איטום גגות שטוחים

לאטום גג שטוח במקצועיות ובמחיר הולם ניתן לעשות דרך הפורטל שלנו - "איטום בקליק" רוצה גם לקבל מחיר בעבור איטום ובידוד גג שטוח? חייג כעת או השאר פרטים ונדאג לחזור אלייך בהקדם האפשרי.

מהן השיטות הנפוצות לאטימת גג שטוח?

בשל עבודה על משטח חלק ושטוח קל יותר לבצע עבודת איטום וגם האפשרויות והאופציות פתוחות לפניכם, הדרכים הנפוצות ביותר הן אטימה עם יריעות ביטומניות או באמצעות זפת, אשר פעולה זו נקראת "זיפות גגות", שני האפשרויות רלוונטיות בעבורכם ולכל אחת מהן יש יתרונות וחסרונות משלה, למשל יריעות ביטומניות היא האופציה הטובה ביותר אך אם זאת המחיר לעבודה יקר בהרבה ולכן אם קיים שיקול כלכלי, לעיתים יריעות ביטומניות אינן על הפרק, למרות שהן עמידות לאורך זמן רב ובהסתכלות כלכלית נכונה זאת האופציה שתחזיק מעמד מבלי שתצטרכו להוציא בשנים הקרובות כסף על איטום הגג. לעומת זאת הזפת עושה את העבודה ותבטיח לכם שבעונה הקרובה לפחות מי גשמים לא יחדרו אליכם דרך הגג, אך הזפת אינה עמידה לאורך זמן ולכן גם המחיר שלה נמוך בהרבה.

איטום גג שטוח

כמה עולה לאטום גג שטוח?

מחיר איטום גג שטוח יהיה זול יותר מאשר איטום גג רעפים שבו העבודה קשה ומצריכה מיומנות ויוצרת בלאי רב של חומרים בשל צורתו של גג הרעפים, המחיר של איטום גג שטוח ביריעות ביטומניות נע בין 65 - 110 ש"ח, בנוסף ניתן לאטום גם עם זפת חמה או קרה כאשר המחיר למטר הוא בין 40 - 60 ש"ח, במידה ותרצו לדעת עוד על מחירים ועלויות של איטום וזיפות גגות גלשו לעמוד המחירים העדכני של "איטום בקליק".

הזמן כעת: איטום ובידוד לגג שטוח במחיר משתלם

ישנם מצבים בהם איטום הוא לא הפתרון הכולל של הבעיות שלכם, כאשר תוספת של בידוד לגג יכולה למנוע חדירת רעשים ורוחות אל חלל המבנה (בין אם מדובר על דירת גג או בית פרטי), ההבדל בין בידוד לאיטום הוא שאת האטימה מבצעים לרוב באופן חיצוני למבנה (על החלק החשוף של הגג) ואילו הבידוד מתבצע בתוך המבנה עצמו, בעצם - בתקרה, ישנם מקרים רבים בהם אנשים מבקשים לעשות גם וגם ולכן מומלץ בהחלט להזמין שילוב של השניהם על מנת לקבל מחיר קומפלט משתלם בעבור כלל העבודה.

איטום גגות שטוחים עם שיפועים

גגות שטוחים לעיתים "סובלים" משיפועים, מה שגורם להצטברויות גשמים שעם הזמן מחלחלים אל המבנה וגורמים לנזקים ורטיבויות ולכן על מנת לפתור בעיות מסוג זה כמו שיפוע שלילי בגג שטוח רצוי להשתמש בחומר אשר נקרא "בטקל" יש לנו עמוד שלם באתר שמסביר רבות על השימוש בחומר והיתרונות הנהדרים שלו, תוכלו לעבור אליו על מנת להתרשם עוד ואף להזמין שירות ייעודי בעבורו. כחלק ממסגרת אטימת הגג השטוח שלכם במידת הצורך אם תצטרכו לטפל בשיפוע יועץ האיטום או הקבלן יציעו לכם את השימוש בו על מנת לפתור בעיות שיפוע ולקבל גג אטום לחלוטין ולאורך זמן.

צור קשר עם פורטל איטום בקליק
השאר פרטים בטופס מטה או חייג אל 077-6051055 וקבל בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של אנשי איטום באזורך!
אנו מבטיחים לחזור במהירות לכל פנייה והמוקד הטלפוני שלנו זמין ברוב שעות היממה.

בעת ביצוע שיחה או השארת טופס, הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
 
פרסם באתר איטום בקליק
קבלני איטום? עוסקים בתחום האיטום? רוצים לקבל פניות נוספות לעסק? השאירו פרטים או חייגו והצטרפו לפורטל 'איטום בקליק'.
לפרטים נוספים חייגו אל 077-6051055 או לחלופין השאירו פרטים בטופס מטה.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה