שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

רולקה לאיטום

מהי רולקה? למה היא משמשת וכיצד רולקה קשורה לאיטום? כל המידע אודות רולקה ואפשרות להזמנת שירות מאנשי איטום כאן באתר "איטום בקליק".

מה זה רולקה?

יציקה מעוגלת אשר משתמשים בה בחיבור בין גג לקיר (פינות). זאת על מנת לגרום לפינה שנמצאת ב-90 מעלות להתבטל ובכך לא לאפשר למים להאגר בפינות הגג או המבנה, כך שמים לא יחלחלו דרך סדקים או תפרים הנמצאים בפינות ובחיבורי המבנה.

 

איטום רולקה

כמה עולה ליישם רולקות למטרת איטום?

יישום רולקה ביטומנית או מחומר אחר נעה בטווח מחירים של 35 - 55 ש"ח למטר רץ, כאשר מזמינים עבודת איטום לעיתים המחיר אף מגלוון בתוך הצעת המחיר עצמה ולא מייחסים לכך חשיבות נוספת, המחיר המוצג הנו הערכה של מחיר על פי השוק בהזמנת עבודת איטום ברולקה בלבד.

מחיר יישום רולקה לצורך איטום (מחיר ממוצע למ"ר)

מחיר יישום רולקה לצורך איטום (מחיר ממוצע למ"ר): 45 ₪

טווח מחיר גבוה 55 ₪

טווח מחיר נמוך 35 ₪

מדוע משתמשים ברולקה לאיטום?

ישנם מספר סיבות לשימוש ברולקה למטרות איטום גגות, הראשונה היא בעצם לסגור סדקים וחריצים אשר נמצאים בחיבור הפינתי של הגג, לרבות בחיבורים בין קירות לגגות תקרות. בנוסף, על מנת לאטום באופן מושלם את הגג, חומר האיטום (יריעות ביטומניות) לא יכולות להיתפס באופן מושלם בזווית של 90 מעלות ולכן עיגול הפינה יעזור. כמו כן, הרולקה עוזרת בהרחקת מים מדפנות וקירות כך שלא צריך לחשוש מחדירת נוזלים דרך הקיר ומהצטברות מים באזורים אלו.
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

מאיזה חומר יוצרים רולקה?

קבלני איטום גגות יוצרים תערבות של מלט ודבקים אקריליים ובכך לקבל חומר גמיש אשר ניתן באמצעותו למלא את הפינות ולגרום לביטול הפינה (בעצם ליצור סוג של משולש), האמנם - כיום ניתן לרכוש רולקות מוכנות מחומר ביטומני, ממש להצמיד ולהדביק ולקבל את התוצאה. כמו כן - ניתן ליצור רולקה מבטון קל (בטקל) ועוד חומרים נוספים.