שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום קיר פנימי

אטימת קירות פנים ממים עם חומרים איכותיים וביצוע עבודות בידוד לקיר פנימי מפני רעשים, מעוניין לקבל הצעות מחיר? פנה כעת אל המוקד של "איטום בקליק" ומייד תקבל עד שלוש הצעות מחיר במהירות ובפשטות של קבלני האיטום והחברות המובילות ביותר באזורך.

איטום קירות פנימיים מפני חדירת מים

כאשר מבצעים איטום מפני מים לקירות בין אם הן פנימיים או חיצוניים, המטרה העיקרית בעת ביצוע העבודה אשר נועדה למנוע מרטיבות מים אשר מגיעה מבחוץ היא כאשר אין אפשרות לאטום קיר מבחוץ וזאת עקב סיבות כאלו או אחרות. בכל אופן, בכדי לבצע איטום מוצלח של קיר פנימי יהיה צורך לעשות שימוש בחומרים שונים מאלו אשר משתמשים בהם לקיר חיצוני וזאת מכיוון שיהיה יותר קשה לאטום חדירת נוזלים פוטנציאלית כאשר העבודה היא מבפנים, בנוסף לכך שימוש ביריעות לא ניתן בתוך הבית וכמובן שאי אפשר למרוח זפת בתוכו ולכן יש להשתמש בחומרים אחרים שאינם רעילים ואקולוגיים.

איטום קירות פנים

מהו מחיר איטום קיר פנימי לפי מטר?

מחיר איטום קירות פנים צפוי לנוע בטווח של 150 עד 300 שקלים למטר וזאת כאשר המחיר יהיה תלוי באיכות החומר ובניסיון של בעל המקצוע, תמיד יהיה מומלץ לבחור באדם שמחזיק בהסמכה כמובן, דבר שיקבע את טיב העבודה.

מחיר ממוצע (למטר) לאיטום קיר פנימי

מחיר ממוצע (למטר) לאיטום קיר פנימי: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

 

בנוסף חשוב לציין כי ייתכנו שינויים בין סוגי החומר ממנו עשוי הקיר בין אם זה עץ, בלוקים וסוגים נוספים, לפניכם רשימה המכילה את העלויות המשוערות בעבור אטימה של כל סוג של קיר:

מחירון איטום קירות פנימיים

מחיר איטום קיר גבס

איטום של קיר גבס כולל החומרים והצבע המתאים לגבס


החל מ- 90 ש"ח למטר
כמה עולה לאטום קיר פנימי מבלוקים?

המחיר הוא למ"ר. האיטום מתבצע באמצעות סילר בין החריצים.


החל מ-220 ש"ח
עלות אטימת קירות פנים מבטון

העבודה הפופלארית ביותר והנפוצה אשר קיימת.


150 - 300 ש"ח
מחיר תיקון סדק בקיר מתוך הבית

עבור עבודה קומפלט.


550 ש"ח
כמה עולה לבצע אטימה לקיר מעץ?

אטימת קירות עץ פנימיים בחומרים אקולוקים וירוקים המתאימים.


בממוצע 180 ש"ח
עלות בידוד אקוסטי מתוך הבית למניעת רעשים

כולל חומרי הבידוד והאיטום המתאימים


140 - 240 ש"ח
מחיר צבע להשלמת אטימה הרמטית של קירות פנימיים

המחיר כולל חומרים ועבודה מתוך הבית בלבד.


החל מ-75 ש"ח למ"ר

הדפס מחירון

איטום קירות פנימיים על ידי מקצוענים

עקב העובדה כי איטום קירות פנימיים צריך להיעשות תוך כדי שימוש בחומרים ספציפיים בכדי להבטיח תוצאות בשטח וזאת לצד כך שבעל מקצוע מיומן יוכל לוודא בצורה מוחלטת כי כל פינה בקיר תהיה אטומה, יהיה מומלץ להשקיע את המאמצים ולוודא כי אתם נעזרים אך ורק בשירותיו של בעל מקצוע אשר נחשב אמין ומיומן מספיק וזאת בכדי להיות שקטים לחלוטין בכל הנוגע לאופציית איטום הקיר. הרי זו תהיה הדרך מצדכם להביא לכך שהקיר יהיה אטום ובצורה הרמטית לחלוטין ולא תצטרכו לשוב ולהזמין קבלן מורשה לאיטום אחר תוך זמן קצר עקב חדירת נוזלים.

כיצד מבודדים קיר פנימי מפני רעש?

מעוניינים לבצע בידוד לקיר פנימי מפני רעש? דעו לכם כי הדרך לעשות זאת תהיה לוודא כי נעזרים בחומר בידוד איכותי בראש ובראשונה ולאחר מכן לייעיל את הטיפול עם שיטות איטום למניעת חדירת נוזלים וזאת בכדי למנוע רטיבות בבית ורק אז יהיה ניתן לבחון במידת הצורך את השימוש בפנלים מבודדים. פנלים אשר יהיו משולבים יחד עם סילר או בטקל יוכלו לספק פתרון מושלם לחסימת רעשים ומניעת נזילות באופן מוחלט, החלק שלכם יהיה לוודא כי אתם בוחרים בבעל המקצוע הנכון לביצוע המשימה.

איטום קירות פנימיים מרטיבות בחללים רטובים

איטום קירות פנים ממים זהו דבר שרבים מעוניינים בו וזאת מכיוון שקירות חיצוניים רבים בארצנו לא ניתנים לאטימה, בכדי לבצע אטימה מוצלחת יהיה צורך להיעזר באחד מן החומרים המקובלים וזאת כאשר תהיו חייבים לוודא כי אתם נעזרים בבעל מקצוע אשר ידע לעשות שימוש בכלים הנכונים וזאת בכדי להבטיח שלא יישאר אף חלק בקיר שאיננו אטום באופן מוחלט. זייפקס יאפשר למנוע חדירה מוחלטת של נוזלים כך שתוכלו להיות רגועים לקראת החורף הקרוב.

אטימת קיר פנים מרטיבות

קבלו עד שלוש הצעות מחיר דרך איטום בקליק

בפורטל איטום בקליק תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר ואפילו מעבר וזאת בעבור שירותי איטום לביתכם, כל אחד מכם שיהיה מעוניין ליהנות מעבודות איטום אשר יבוצעו ובצורה המוצלחת ביותר בביתו יוכל להיות בטוח כי הדרך לכך תעבור ב"איטום בקליק", בפורטל נמצאים כל בעלי המקצוע, החברות והקבלנים המובילים ורק תצטרכו לבחור בזה שיספק לכם את השירות האידאלי באזורכם.

לא אטמתם בזמן? ראו כיצד לטפל בעובש וברטיבות בקיר

תוכלו גם להיכנס לקרוא עוד בעמוד הייעודי על טיפול בעובש בקיר

צבע לביצוע איטום קיר פנימי

כאשר בוחרים לבצע איטום קיר פנימי יהיה ניתן לבחור את סוג החומר עימו אתם עובדים וכיום יש צבע לאיטום קיר פנים אשר מתפקד גם כאוטם וגם כשכבה נוספת להגנה, נות שירות מקצועי יהיה כזה שנעשה תוך כדי שימוש בצבעים אשר יוכלו להשתלב בצורה מצוינת והרמונית ככל הניתן עם צבע הקיר הקיים, אטימה של קירות הפנים זהו הליך שצריך להיעשות בצורה הרבה יותר יסודית גם בכל הנוגע לצבע וזאת מכיוון שעבודה על קיר דורשת יותר תשומת לב לפן העיצובי ולמראה הכללי ביחס לאיטום קיר חיצוני אשר ניתן לאטום אותו גם בזפת, גם ביריעות ביטומניות ועוד חומרים פופלארים שאינם מתאימים לשימוש בייתי.