שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום קורות

קורות בניין ומבנה נועדו על לשמור על בסיס יציב וחזק, כאשר מים נוגעים בהם הם נחלשים ועשוים לגרום לנזק בלתי הפיך, ב"איטום בקליק" מספקים שירותי אטימה לקורות יסוד וקורות קשר מחומרים שונים, החל מבלוקים, בטון, עץ ועוד.

איטום קורות בטון, בלוקים ועץ

ישנם לא מעט בתים בהם בוצעו עבודות איטום אך למרות זאת ישנה נטייה לחדירת של נוזלים אל המבנה והסיבה לכך פשוטה למדי. בעת בניית יסודות המבנה ועבודות התשתית לא בוצעה עבודה מקצועית בעניין, טרם אוטמים קירות יש לוודא כי הקורות אטומות בצורה מוחלטת וזאת בכדי שיהיה שווה בכלל להמשיך הלאה בבנייה: הבעיה היא כזו, רבים מבעלי המקצוע שמבצעים איטום קורות אינם מתייחסים למלאכה כעבודה למניעת חדירת נוזלים. הם פשוט מורחים את החומר ולא מסתכלים על הפרטים הקטנים, במידה ובעל המקצוע ידע להתייחס לביצוע עבודות הכנה טרם האיטום אזי יהיה ניתן ליהנות מתוצאה הרבה יותר טובה ומוצלחת.

אטימת קורת יסוד מבטון

ביצוע איטום קורות קשר ומסד באופן מקצועי

איטום קורות קשר זוהי מלאכה אשר חייבת להיות מבוצעת אך ורק על ידי בעל מקצוע שמבין שבאמת כיצד לאטום אותן באופן מושלם ובאיזה חומר מומלץ להשתמש בעבור כל סוג, בין אם זה קורה מבטון, קורת עץ או חומר אחר, אתם תצטרכו לחפש אחר אחד שידע לבצע את ההכנות הנדרשות ולהבטיח שהיסודות באמת יהיו מוכנים להמשך עבודת הבנייה של בניין המגורים או הבית הפרטי וזאת טרם בוצעו עבודות האיטום של קירות הבית, יהיה חשוב אף יותר לוודא כי קורות הקשר אטומות זהו דבר שיבוצע אך ורק על ידי חברת איטום מנוסה שמבינה בדיוק כיצד יהיה ניתן להכין את כל יסודות המבנה לקראת עבודה על מניעת חדירת נוזלים באופן מוחלט.

מהו מחיר איטום קורת יסוד?

אם מדובר על מחיר אטימת קורת יסוד טרם נבנה המבנה המחיר שונה לחלוטין, כאשר היא חשופה ניתן לומר כי התמחור שלה זהה כמעט לחלוטין לזה של איטום קיר פנימי והוא נע בין 150 - 350 שקלים בלבד, אך אם צריך לבצע איטום לקורת יסוד כאשר היא אינה חשופה ויש לחצוב או לשבור קיר לצורך הגעה אליה המחיר מזנק באופן משמעותי ועבודה כזו יכולה לנוע בין 2,000 - 4,000 שקלים, תלוי עד כמה המצב מסובך. מומלץ להתייעץ עם כמה חברות איטום טרם אתם מחליטים לעשות זאת. כמו כן, ישנו הבדל בין מחיר איטום קורת יסוד מבטון ולבין עץ, כאשר דווקא העץ יקר יותר ולאטום קורה חשופה יעלה בין 250 - 450 שקלים בעבור מטר וזאת בשל הצורך לבודד אותו להשתמש בחומרים אקולוגיים.

איטום קורת קשר מבטון

חשיבות איטום קורות יסוד בבית

איטום קורות קשר בבית זהו ההליך החשוב ביותר לשם מניעת מוחלטת של חדירת נוזלים אליהן ובמקרים רבים כאשר עובדים על איטום קורות קשר, הפועלים ימנעו מלהקדיש לעבודה את תשומת הלב שמגיעה לה וזאת מכיוון שהם לא מבינים את המשמעות האמתית של העבודה. הם לא מבינים באמת כי המטרה של האיטום היא למנוע חדירת נוזלים באופן מוחלט ונניח כי מדובר על בניית קומה נוספת באמצעות "בנייה קלה" אזי כי מדובר על קורת עץ וברגע שמים יחדרו אליה עלול להיגרם לאסון. אין זה משנה אם מדובר על איטום קורות מעץ עד או קורות בטון, המכנה המשותף הוא הצורה בהכנת פני השטח ומתן תשומת לב לכל חלק קטן מהיסודות.

אוטמים גם קורות מעץ למניעת רטיבות

ישנו הבדל בין איטום קורת קשר מבטון מזוין הכוללת גם ברזל ולבין איטום של קורת עץ, כאשר מדובר על חומר טבעי יותר שימוש בחומרים חזקים לאטימה עלולים לגורם לעץ לההירס בתוך זמן קצר ולגרום לנזקים בלתי הפיכים ולשם כך יש להשתמש בחומרים שונים לחלוטין, ישנם כאלו אשר אקולוגים ויש אפשרות לבידוד הקורה טרם מבצעים לה אטימה וזאת בפרט כאשר מדובר על קורה מעץ, אם אנו מדברים על קורות בטון אזי ניתן לעטוף אותן ביריעות ביטומניות לצורך שמירה ובידוד וכמובן אטימה מלאה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה