שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

תיקון איטום גג

בכל מקרה בו התגלו פגמים באיטום שהתבצע על הגג, כדאי להזמין קבלן איטום מקצועי שיבצע את התיקון הנקודתי, בשביל למנוע נזילות, טפטוף וכניסה של מים אל שטח הדירה או הבית. דרך פורטל איטום בקליק תוכלו להזמין בעל מקצוע מעולה, במחיר נוח למדי, לתיקון איטום הגג.

תיקון איטום גג מקצועי במחירים נוחים

במידה וזיהיתם דליפה מהגג, על אף העובדה שביצעתם איטום בשנים האחרונות, ייתכן שקיימת נזילה באזור מסוים אשר מצריכה מכם להזמין תיקון איטום גג על ידי גורם מקצועי. החדשות הטובות הן שברוב המקרים מדובר בנקודה או אזור מסוים והמשמעות היא שלא תצטרכו להחליף את כל עבודת האיטום הקיימת בגג שלכם בחדשה ולשלם סכומים גבוהים, אלא תוכלו להסתפק בעלות נמוכה בשל התיקון המקומי.

 

תיקון איטום בגג

כמה עולה תיקון איטום על ידי קבלן מקצועי?

בדרך כלל, המחירים לתיקון של נקודה של עד 5 מ"ר, נעים בין 400 ש"ח ל-700 ש"ח, כאשר המחיר המדויק נקבע בהתאם לסוג הגג וסוג שיטת האיטום שקיימת אצלכם, בעוד ברוב המקרים תיקון איטום הגג באמצעות זפת יהיה זול יותר מתיקון המתבצע עם יריעות. בדקו את המחיר עם בעל המקצוע טרם הזמנת השירות, בשביל להיות בטוחים שהעלות אכן נמצאת בטווח המחירים הזה. יחד עם זאת חשוב לציין שייתכנו שינויים במחיר והעלות עשויה גם להתייקר בהתאם לסוג הגג, קושי ביצוע העבודה והתקופה בשנה.

מחיר ממוצע לתיקון נקודתי של איטום בגג

מחיר ממוצע לתיקון נקודתי של איטום בגג: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

מה גורם לאיטום להיהרס עם הזמן?

עולה השאלה מה גורם לאיטום להיהרס לאחר תקופה מסוימת והאם אפשר למנוע בעיות מסוג זה בעתיד? אז התשובה היא שבמקרים רבים פשוט מדובר בבלאי טבעי של יריעות ביטומניות שנקרעות לאחר מספר רב של שנים או בעבודה לא מקיפה של קבלן האיטום שביצע את העבודה בעבר.

 

קיימת גם האפשרות שהיריעה הביטומנית התנתקה ממקומה לאחר הזמן והמים פשוט מחלחלים ומגיעים אל שטח הגג שמתחתיה. אי אפשר למנוע מצבים כאלה באופן מוחלט אך בהחלט אפשר להקטין את הסיכוי שהם יקרו, כאשר מזמינים קבלן איכותי, מקצועי ומנוסה וגם על ידי הקפדה על עבודה עם חומרי גלם איכותיים.

תיקון איטום בגג באמצעות יריעות ביטומנית

אחד הדברים החשובים ביותר בכל עבודת איטום, וזה כלל לא משנה אם מדובר בפעולת איטום של גג מרוצף מבטון או גג רעפים כמובן, היא עבודת ההכנה המקדימה. בשביל לוודא שהיריעה באמת תחסום, תגן ותאטום את האזור, נדרש תחילה לנקות אותו מלכלוך ואבק על מנת שהיריעה תידבק בצורה מיטבית לשטחו. לאחר שניקינו את האזור, נוכל לחבר את היריעה מחדש, להחליפה בחדשה במצבים בהם היא נשחקה לגמרי או להיעזר במשחת איטום ביטומנית מיוחדת באזור בו יש פגם בשביל להבטיח איטום איכותי. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

טיפים לתיקון איטום מקומי שכדאי להכיר

ראשית, לפני שמזמינים קבלן איטום, שווה לבדוק האם קיבלתם אחריות על שירותי האיטום שבוצעו בעבר, ייתכן שהאחריות כוללת עבודות תיקון מסוג זה במצבים בהם יש מתגלה נזילה ובהנחה שתקופת האחריות עוד לא פקעה.

 

דבר נוסף שכדאי לזכור הוא שניקיון הגג יכול למנוע פגמים באיטום ולכן חשוב מאוד לפקח כאשר מזמינים שירותי המבוצעים על הגג החל מהתקנת אנטנה של חברות הטלויזיה ועד התקנת קולטי שמש או דוד וכמובן צינורות כאלה ואחרים. כמו כן, נמליץ לכם לטפל בבעיה ברגע שבו זיהיתם אותה מאחר ואיטום לקוי יכול להתפשט ולגדול לאזורים נוספים, מה שעלול לגרום לכך שתאלצו בסופו של דבר ליישם איטום בשטח גדול יותר בגג בעתיד, שיעלה לא מעט כסף. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה