איטום פרגולות

רוצים לנצל את הפרגולה לא רק בימי הקיץ ולהנות לשבת בחוץ גם כאשר יש גשם? איטום פרגולה הוא בדיוק הדבר הנכון בעבורכם, איך, כמה זה עולה ומדוע? כל התשובות לכך בהמשך העמוד.

השוואת מחירים לאיטום פרגולות

האמנם איטום פרגולות זאת לא העבודה היקרה ביותר בנושא האיטום, אבל אם אפשר לחסוך ובקלות, למה לא? בעזרת פורטל 'איטום בקליק' תוכלו לבצע השוואת מחירים בין שלושה אנשי איטום שונים המציעים לכם את העבודה הדרושה לכם וכמובן נמצאים ומספקים שירות באזור המגורים שלכם. השאירו פרטים או חייגו אל המוקד הטלפוני שלנו ונשמח לסייע לכם - ללא התחייבות וללא תוספת תשלום.

מהו המחיר לאיטום פרגולה?

כפי שציינו מעלה, איטום פרגולה אינו יקר ומדובר על עבודה פשוטה יחסית, כמובן שהכל תלוי בגודל הפרגולה ואם ישנם שינוים מהותים שצריך לבצע לשם האיטום. אם נעשה ממוצע לפי העבודות הסטנדרטיות לאיטום בין הקיר לפרגולה ולהנחת גג מעל לפרגולת העץ שלכם (לא רעפים), המחיר לכלל העבודה ינוע בין 450 ש"ח ויכול להגיע לאזור ה-1,000 שקלים. בנושא הנ"ל קשה לנקוב במחיר לפי מטר ורק לפי פרויקט ולכן גם קשה לאמוד את המחירים באופן מדויק יותר, הרי כל מקרה לגופו.

מחיר משוער לאיטום פרגולה

מחיר משוער לאיטום פרגולה: 725 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

איטום חיבור בין קיר פרגולה עם פח

בכמעט רב המקרים בהם רוצים לאטום את הפרגולה יש גם צורך לבצע איטום בין הקיר לבין הפרגולה, עושים זאת באמצעות הנחת פח אשר מגשר על הרווח ואז כאשר יש גשם הוא אינו חודר בין הרווחים ויוצרים נזילות בסמוך לקיר, דבר אשר יכול לגרום לרטיבות בקיר וגם לנזק למה שנמצא מתחת לפרגולה וגם לקיר עצמו, כאשר זליגת מים איטית עשויה לגרום להשחרה שלו והתפתחות של עובש. גם אם אתם לא רוצים לאטום את הפרגולה לחלוטין מפני גשמים, לעיתים איטום קירות חיצוני יהיה אידאלי יותר מאשר איטום בין הקיר לפרגולה הוא אידאלי בעבורכם.

איטום פרגולה

איטום גג הפרגולה נגד גשמים

מעוניין לבצע איטום לגג הפרגולה למניעת חדירת גשמים? באמצעות סנטף, פוליגג ופח תוכל לעשות זאת בקלות - אנו באיטום בקליק יכולים למצוא לך את אנשי המקצוע המתאימים לביצוע העבודה ולאיטום גג הפרגולה. גם לעבודות מורכבות יותר, למשל אם יש גג רעפים על גבי הפרגולה שלכם - ניתן לאטום אותם באמצעות החומרים המתאימים לכך. אפשר לבצע איטום גם בעבור פרגולות מעץ וגם אלומיניום.

צור קשר עם פורטל איטום בקליק
השאר פרטים בטופס מטה או חייג אל 077-6051055 וקבל בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של אנשי איטום באזורך!
אנו מבטיחים לחזור במהירות לכל פנייה והמוקד הטלפוני שלנו זמין ברוב שעות היממה.

בעת ביצוע שיחה או השארת טופס, הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
 
פרסם באתר איטום בקליק
קבלני איטום? עוסקים בתחום האיטום? רוצים לקבל פניות נוספות לעסק? השאירו פרטים או חייגו והצטרפו לפורטל 'איטום בקליק'.
לפרטים נוספים חייגו אל 077-6051055 או לחלופין השאירו פרטים בטופס מטה.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה