איטום גגות מבטון

גג הבטון התחיל לדלוף? בין אם זה גג מבטון ישן או חדש, חשוף או משופע, באמצעות הפורטל "איטום בקליק" ניתן להזמין קבלנים וחברות המבצעים אטימה לגגות בטון במחירים מעולים, השאירו פרטים כעת והתחילו לקבל מספר הצעות מחיר בתוך כמה דקות בלבד!

אטימת גגות בטון עושים רק אצלנו!

+ איטום גגות בטון חשופים בחומרים מותאמים
+ אטימת גג בטון ישן או חדש ביריעות ביטומניות
+ קבלו עד שלוש הצעות מחיר של קבלנים מורשים
+ טיפול בשיפועים באמצעות בטקל למניעת הצטברות גשמים

האם יש הבדל בין אטימת גג בטון ישן או חדש?

כמובן, גגות ישנים דולפים במקומות רבים, חלשים יותר והיתכנות לסדקים גדולה בהרבה מגג חדש, ראשית ההבדל כמובן יהיה במחיר ובסוג החומר שהאוטם יחליט לעבוד עימו, כאשר בגגות חדשים כלל האפשרויות פתוחות לפניכם ואילו באטימת גג בטון ישן לא ניתן ליישם את כלל האפשרויות, כאן אתם צריכים יועץ איטום שיגיד לכם מה נכון ומה לא, האם צריך לשפץ בנוסף את גג הבטון ולחזק אותו טרם תבצעו את האטימה ובמידה וקיימים שיפועים לאתר אותם ולתכנן בעבורם את הפתרון הדרוש, כפי שהבנתם קיימים הבדלים בין גגות בטון ישנים אל מול החדשים וחשוב לציין ולדעת את גיל הגג טרם מזמינים קבלן לביצוע העבודה.
איטום גגות מבטון

כמה צריך לעלות לאטום גג מבטון בגודל של 100 מ"ר?

הכל מתחיל בסוג החומר עימו עובדים, אטימת גג מבטון עם זפת חמה נע בין 5,500 - 6,800 ש"ח לכלל הגג כולל תיקונים בסיסים במידת הצורך, שימוש ביריעות ביטומניות לצורך אטימה משנה את המחיר והוא מתחיל ב65 ש"ח למטר ונע עד לכיוון של 110 שקלים בעבור מטר, טיפול בשיפועים באמצעות יציקת בטקל מתחיל ב- 500 ועד 800 שקלים בעבור טיפול נקודתי, אם מדובר על גג בטון ישן לעיתים יש צורך לבצע חיזוק וחידוש לחומר עצמו באמצעות שכבת בטון דקה, מה שיכול להוסיף למחיר בין 20 - 35 שקלים למטר, תלוי בכמות החומר וכמובן אך ורק במידה וסגרתם על איטום גג הבטון עם קבלן.
מחיר בידוד גג בטון (תרמי) נע בין 50 - 60 ש"ח למטר מרובע.

באיזה חומר צריך להשתמש כאשר יש שיפוע בגג?

במרבית המקרים לא ניתן לצקת בטון על גבי גגות בשל בעיות משקל והיתרים, לשם כל יש חומרים תואמים והוא נקרא "בטקל" זהו חומר אשר זהה לבטון מכמה בחינות, הוא עמיד בפני מים והוא יציב אך אינו חזק ולא שוקל כמו בטון רגיל, הבטקל הוא כחלק מן חומרי האיטום השונים הקיימים והוא מספק את הפתרון האידאלי לשיפועים בגגות מבטון, אך אינו מתאים לגגות רעפים, עץ, אסבסט וברזל.

כיצד לטפל בגגות מבטון חשוף?

בטון חשוף קשה יותר לאטימה במיוחד וחומרי אטימה פשוטים כמו זפת קרה ומריחת חומרי איטום שונים לא מתאימה לו, על כן יש להשתמש ביריעות ביטומניות שהם יקרות יותר, אך יכולות לעטוף את הגג במלואו מבלי להשאיר פגמים או פתחים, היריעות בעצם יוצרות מעין שכבה הרמטית מעל הגג ואוטמות אותו לחלוטין.

איך עושים בידוד תרמי לגג בטון שטוח מפני חום?

בידוד נעשה בדרך כלל מעל לשכבת האיטום באמצעות סיוד והלבנת הגג, אך במקרים של גג בטון שטוח ישנם עוד אפשרויות טובות יותר כמו "איטום הפוך", מה עושים? למעשה קודם כל משטחים את המהמורות בגג עם בטקל על מנת שיהיה לנו גג שטוח וישר לחלוטין. לאחר מכן באמצעות לוחות קלקר יוצרים את שכבת הבידוד. מעלה פורסמים בד גאו ומשלמים בחיפוי של חצץ או אבנים אחרות, זוהי שיטה מעולה ליצרת בידוד מפני חום בגגות בטון שטוחים ובטון חשוף. למעשה כל השכבה הזו שבאה מעל הגג תיהיה גם מעל לאיטום המקורי של הגג, כאשר האיטום נמצא מתחת לכלל השכבות האלו, הוא נשמר ומוגן.

צור קשר עם פורטל איטום בקליק
השאר פרטים בטופס מטה או חייג אל 077-6051055 וקבל בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של אנשי איטום באזורך!
אנו מבטיחים לחזור במהירות לכל פנייה והמוקד הטלפוני שלנו זמין ברוב שעות היממה.

בעת ביצוע שיחה או השארת טופס, הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
 
פרסם באתר איטום בקליק
קבלני איטום? עוסקים בתחום האיטום? רוצים לקבל פניות נוספות לעסק? השאירו פרטים או חייגו והצטרפו לפורטל 'איטום בקליק'.
לפרטים נוספים חייגו אל 077-6051055 או לחלופין השאירו פרטים בטופס מטה.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה