שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום על טיח

רוצה לבצע איטום על גבי טיח חיצוני? ישנם כמה חומרים וטכניקות לביצוע עבודה מסוג זה, כמובן שעדיף לבצע איטום לפני טיח על מנת לבודד את השכבה ובכך לקבל הגנה כפולה, אך אם מדובר על מבנה קיים ואתם רוצים לעשות את האטימה על טיח קיים - גם לכך יש פתרון. רוצים לקבל הצעת מחיר? פנו עכשיו אל 'איטום בקליק'.

האם כדאי לבצע איטום לפני טיח?

כמובן, אם קיימת האפשרות לביצוע איטום ישירות על שלד המבנה זה בהחלט מומלץ, רבים מבצעים אטימה של חגורות בטון על מנת להימנע בעתיד מנזילות ובעיות שכמעט ולא ניתן לפתור לצמיתות, על כן גם בנושא של איטום לפני טיח אין בכלל ספק שזהו הדבר הנכון לעשות ולמי שקיימת האפשרות - חייב לבצע אותה.

מה קורה במצב שהטיח כבר קיים, עדיין אפשר לאטום?

ביצוע עבודת איטום על טיח שכבר קיים אפשרית בהחלט, אך אין זה אומר שזהו הפתרון הטוב ביותר שנקבל, רצוי להתייעץ עם קבלן איטום ולבדוק את חומרת הבעיה בביתכם, לעיתים עדיף לקלף את הטיח, לבצע אטימה ולטייח שוב, כמובן שהכל תלוי בחומרת המצב אצלכם ובכמה כסף אתם מעוניינים להשקיע. הדרך השניה היא ביצוע איטום עם סילר או באמצעות התזה על גבי הקיר החיצוני מה שיאפשר לנו לאטום אותו לתקופה ארוכה יחסית, אך לא לתמיד.

איטום טיח

כמה עולה איטום טיח חיצוני?

עבודת איטום טיח חיצונית מתומחרת באופן זהה לאיטום קירות חוץ, זה וכמובן שמשתנה על פי סוג החומר ושיטת האיטום שאתם בוחרים להשתמש בה, מחיר איטום קיר חיצוני מתחיל מ-120 ש"ח למטר, כאשר הוא עשוי להתייקר במצב שצריך סנפלינג, או חומר אקרילי. במידה והחלטתם להסיר את הטיח וכעת אתם מזמינים עבודת טיח ואיטום המחיר למטר מתחיל ב- 150 שקלים בעבור כל השירות, כמובן לפי מטר. 

טיח אקרילי ואיטום - כל מה שרציתם לדעת

החומר האקרילי בעצמו עמיד בפני מים ולתנאי מזג אוויר חיצוניים, אז למה בכלל לאטום אותו? הסיבה היא שהוא אטום בפני עצמו ויחזיק מעמד גם בגשמים במשך כמה שנים, אך קילוף, פגם או סדק שיגרמו לו, יצרו בעיה אחרת שדרכה המים יחלחלו ויגיעו לקיר החיצוני שבסופו של דבר יגרום לרטיבות בתוך חלל הבית או הדירה שלכם. על כן - חשוב לבצע איטום לקירות החוץ בין אם זה על גבי הטיח, מתחת לטיח או בכל אופן.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה