שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

זיפות גגות

זיפות לגגות במחיר מטורף והזול ביותר שניתן להשיג תמצאו רק אצלנו בפורטל איטום בקליק, כאן אנו נדאג שתקבלו הצעות של אנשי מקצוע המבצעים אטימת גגות באמצעות זפת קרה או חמה או עם יריעות ומתמחרים על פי מטר או פרויקט קומפלט, תקבלו הצעות מחיר של קבלנים מורשים ובעלי המלצות לכלל סוגי הגגות.

זיפות גגות עם כל סוגי הזפת הקיימים

מעוניינים לבצע זיפות גגות ולהבטיח שההליך כולו יבוצע ובצורה המוצלחת ביותר שישנה? על מנת שההליך כולו יהיה מהיר במיוחד יש לעשות שימוש בציוד המתאים לכך וכמובן לבחור באיזה מן סוגי הזפת לבחור, בין אם זה חמה, קרה או עשויה מיריעות, במאמר הבא ידובר על נושא זיפות גגות והוא יוכל לסייע לכם לבצע את ההליך מתוך ידיעה כיצד לפעול בצורה נבונה בעניין. יתר על כן, יתאפשר לכם להבין את הסיבה להעדפת זפת על פני חומרים אחרים על ידי המומחים הפועלים עם "איטום בקליק".

זיפות מקצועי לגגות

כמה עולה לזפת גג לפי מחיר למטר?

מחיר זיפות גגות יהיה בדרך כלל בין 30 ל – 50 שקלים למטר. בכל אופן, כמובן שתמיד ניתן למצוא מחירים הרבה יותר זולים או יקרים מהממוצע, כך שמבחינתכם תצטרכו לוודא כי אתם מוצאים מחיר שבאמת יהיה משתלם עבורכם. אז מי משלם על זיפות גג? אם אתם בעלי הנכס, אזי שאתם אך אם מדובר על בניין או רכוש משותף וועד הבית או חברת האחזקה. חשוב לציין בנוסף יש ישנם שלושה סוגים של זפת וטכניקות עימה עושים זיפות לצורך איטום הגג, הראשונה היא הזפת החמה, השניה היא זפת קרה והשלישית זה יריעות, כאשר ישנו הבדל במחיר אך ורק בין היריעות לשני הסוגים האחרים ושימוש ביריעות זפת יעלה לנו בעוד כ-20% מהמחיר של מריחת חומר פשוט.

מחיר ממוצע לזיפות גגות למטר

מחיר ממוצע לזיפות גגות למטר: 40 ₪

טווח מחיר גבוה 50 ₪

טווח מחיר נמוך 30 ₪

 

מתלבטים בין איטום עם זפת לבין איטום ביריעות? צפו בוידאו הבא וקבלו מידע על ההבדלים בין השיטות:

מי משלם על זיפות גג בבית משותף?

בדרך כלל כאשר ישנו גג משותף, איטום וזיפות גגות והתשלום עליו יהיה באחריות כלל הדיירים, כלומר כל אחד מן הדיירים יצטרך לתרום סכום מסוים של כסף, בהתאם למה שנקבע מראש, ולאחר מכן יהיה ניתן לטפל באיטום הגג. בכל אופן, בכדי להבטיח שההליך כולו יתנהל בצורה חלקה יהיה מומלץ מבחינתכם לדון על כל סוגיית של איטום גגות לאורכה ולרוחבה וזאת טרם הזמנת החברה לביצוע. כאשר דנים על סיוד וזיפות גגות יהיה חשוב לקחת בחשבון פרטים רבים וחשובים מאוד, כך למשל, תצטרכו להקדיש תשומת לב רבה לעניין.

חשיבות ביצוע השוואת מחירים לפני הזמנה

ללא כל שאלה בכלל, כאשר מעוניינים לזפת גגות יהיה חשוב ובצורה יוצאת דופן לוודא כי אתם יוצרים קשר עם הגורמים הנכונים וזאת בכדי שיסייעו לכם לבצע את העבודה. על מנת להתקדם בתהליך, פנו אל פורטל איטום בקליק וזאת בכדי לבחון מקרוב את שלל קבלני איטום הגגות שפועלים בתחום ויוכלו להציע לכם שירות מצוין ומכל הבחינות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

 

במידה ותדעו לבצע השוואה מקיפה מספיק אזי יתאפשר לכם בסופו של דבר להשיג שירות במחיר משתלם וזאת לצד היותם כאלה שנחשבים מקצועיים. הרי כל בעלי המקצוע שניתן למצוא באתרי איטום בקליק הנם כאלה שמחזיקים בהסמכה רלוונטית ומבינים בדיוק כיצד לבצע את העבודה ובצורה המוצלחת ביותר שניתן להעלות על הדעת.

שאלות ותשובות בנושא זפת לגגות

כל כמה זמן עושים זיפות גגות?

בדרך כלל זיפות יחזיק כמה שנים טובות ולא ניתן בלי בדיקה לדעת האם צריך לבצע זיפות מחדש או לא. מומלץ להזמין לפני כל חורף בדיקה.


מה זה זפת קר?

חומר בסיס אשר משמש בעיקר כיסוד לפני זיפות או איטום.


מה זה זפת חם?

החומר המרכזי ממנו עושים את מוצרי האיטום, ניתן גם בשילוב עם חום לעשות איטום לגג עם זפת חמה.


אטימת גג באמצעות זפת חמה או קרה?

בניגוד לשימוש הנפוץ של יריעות ביטומניות נדבקות, כל אחד יכול להבחין בכך שזפת נחשבת לפתרון יותר אמין ואיכותי בעבור טיפול בגגות שצריכים איטום. זפת נחשבת לפתרון ארוך טווח וכזה שיהיה ניתן להתאים לכל גג. לפיכך אם נמאס לכם לחשוש לקראת החורף הקרוב שמא יהיה צורך לסבול מנזילה רחבת היקף, דעו לכם כי אין צורך שהמצב ימשיך להיות כך.

 

כיום יהיה ניתן להזמין שירותי זיפות עם זפת קרה ותוך זמן קצר בלבד ביתכם יהיה מוגן במשך כל ימות השנה! יתר על כן, דעו לכם כי אטימת גג עם זפת חמה זהו הליך שחייב להתבצע במשך כמה ימים ורק על ידי בעל מקצוע מורשה עם ניסיון של שנים בתחום וזאת מכיוון שאחד כזה יוכל להבטיח לכם שההליך כולו יבוצע ובצורה מדויקת למדי. כך בעצם כל פינה בגג שלכם תהיה אטומה לחלוטין.

איטום בזפת קרה

זיפות גגות מקצועי עושים ב״איטום בקליק״

לא רוצים להתפשר על שירותי זיפות גגות שאינם מבוצעים על ידי קבלן איטום מומלץ ומורשה? תהיו מעוניינים לשלם מחיר הוגן לכל הדעות בעבור שירות הזיפות? פורטל ״איטום בקליק״ יהיה המקום אליו תצטרכו לפנות! שם כל אחד מכם יוכל למצוא שירותי האיטום שנחשבים איכותיים ויוכלו להבטיח לכם שביעות רצון מלאה ובכל ההיבטים. אין זה משנה אם מדובר בזפת לגג חלקי בלבד או זיפות מלא, כאשר בוחרים באתר ״איטום בקליק״ יהיה ניתן להיות בטוחים כי יהיה מדובר בקבלני איטום גגות שיוכלו לספק לכם מענה איכותי ומקיף.

זיפות גגות כולל סיוד לאטימה מושלמת

במקרים רבים עבודת זיפות גגות לבדה לא תספיק וזאת מכיוון שייתכן ובעונת החורף הקרובה הגשמים יהיו כל כך חזקים ויצליחו לחדור את האטימה. לפיכך יהיה צריך לבצע גם עבודות סיוד נוסף על הזיפות וזאת על מנת להבטיח שהאטימה הסופית תהיה אמינה ככל הניתן. בכל אופן, תפקידכם יהיה לוודא כי במקרה הספציפי שלכם מבוצעת העבודה המתאימה ביותר. בכדי לדעת שבאמת כך קורה כל שתצטרכו לעשות יהיה לוודא כי אתם בוחרים בבעל מקצוע אשר ידע להעריך את מצב הגג שלכם ולהציע לכם פתרון מותאם אישית. אין לדעת שמא זיפות בלבד יספיק או שיהיה צורך בשלל שכבות על ידי ניחוש בלבד. תהיו חייבים לדאוג לכך שטרם היותכם משלמים המצב נבחן לעומק וזאת בכדי שיוצע עבורו פתרון אידאלי.

 

יתר על כן, שימו לב כי טיבו של חומר האיטום יהיה קריטי גם כן בכל הנוגע לתוצאה הסופית, זאת מכיוון שבלא מעט מקרים בעל המקצוע עלול לעשות שימוש בחומרי איטום חלשים מאוד, כאלה שלא באמת יבצעו את העבודה ובצורה אמינה מספיק. לאור המצב יהיה כדאי לדאוג לכך שבעל המקצוע יעשה שימוש בשיטות איטום ובחומרים של מותגים מובילים, זאת כאשר יחד עם עבודה מקצועית יהיה ניתן ליהנות מפתרון ארוך טווח בכל הנוגע למניעת חדירה של מי גשמים. לפיכך כיום כל אחד מכם יכול להפוך ביתו למוגן ויבש יותר. רק תצטרכו לבחור נכונה ולא להתפשר על איכות החומר בו נעשה שימוש במהלך העבודה על גג ביתכם.

זפת לאיטום

ביצוע זפת לגג שטוח למניעת חדירת מי גשמים

הסיבה המרכזית לביצוע איטום של גגות באמצעות זפת לגג, זה עצם היותם מועדים לחדירה של מי גשמים. לאחר חדירת מי הגשמים יושבי הבית עלולים לסבול מנזק רב אשר בוודאי יהיו מעוניינים להימנע ממנו בכל מחיר. לפיכך הדרך החכמה ביותר להתכונן לחורף הקרוב תהיה לוודא כי ביתו של כל אחד מכם יהיה אטום לחלוטין ומוגן באופן הרמטי מפני גשמים. רק כך יהיה ניתן לעבור את עונת החורף באופן יבש לחלוטין.

זיפות עם זפת חמה

מדוע להשתמש בזפת ולא בחומר איטום אחר?

בניגוד לשאר חומרי האיטום אשר קיימים היום בשוק, ניתן לראות כי הליך זיפות סדקים בגגות נחשב לפופולרי ביותר וזאת בין היתר בשל כך שמדובר בפתרון שנחשב ליעיל ביותר. כלומר גג מזופת צפוי להיות כזה שחסין מגשמים או חדירת נוזלים ולמשך תקופה הרבה יותר ארוכה ביחס לגג שאטום בשיטות אחרות שקיימות היום בשוק. בכל אופן, דעו לכם כי ישנן חברות שיציעו לכם אחריות על זיפות הגג, כך שלא תצטרכו לחשוש יותר מידי בכל הנוגע לטיב העבודה. רק תצטרכו לבחור בשירותי אדם אמין וכזה שמחזיק אחריו חוות דעת חיוביות רבות ולאחר מכן הכול כבר יהיה פשוט יותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה