שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

סיוד גגות

זיפות וסיוד גגות הם שני שלבים בדרך אל אטימת גג הרמטית, בעצם הלבנת גגות היא "צביעה" של הגג בחומר מיוחד אשר גורם לגג לקלוט פחות את קרני השמש ולמנוע חום מיותר בבית, הנכם מוזמנים להזמין שירות דרך "איטום בקליק" ולקבל הצעות מחיר מהירות ואטרקטיביות.

מדוע צריך לסייד את הגג ומה סיוד מונע?

חשוב לסייד את הגג לאחר איטום על מנת למנוע את המסת הזפת, פיצוצים על גבי הזפת ופגמים נוספים שיכולים להיווצר גם ביריעות ביטומניות, למעשה סיוד הגג הוא שכבת הגנה לאיטום, מעבר לכך כאשר מסיידים גג בעצם "מלבינים" אותו, מה שעוזר לשמור על הבית קריר יותר ומסייע בצינון שלו ולמעשה תורם לכך שהוא יהיה מבודד יותר.

סיוד גגות

הלבנת גגות למטרת שמירה על יריעות ביטומניות וזפת

ניתן לבצע הלבנת גג על גבי יריעות ביטומניות, על גבי זפת וגם עם עשיתם שימוש באמצעות בטקל או אטימה בהתזה, תמיד אשר לצבוע את כלל חלל הגג באמצעות צבע מלבין או לסייד אותו עם החומר המתאים, לאחר שמלבינים את הגג נוצרת שכבה אקרילית שמטרתה העיקרית היא לשמור על האיטום ועל החומרים שנמצאים על גבי הגג לטווח ארוך, למעשה ניתן לחדש את הלבנת הגג בכל שנה לפני החורף על מנת לשמור על טיב האיטום לאורך הזמן, חשוב לציין כי סיוד גג אל מול זיפות או איטום ביריעות הוא זול משמעותית ולכן חשוב לשמור עליו תקין ומגן לאורך זמן. 

מהו מחיר סיוד לגג?

סיד הוא חומר זול וכמו כן גם צבע או אבקה, תלוי באיזה חומר אתם בוחרים ומה מייעצים לכם להשתמש בו, החומר כולל עבודה לגג של מאה מטרים יעלה לכם בין 4 - 6 שקלים בלבד למטר! זהו מחיר בלתי נתפס לעבודה ולכן רבים מעדיפים לתחזק את שכבת הסיד בכל שנה ולהימנע בהשקעה של כמה מאות שקלים בעבור תיקונים באיטום הגג שלהם. תמיד ניתן לבדוק מחירונים על מנת לקבל מחיר איטום למטר על כלל השיטות והסוגים.

הלבנת גג

האם קיים הבדל בין סיוד ולבין הלבנת גגות?

תפקיד סיוד גג ותפקיד הלבנת גגות הוא זהה לחלוטין, השוני בין הלבנה ולבין סיוד הוא בחומרים עצמם בהם משתמשים, כאשר הלבנת גגות מתבצעת עם צבע אקרילי שהוא סוג של דבק ועוד כמה מרכיבים, לעומת סיוד גגות שהוא בעצם אבקה אשר מערבבים עם מים ונראה זהה לצבע אך בעל תרכובת כימית שונה, אין הבדל בין העמידות, בין העלויות של החומרים ובתוצאה הסופית וזה ללא ספק נתון להחלטת מבצע העבודה.

שירות משלים זיפות וסיוד גגות לצורך איטום מלא

בעת הזמנה של זיפות מלא לגג אשר כולל בסוף התהליך גם סיוד והלבנה אתם מקבלים שירות מקיף בעצם מא' ועד ת' הכולל אטימה הרמטית, בידוד והגנה על שכבת החומר ובנוסף הגג הלבן שלכם ימשוך פחות את קרני השמש מה שיעזור לכם לשמור על בית קריר יותר ובתקופת הקיץ יחסוך לכם גם בעלויות החשמל, תמיד ניתן להזמין שירות דרך "איטום בקליק", בכל מקום בארץ ועל ידי כמה קבלנים איכותיים וכמו כן, חברות איטום, נסו אותנו כעת וקבלו את השירות המלא והמקיף ביותר לכל צרה ובעיה.

מתגוררים בבית משותף?

במידה והנכם מתכננים לבצע סיוד לגג בבית משותף ישנם כמה דברים חשובים שדעו קודם לכם, ראשית הסכמת הדיירים כאן צריכה להיות מעל ל-85%, סיוד גג הוא למעשה אינו איטום ולא תורם לכלל הבניין אלא לדיירים המתגוררים בקומות העליונות יותר, הוא גורם לחום השמש פחות לחדור ובכך לא לחמם את כל המבנה, השפעת הלבנה של גג לקומות הנמוכות יותר כמעט ואינה מורגשת ולכן קשה לקבל אישור לעבודות כאלו, במקרה וקיימת חברת ניהול לבניין המשותף והיא כן רואה לנכון לבצע הלבנה או לחלופין סיוד, התשלום יתחלק בין הדיירים או יילקח מהתקציב של הבניין.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה