איטום תפר התפשטות

רצוי לאטום תפרי התפשטות אשר מחברים בין שני מבנים, בין קירות, גגות ואפילו רצפות בחומר גמיש ומותאם לכך על מנת שלא ייסדק או יקרע בעת תזוזות המבנים, אצלנו בפורטל תוכלו להזמין איטום לתפרים בין קירות, גגות ומרצפות דרך מספר קבלני איטום מובילים ואיכותיים והכל במחירים משתלמים.

איטום תפרים מכל סוג עם שיטות תואמות

ישנם כמה סוגים של תפרים וכולם מוגרים כ"תפרי התפשטות" והם נוצרי בכוונה תחילה על מנת למנוע תזוזה בין מבנים, קירות, גגות ואפילו כבישים וגשרים, אבל אנו מדברים על עבודות פרטניות של בתים ובניינים ולכן מה שרלוונטי בעבורכם הוא איטום תפר התפשטות בקיר, בגג, ברצפה ובעיקר בין שני מבנים, לכל סוג יש שיטה תואמת ואפילו כמה טכניקות שונות, זאת רק יועץ אשר מגיע למקום יכול לקבוע באיזה חומר להשתמש, למשל כאשר יש תפר בין קירות רצוי להשתלם בסיקה, אם זה בין שני בתים אז מחברים פח וחומר אטימה וישנם עוד כמה חומרים נפוצים ומקובלים.

כמה עולה לאטום תפר התפשטות?

כפי שהבנתם על פי הפסקה הראשונה יש כמה שיטות לבצע איטום לתפר התפשטות ומיקומים שונים, אנו כאן נדבר על תפר התפשטות קלאסי בין קירות שהאיטום שלו מתבצע באמצעות יריעות ביטומניות, מחיר איטום תפר התפשטות בשיטה הזו נע בין 180 - 220 שקלים לגודל סטנדרטי בקיר, לעומת זאת מחיר של איטום תפר בגג נע בין 290 - 380 שקלים, רוצים לקבל הצעה מותאמת אישית? פנו לנציג טלפוני מטעם "איטום בקליק".

איטום תפר התפשטות בגג

האם איטום גג רגיל מתאים גם לתפרים בגג?

הכל תלוי בשיטת האיטום שבחרתם לגג שלכם, אם החלטתם כי אתם רוצים להוזיל בעלויות ולשלם פחות והלכתם על זיפות לגג בזפת קרה זה לא יעזור ולא ייתן לכם פתרון בנושא של תפר התפשטות, תוכלו לשלב לאטימה בזפת גם יריעות ביטומניות באופן נקודתי ובכך כן לחסום ולאטום אותו. אם מראש החלטתם שאתם משקיעים קצת יותר וכן אוטמים גג ביריעות, אזי שזהו פתרון גם בעבור לתפרי התפשטות בגג, רק צריך לתת קצת יותר תשומת לב ולשים יריעה גדולה מספיק עם מרווחים, היו בטוחים כי החברה או הקבלן יודע כיצד לעשות זאת.

מה זה בכלל תפר התפשטות ומדוע הוא קיים?

תפר התפשטות נועד לתת למבנים, בניינים וגם בתים פרטיים אפשרות "להתכווץ ולהתפשט", מבלי ליצור סדקים, ישנם עומסים שונים בין בניינים הנגרמים בשל משקלים שונים והוא נועד לבודד והלהפריד בינהם ולמנוע נזקים, שלא יהיו טעויות זהו נושא חשוב אשר מתוכנן מראש, בנוסף הם מיועדים למנוע תופעות של תזוזת מבנים בעת רעידות אדמה (גם העדינות ביותר) ושינוים במזג האוויר.

השוני בין אטימת תפרים בקירות אל מול גגות ורצפה

כאשר ניגשים לעבודה של איטום תפר בגג וברצפה הפתרונות קלים בהרבה בשל עבודה על משטח נוח ופשוט, מריחת החומרים הפוליאוריטנים קלה יותר, הדבקת היריעות אפשרית בשל חוסר נראות (ברצפה כמובן עושים זאת מתחת לריצוף) לעומת זאת כאשר צריך לעשות איטום תפרים בין קירות או בתים, לא ניתן להשתמש ביריעות בשל הנראות הלא תואמת של המבנה, אלא אם כן זה במחסה ולכן משתמשים גם בפח, בדבקים מיוחדים, חומרי סיקה ועוד. אך זה לא הכל, העבודה צריכה להתבצע לכל אורך המבנה מה שיכלול בסופו של דבר עבודת איטום לקיר חיצוני בסנפלינג, לא רק שזה קשה יותר - אלא גם יקר יותר.

צור קשר עם פורטל איטום בקליק
השאר פרטים בטופס מטה או חייג אל 077-6051055 וקבל בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של אנשי איטום באזורך!
אנו מבטיחים לחזור במהירות לכל פנייה והמוקד הטלפוני שלנו זמין ברוב שעות היממה.

בעת ביצוע שיחה או השארת טופס, הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
 
פרסם באתר איטום בקליק
קבלני איטום? עוסקים בתחום האיטום? רוצים לקבל פניות נוספות לעסק? השאירו פרטים או חייגו והצטרפו לפורטל 'איטום בקליק'.
לפרטים נוספים חייגו אל 077-6051055 או לחלופין השאירו פרטים בטופס מטה.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה