב הראשון של איטום גגות בזפת הוא פינוי כל הדברים שעל הגג על מנת שיהיה ניתן לעבוד בצורה טובה ולתת לזפת להתייבש. זה אומר להוציא את כל מה שעל הגג כמו דודים וקולטי שמש, אנטנות ועוד.
   
 2. קילוף חומר האיטום הנוכחי: לאחר פינוי הגג צריך לקלף את האיטום הנוכחי, כולל הסיד במידה וקיים. בנוסף יש צורך להחזיר את המרזבים לגודלם המקורי. פעולה זו חשובה מפני שבניגוד ליריעות ביטומניות זפת לא מאוד עמידה נגד מים והמרזב עובד שעות נוספות כדי לוודא שלא יהיו מים על הגג שלכם.
   
 3. יישום הזפת: לאחר הכנת משטח העבודה קבלן האיטום יישם את זיפות הגג באמצעות מריחה של הזפת. תוכלו לראות בסרטון הבא איך מתבצעת הפעולה:

מה ההבדל בין זפת קרה לזפת חמה לגג?

אם שמעתם מדי פעם את המושגים האלו ואתם מבולבלים תדעו שאתם לא היחידים. לכן איטום בקליק כאן כדי לעשות לכם סדר בבלאגן. מה שקוראים לו "זפת" חמה זו הזפת שאתם חושבים עליה. היא למעשה מגיעה קרה וקשה אז על מנת ליישם אותה צריך לחמם אותה.

 

לעומתה זפת קר הוא לא באמת זפת והוא עשוי מחומרים ביטומניים אשר לכשעצמם לא באמת אוטמים את הגג. "זפת קר" משמש בתור שכבה מפרידה בין הזפת לגג אשר עוזרת ליישם ועמידות הזפת.

 

זיפות גגות

זיפות גגות בבניין משותף - מה צריך לדעת?

דבר ראשון שחשוב לדעת הוא שמחיר זיפות גג בבניין משותף מתחלק בין כלל הדיירים כשכל אחד תורם את הסכום הדרוש. זו בדיוק הסיבה שזה דבר שצריך להיות בדיון בין כלל הדיירים וועד הבית/חברת האחזקה. כשמתבלטים על הנושא חשוב לשים לב שכמובן איטום גג בזפת יהיה יותר זול, אך יהיה צורך בסיוד הגג כל שנה מה שיעלה את המחיר.

זיפות גגות השוואת מחירים

איטום בקליק הוא המקום לעשות בו השוואת מחירים לזיפות גגות. זה מפני שמחיר זיפות גגות משתנה בהתאם לגודל הגג שלכם וגם בהתאם לקבלן האיטום איתו תסגרו את העסקה. כמשאירים פרטים או מתקשרים לפורטל מקבלים עד 3 הצעות מחיר מקבלני איטום בעיר שלכם לצורך זיפות גגות ואתם רק צריכים להשוות ולחסוך.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

שירות של זיפות וסיוד גגות בבת אחת

כשאתם מחפשים קבלן איטום לזיפות גגות חשוב לוודא שלאחר זיפות הגגות הקבלן גם מסייד את הגג. זיפות גגות ללא סיוד הוא לא מאוד יעיל מפני שהזפת השחורה תתחמם מהשמש ולא תהיה יעילה. בנוסף חשוב לשים לב שאת סיוד הגג צריך לחדש כל שנה וזה יעלה בין 4 - 6 ש"ח למ"ר.

איטום הגג שלכם כבר ישן? הזמינו קבלן איטום תיקון זיפות הגג

לא כל איטום הוא מושלם, ולפעמים הטבע פוגע במקומות מסויימים באיטום הגג. במקרה הזה יש צורך לפעמים להזמין קבלן איטום לתיקון זיפות הגג באופן נקודתי. זה כמובן במידה והאחריות לא בתוקף. תיקון כזה יעלה לכם כמה מאות שקלים בהתאם לגודל השטח שצריך לאטום.

 

תיקון זיפות גגות

שאלות נפוצות על זיפות גגות

כל כמה זמן עושים זיפות גגות?

בדרך כלל זיפות יחזיק כמה שנים טובות ולא ניתן בלי בדיקה לדעת האם צריך לבצע זיפות מחדש או לא. מומלץ להזמין לפני כל חורף בדיקה.


מה זה זפת קר?

חומר בסיס אשר משמש בעיקר כיסוד לפני זיפות או איטום.


מה זה זפת חם?

החומר המרכזי ממנו עושים את מוצרי האיטום, ניתן גם בשילוב עם חום לעשות איטום לגג עם זפת חמה.