איטום גגות רעפים

אטימת גג רעפים קיים אשר דולף במחיר נהדר והזול ביותר, ניתן להזמין גם בידוד לגגות רעפים מפני חום וקור הנעשה מתחת לרעפים עצמם, את כלל שירותים אלו ניתן למצוא אצלנו ולקבל בעבורם הצעות מחיר על פי מטר או עבודה מלאה, על ידי טובי הקבלנים והחברות מהתחום.

באיזה שיטה כדאי לאטום גג רעפים?

כאשר רוצים לבצע איטום גג רעפים חשוב להיות מודעים לכלל האפשרויות שקיימות כך למשל, אופציות איטום כמו זפת, יריעות ביטומניות או התזת סילר וכל חומר איטום אחר, יכולים להיות אחת מן האופציות הרלוונטיות בעבורכם, מה כדאי? זאת כבר החלטה שצריך לקחת במקום לאחר שרואים את הגג שלכם ומאיזה חומר הוא עשוי.

איטום גג רעפים מפני נזילות

אטימת גגות רעפים באתר ״איטום בקליק״

באמצעות הפורטל שלנו "איטום בקליק" תוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה בעבור איטום גגות רעפים. למעשה כל סוג גג ניתן לאטום ועוד שירותים נוספים. השירות ניתן בפריסה כלל ארצית ובשיטת השוואת מחירים פשוטה ומהירה (ללא תוספת תשלום וללא כל התחייבות). השאירו פרטים או חייגו והתחילו גם אתם לחסוך.
קבלן איטום זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות מחירים. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

בידוד לגג רעפים מסוג פולינום או קלקר

בידוד מסוג פולינום או קלקר צפויים להיות בחירה מצוינת בעבור גג ביתכם וזאת מכיוון והם יספקו פתרון לחיזוק הבידוד התרמי והאקוסטי. לאחר שימוש ביריעות אלה יהיה ניתן ליהנות מטמפרטורה קבועה בחדרי הבית ולהיות רגועים לחלוטין בכל הנוגע לנזילות שעלולות להתרחש. איטום גג רעפים שיבצע יחד עם יריעות אלה יוכל להיות הרבה יותר אפקטיבי בעצם. בכל אופן, יהיה חשוב לבחון את אופי הגג שלכם וגודלו ובהתאם לכך להתאים אליו את הפתרונות הנכונים בכל הנוגע לאיטומו. בין אם מדובר בזפת, בטקל לאטימה, או פולינום, העניין החשוב הוא לדאוג להיעזר בקבלן מיומן וזאת מכיוון שהוא ידע לעשות שימוש בחומרים ובפתרונות המתאימים ביותר לסיטואציה. זאת ללא שום ספק בכלל. כך יהיה ניתן להשיג מענה מושלם ומקיף בעבור כל גג וגג.

בידוד גגות רעפים מפני חום וקור

מה עושים כאשר גג הרעפים דולף?

ברגע הראשון שבו אתם מבחינים שגג הרעפים שלכם דולף, אתם צריכים לפעול ולפנות אל אנשי מקצוע שיוכל לטפל במצב ולאטום את הגג. איטום גגות רעפים ביריעות זוהי האפשרות העדיפה בשבילכם במקרה של דליפה, ובעזרת ״איטום בקליק״ תוכלו למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר בסביבה שלכם, כך שלא תצטרכו להתמודד עם חוסר שביעות רצון מהעבודה. כדאי לכם לאטום את גג הרעפים שלכם דווקא בתקופה החמה בשנה, שכן כך אתם צפויים לשלם מחיר נמוך יותר. במידה ואתם לא רוצים לשלם בעבור שירותי איטום בשיא העונה, אל תמתינו ותפנו אל איש מקצוע שיוכל לעזור לכם עוד בקיץ. דרך ״איטום בקליק״ תוכלו למצוא בקלות את איש המקצוע הטוב ביותר באזור שלכם, כך שלא תצטרכו לבזבז את זמנכם.

יריעות איטום המתאימות לגג עם רעפים

היריעות הביטומניות נחשבות לאפשרות המועדפת בעבור אלה שרוצים לאטום את גג, בין אם זה אטימה לגג מרוצף או רעפים ואף בטון, לצד זאת ניתן לעשות שימוש גם בדבק אקרילי לצורך הליך ההדבקה או באמצעות חום וישנם גם יריעות הנדבקות מאליו. בכדי לוודא שאתם אכן בוחרים בחומרים שהכי מתאימים הקדישו את הזמן שלכם להתייעצות עם גורם מבין עניין או קיראו על כך באתרנו, כאן ניתן להבין בדיוק במה להשתמש ומתי ואם לא הבנתם, תמיד ניתן להזמין ייעוץ מקצועי הכולל הצעת מחיר לביתכם.

איטום גג רעפים קיים ביריעות

מהו מחיר אטימת גגות רעפים לפי מטר?

מחיר לאיטום גג רעפים ינוע בין 70 ל – 250 ש״ח, וזאת בהתאם לסוג הרעפים ושיטת האטימה שבחרתם בה, אם מדובר ברעפים פשוטים, כך המחירים צפויים להיות נמוכים יותר, אך עליכם לקחת בחשבון שהמחירים לא יהיו קבועים, והם יכולים להשתנות בהתאם לעבודה האם היא כוללת בידוד? היא מתחת או מעל הרעפים? ביריעות, בזפת או בהתזה? כל אלו משתנים שמשפיעים ישירות על הצעת המחיר שתקבלו, כך שאם אתם רוצים להיות מרוצים מהשירות ומהמחיר שאתם משלמים, פשוט תעשו שימוש בפורטל של ״איטום בקליק״, בו תוכלו למצוא קבלן אשר אוטם גגות רעפים.

צפו במחירון האיטום לגגות הרעפים

מחירון איטום גג רעפים לפי סוג העבודה
 • מחיר איטום גג רעפים לפי מטר עם זפת

  אטימה באמצעות זיפות מתחת לרעפים ובינהם.

  70 - 90 ש"ח
 • כמה עולה לאטום גג רעפים עם יריעות ביטומניות?

  אטימה באמצעות יריעות תמחור לפי מ"ר

  180 - 250 ש"ח
 • מהו המחיר לבידוד גג רעפים?

  מחיר לפי מטר מרובע בעבור בידוד תרמי.

  55 - 85 ש"ח
 • כמה יעלה לטפל בנזילה בגג דולף כולל אטימה?

  תמחור נקודתי לכלל העבודה.

  500 - 900 ש"ח
 • מהו מחיר תיקון גג רעפים ישן?

  כולל חומרים ופינוי רעפים ישנים, מחיר למ"ר.

  250 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

תיקון גגות רעפים כחלק מאיטום

אם גג הרעפים שלכם שבור ומי הגשמים חודרים דרכו, אין מן הנמנע לבצע קודם כל תיקון לגג ורק לאחר מכן לדאוג לאיטום. כאשר תפקידם של הרעפים הוא להזרים את המים כלפי מטה אל המרזבים ובמידה ואחד או מקבץ של רעפים שבורים או אפילו שקועים, הגשמים יחלחלו פנימה אל תוך המבנה ויגרמו לרטיבויות בתקרה ובמקרים אחרים לנזק משמעותי יותר. אז רגע אחד לפני שאתם מחליטים שאתם צריכים איטום, בדקו האם אתם צריכים תיקון לגג הרעפים, כמובן שאין לפסול לעשות גם וגם וכאן באיטום בקליק ישנם את בעלי המקצוע ונותני השירות המתאימים אשר משלבים בין העבודות. מעבר לכך - כאשר תבחרו בבעל מקצוע לביצוע שני הפעולות, תהנו מקבל הצעת מחיר אחידה וככל הנראה עם המחיר הכי משתלם בשל הגעת בעל מקצוע בפעם אחת.

שאלות ותשובות בנושא:

האם איטום גג רעפים כולל בידוד?
תשובה:
פעולת האיטום אינה פעולה הכוללת בידוד מפני רעשים, אך כן מונעת חדירת רוח, נוזלים כמובן ומפחיתה במעט רעשים, אם רוצים לבודד ישנם חומרים וטכניקות שונות שניתן להוסיף לעבודה והיא דווקא מתוך הבית ולא מחוץ כפי שעושים באיטום.
באיזה חומר משתמשים לגגות הרעפים?
תשובה:
הפונקציה האידאלית היא שימוש ביריעה ביטומנית, אך ניתן להשתמש גם בזפת חמה או קרה וחומרים מותאמים אחרים המיועדים לאטימת גגות רעפים.
האם ניתן לבודד גג רעפים עשוי קלקר או "רביץ"?
תשובה:
כן, ניתן לבודד ולאטום כל סוג של גג, חשוב להשתמש בחומרים מתאימים אשר לא יגרמו נזק לגג שלכם ולשם כך מומלץ להתייעץ עם איש איטום מנוסה.

בידוד גגות מרעפים קיימים למניעת נזילות

האם אתם רוצים להבטיח שבחורף הקרוב תוכלו לשבת בסלון הבית ולא לחשוש שמא יפרוץ לו גשם לתוך פנים הבית? הפתרון הפשוט והיעיל ביותר יהיה פשוט לבודד את גג הרעפים שלכם, ובדרך זו למנוע נזילות. יריעות איטום לגג רעפים מסוגלות לעשות עבודה יוצאת מן הכלל ובכך לאטום את הגג שלכם כך שלא תצטרכו לחשוש מכל נזילה שתחדור לבית שלכם, היתרון הנוסף הוא שהם יוצרות שכבת בידוד שגם חום וקור לא חודרים דרכה ובכך מאפשרים לכם לקבל בידוד ואיטום מלא לגג.
צור קשר עם פורטל איטום בקליק
השאר פרטים בטופס מטה או חייג אל 077-6051055 וקבל בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של אנשי איטום באזורך!
אנו מבטיחים לחזור במהירות לכל פנייה והמוקד הטלפוני שלנו זמין ברוב שעות היממה.

בעת ביצוע שיחה או השארת טופס, הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
 
פרסם באתר איטום בקליק
קבלני איטום? עוסקים בתחום האיטום? רוצים לקבל פניות נוספות לעסק? השאירו פרטים או חייגו והצטרפו לפורטל 'איטום בקליק'.
לפרטים נוספים חייגו אל 077-6051055 או לחלופין השאירו פרטים בטופס מטה.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה