איטום מרתף

רוצים לאטום את המרתף באופן פנימי או חיצוני? באיטום בקליק ניתן להזמין אטימת מרתפים חיצונית ופנימית הכוללת איטום של קירות המרתף, רצפה, תקרה וחלונות בטכניקות שונות החל מהתזת חומר ועד יריעות ביטומניות והכל במחיר הנמוך והמשתלם ביותר בתחום.

איטום מרתף ע"י קבלן מוסמך

ביצוע אחראי של איטום מרתף צפוי להצריך לעשות שימוש בחומרים מאוד ספציפיים באמצעות התזה וזאת כאשר יהיה מומלץ לוודא כי קבלן האטימה שאמון על המלאכה עושה שימוש בחומרים שנחשבים למובילים ובכל קנה מידה. בכל אופן, בהמשך הדף נספק לכם מידע חיוני בכל הנוגע לעבודות איטום במרתפים וזאת בכדי שגם אתם תוכלו להבטיח שמרתף ביתכם יהיה חסין מפני רעשים, נזילות או קור.

אטימת מרתף חיצונית

אוטמים את המרתף ב – ״איטום בקליק״

כיום ניתן לבצע איטום מרתף פנימי וחיצוני ובקלות רבה מאי פעם, פורטל איטום בקליק מתמחה באיסוף כל חברות וקבלני האטימה הטובים ביותר בארץ שמסוגלים לבצע איטום במגוון שיטות החל מיריעות, זיפות ועד לרמה של התזת חומר, בעזרתם תוכלו לבצע איטום מרתף מבחוץ ומבפנים וזאת כאשר מצבו של המרתף שלכם יישאר בדיוק כפי שהוא, רק שעכשיו הוא עמיד מפני מים.

מחירון איטום מרתפים

רוצים לדעת כמה יעלה לכם לאטום את המרתף? באופן פנימי או חיצוני? חלק ממנו או את כולו? באיזה שיטה ומהם החומרים בהם תתבצע העבודה? בדיוק בשביל כך צוות הפורטל של 'איטום בקליק' ערכו בעבורכם מחירון המציג את כמה שיותר מידע, חשוב לציין במעמד זה שאין התחייבות כלפי המחירים המוצגים והם לצורך מידע בלבד.

מחירון איטום מרתף לפי סוג העבודה
 • מחיר לאיטום מרתף מבפנים - עבודה קומפלט

  מיוחס למחיר לפי מטר לאיטום מלא של שטח החל מ-50 מ"ר


  80 - 120 ש"ח
 • כמה עולה לאטום מרתף מבחוץ? עבודה מלאה

  עלות אטימה חיצונית למרתף החל מ-50 מ"ר לפי מטר.


  125 - 155 ש"ח
 • מהו המחיר לאטימת מרתף בעת תהליך בניית בית?

  תוספת מחיר לאיטום המרתף בעת הבנייה.


  3,000 - 5,000 ש"ח
 • עלות איטום קירות מרתף בהתזה

  אטימה של קירות פנים למרתפים בשיטת התזה


  65 - 90 ש"ח למטר
 • כמה עולה לאטום את כלונסאות המרתף?

  קורות בידוד המרתף - אטימה בתהליך הבנייה


  150 - 200 - ליחידה
 • מחיר איטום רצפת מרתף מפני נזילות מים

  אטימה לרצפת המרתף באמצעות חומרי סיקה לפי מטר


  60 - 80 ש"ח
 • מהו המחיר לאיטום תקרת מרתפים?

  אטימה של תקרה מהצטברות עובש וחדירת נוזלים.


  75 - 110 ש"ח
 • כמה עולה לבצע איטום לקירות פנים במרתף?

  תמחור לאטימת קירות מרתף באמצעות חומרים מבודדים מותאמים.


  60 - 100 ש"ח

הדפס מחירון

חשיבות ביצוע איטום למרתף בתהליך בנייה

אתם נמצאים באמצע תהליך של בניית מרתף בביתכם? חשוב לבצע איטום לכלונסאות המרתף וליסודות שלו עוד בתחילת העבודה, לאחר הבנייה לא יהיה ניתן לבצע איטום לקורות ולכלונסאות היסוד של הבית וזהו בדיוק הרגע בו צריך לעשות זאת, משום שאטימת מרתף קיים שונה לחלוטין מזה שנמצא בבנייה כעת הן מבחינת יכולות הביצוע המוגבלים והן מבחינת העלות והמחיר שיגבה בהמשך.

איטום מרתף בבנייה

איטום מרתף מבחוץ באמצעות התזה

כאשר מבצעים איטום מבחוץ של המרתף יהיה ניתן להימנע מהסבת נזק לחלקו הפנימי, יתר על כך, איטום מרתף בהתזה מבטיח בדרך כלל תוצאות יותר אחידות ושלמות וזאת כמובן רק לאחר שבוצעו כל התיקונים הנדרשים בין אם זה תיקון סדקים, אטימת חלונות מרתף ודלת הכניסה.

אטימת מרתף מבפנים למניעת חדירת מים

במידה ולא יהיה ניתן לבצע איטום מבחוץ, יהיה צורך לאטום את המרתף מבפנים וזאת בכדי להבטיח מניעה של חדירת נוזלים אל המבנה, איטום מרתפים תת קרקעיים מבפנים תצריך חומרים שנחשבים מיוחדים וחזקים יותר וזאת מכיוון שאיטום פנימי נחשב יותר קשה ומורכב והוא נועד למנוע הצטברות של רטיבות, עובש ונזילות של מי תהום וגשמים, חשוב מאוד לבצע בדיקת איטום למרתף טרם מתחילים את העבודה ומומלץ לקבל אותה על ידי יועץ מקצועי ומוסמך מטעם אחת החברות המובילות בענף.

מהו מחיר איטום מרתפים על פי מ״ר?

ברוב המקרים מחיר איטום מרתפים יהיה באזור של 250 - 450 שקלים למטר, זאת כאשר המחיר ינוע למעלה ולמטה בהתאם לסוג החומר והפתרון לו אתם זקוקים, בגדול ניתן לומר כי במידה ויש רצון לבצע איטום פנימי, הצפי הוא כי המחיר יהיה גבוה יותר וזאת ביחס לאיטום חיצוני אשר נחשב הרבה יותר פשוט וקל לביצוע כמו איטום גגות סטנדרטי של דירות, בתים ומרתפים חיצוניים בפרט.

איטום פנימי לקירות מרתף

איטום לרצפת מרתף בעלות משתלמת!

נוסף על איטום קירות המרתף, במקרים רבים יהיה צורך לבצע איטום רצפת מרתף גם כן. בכדי לדעת אם ישנו צורך בדבר עליכם יהיה לבחון אם יש חדירה של נוזלים שמתבצעת דרך הרצפות ולאחר מכן בעל המקצוע יחליט כיצד לפעול בעניין, בין אם על ידי שימוש ביריעות ובין אם בהסרת כל הרצפות ושימוש בחומרים הנמצאים בין החול לבלטות, כמובן שאם אינכם מעונינים להשקיע מעל לתקציב מסוים ולא לפרק את כלל הרצפה במרתף, עליכם לנסות לחדש את הרובה, לאטום עם סילר ולעשות שכבה מגנה מעל הרצפה, אך אין זה בהכרח יהיה פתרון לאורך זמן.

איטום קירות מרתף כולל סיוד וצביעה

לאור זאת שאיטום קירות מרתף דורשות במקרים רבים הסרת ריצוף ופגיעה בעבודות היסוד של המבנה, מה שמעלה את המחיר המקובל ועשוי לגרום לחריגה בתקציב ולכן יש להתייעץ טרם אתם מתחילים את העבודה ולקבל כמה הצעות, לבצע השוואה ולהחליט מה כן לעשות ומה לא. לאחר מכן יהיה צריך לבצע מחדש עבודות סיוד וצביעה וזאת על מנת להשיב את המקום למצבו הקודם יחד עם היותו אטום, חברה מקצועית תדע לבצע את העבודות וזאת כאשר היא תביא לכך לפתרון הבעיה כולה מתחילתה ועד לסופה, רק תצטרכו לוודא כי אתם נעזרים בפורטל איטום בקליק וזאת על מנת למצוא את  האידאלי לשם ביצוע העבודה.

צור קשר עם פורטל איטום בקליק
השאר פרטים בטופס מטה או חייג אל 077-6051055 וקבל בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של אנשי איטום באזורך!
אנו מבטיחים לחזור במהירות לכל פנייה והמוקד הטלפוני שלנו זמין ברוב שעות היממה.

בעת ביצוע שיחה או השארת טופס, הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
 
פרסם באתר איטום בקליק
קבלני איטום? עוסקים בתחום האיטום? רוצים לקבל פניות נוספות לעסק? השאירו פרטים או חייגו והצטרפו לפורטל 'איטום בקליק'.
לפרטים נוספים חייגו אל 077-6051055 או לחלופין השאירו פרטים בטופס מטה.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה