שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

סיוד גגות

זיפות וסיוד גגות הם שני שלבים בדרך אל אטימת גג הרמטית, בעצם הלבנת גגות היא "צביעה" של הגג בחומר מיוחד אשר גורם לגג לקלוט פחות את קרני השמש ולמנוע חום מיותר בבית, הנכם מוזמנים להזמין שירות דרך "איטום בקליק" ולקבל הצעות מחיר מהירות ואטרקטיביות.

מה זה סיוד גגות?

סיוד גגות הוא פעולה לצורך הגנה על שכבת הבידוד של הגגות והיא מתבצעת באמצעות ערבוב של סיד (מכאן השם "סיוד") או חומר הלבנה אחר עם מים. כיום פחות נהוג להשתמש בסיד אלא בחומרי הלבנה אחרים, אבל השם "סיוד גגות" נשאר למרות זאת.

מה זה הלבנת גגות?

הלבנת גגות נועדה על מנת לתת שכבת בידוד נוספת לגג על מנת לחזק את עמידותו של הבידוד לאורך שנים. היא מתבצעת באמצעות ערבוב של החומר עם מים ומריחה על גבי הגג. הצבע הלבן לא מושך את השמש ובכך משאיר את הבידוד עמיד לאורך זמן. בעבר הלבנת גגות הייתה מתבצעת עם סיד, אבל כיום נהוג להשתמש בחומרי הלבנה אקריליים אחרים. 

האם קיים הבדל בין סיוד ולבין הלבנת גגות?

תפקיד סיוד גג ותפקיד הלבנת גגות הוא זהה לחלוטין, השוני בין הלבנה ולבין סיוד הוא בחומרים עצמם בהם משתמשים, כאשר הלבנת גגות מתבצעת עם צבע אקרילי שהוא סוג של דבק ועוד כמה מרכיבים, לעומת סיוד גגות שהוא בעצם אבקה אשר מערבבים עם מים ונראה זהה לצבע אך בעל תרכובת כימית שונה, אין הבדל בין העמידות, בין העלויות של החומרים ובתוצאה הסופית וזה ללא ספק נתון להחלטת מבצע העבודה.

 

למה סיוד גגות הוא חשוב?

סיוד גגות לאחר איטום הוא חשוב על מנת למנוע את המסת הזפת או פיצוצים על גבי הזפת ופגמים נוספים שיכולים להיווצר גם ביריעות ביטומניות. למעשה סיוד הגג הוא שכבת הגנה לאיטום, מעבר לכך כאשר מסיידים גג בעצם "מלבינים" אותו, מה שעוזר לשמור על הבית קריר יותר ומסייע בצינון שלו ולמעשה תורם לכך שהוא יהיה מבודד יותר.

סיוד גגות

איטום וסיוד גגות במחיר זול

בשביל למצוא איטום וסיוד גגות במחיר זול חשוב להבין שהמחיר משתנה כמובן בהתאם לגודל הגג שלכם, אבל לא רק - הוא גם ישתנה בהתאם לתמחור של איש האיטום שתשכרו לעבודה. לא כל איש איטום יקח לכם מחיר זהה עבור איטום וסיוד גגות.

 

לכן מומלץ לבצע השוואת מחירים עבור איטום וסיוד גגות. התקשרו לפורטל איטום בקליק וקבלו עד 3 הצעות מחיר עבור העבודה שתצטרכו. כל מה שתצטרכו לעשות זה להשוות בין המחירים ולחסוך בקלות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

מהו מחיר סיוד גגות?

מחיר סיוד גגות נע בין 6 - 8 ש"ח למ"ר במקרה של גג אטום בזפת, כשהמחיר משתנה בהתאם לחומר שתבחרו. לרוב במקרה של גגות קטנים לא תשלמו לפי מטר, אלא מחיר שלם לכל הגג שלרוב לא ירד מ- 600 ש"ח. זהו מחיר בלתי נתפס לעבודה ולכן רבים מעדיפים לתחזק את שכבת הסיד בכל שנה ולהימנע בהשקעה של כמה מאות שקלים בעבור תיקונים באיטום הגג שלהם. תמיד ניתן לבדוק מחירונים על מנת לקבל מחיר איטום למטר על כלל השיטות והסוגים.


מחיר סיוד גגות בממוצע למטר רבוע

מחיר סיוד גגות בממוצע למטר רבוע: 7 ₪

טווח מחיר גבוה 8 ₪

טווח מחיר נמוך 6 ₪

הלבנת גג עם יריעות ביטומניות

הלבנת גג עם יריעות ביטומניות היא מאוד חשובה על מנת לוודא שהגג שלכם מחזיק מעמד לאורך זמן רב. העבודה היקרה היא איטום ביריעות, הלבנת הגג לאחר מכן הוא רק עבודה קטנה שנועדה לשמור על העבודה הקשה של איטום ובידוד הגג שלכם.

 

ניתן לחדש את הלבנת הגג בכל שנה על מנת לשמור על טיב האיטום לאורך זמן רוב. לגבי מתי, מומלץ לעשות זאת לפני החורף כדי לוודא שלא ייפול גשם וימיס את הלבנת הגג, ובנוסף כי לרוב אנשים איטום יותר פנויים בקיץ ולכן המחיר יהיה יותר נמוך לפני החורף.

 

הלבנת גגות

שירות משלים זיפות וסיוד גגות לצורך איטום מלא

בעת הזמנה של זיפות מלא לגג אשר כולל בסוף התהליך גם סיוד והלבנה אתם מקבלים שירות מקיף בעצם מא' ועד ת' הכולל אטימה הרמטית, בידוד והגנה על שכבת החומר ובנוסף הגג הלבן שלכם ימשוך פחות את קרני השמש מה שיעזור לכם לשמור על בית קריר יותר ובתקופת הקיץ יחסוך לכם גם בעלויות החשמל.

 

תמיד ניתן להזמין שירות דרך "איטום בקליק", בכל מקום בארץ ועל ידי כמה קבלנים איכותיים וכמו כן, חברות איטום, נסו אותנו כעת וקבלו את השירות המלא והמקיף ביותר לכל צרה ובעיה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

מתגוררים בבית משותף?

במידה והנכם מתכננים לבצע סיוד לגג בבית משותף ישנם כמה דברים חשובים שדעו קודם לכם. ראשית הסכמת הדיירים כאן צריכה להיות מעל ל-85%, סיוד גג הוא למעשה אינו איטום ולא תורם לכלל הבניין אלא לדיירים המתגוררים בקומות העליונות יותר, הוא גורם לחום השמש פחות לחדור ובכך לא לחמם את כל המבנה.

 

השפעת הלבנה של גג לקומות הנמוכות יותר כמעט ואינה מורגשת ולכן קשה לקבל אישור לעבודות כאלו, במקרה וקיימת חברת ניהול לבניין המשותף והיא כן רואה לנכון לבצע הלבנה או לחלופין סיוד, התשלום יתחלק בין הדיירים או יילקח מהתקציב של הבניין.