בטקל לאיטום

יציקת בטקל מתאימה בעיקר לאיטום גגות בעלי שיפוע, ניתן ליצוק בטקל על גג גם בגלל משקלו הקל וגם כי הוא היחידי שמתאים לאטימה בשיפוע של גג, באתר "איטום בקליק" תוכלו לקבל הצעות מחיר על פי מטר או לעבודה קומפלט על ידי טובי קבלני הבטקל המבצעים אטימה בכל אזורי הארץ.

תערובת הבטקל לצורך אטימה וכפתרון לשיפוע

בט קל זו תערובת אשר נועדה כפתרון לשיפועים על גבי גגות, מתחת לשכבת האיטום, בעזרת הבטקל יהיה ניתן להשיג תוצאה הרבה יותר אמינה בשטח, כזו אשר צפויה להחזיק מעמד במשך תקופת זמן ארוכה במיוחד, אם זאת הבטקל נחשב לחומר איטום זול באופן יחסי לשאר הפתרונות, אם זאת הוא גם חזק מאוד כמעט כמו בטון והיתרון הנוסף שלו שהוא קל וניתן ליציקה על מרבית הגגות.

 

יציקת בטקל לגגות

מה זה יציקת בטקל ולמה היא משמשת?

הבידוד העיקרי של בט קל הוא לביצוע יציקות בשיפועים מה שחומרים אחרים לא יכולים לבצע, הבטקל יסייע להשיג בידוד תרמי ברמה גבוהה וזאת כאשר מדובר בתערובת חומר שנחשבת אמינה במיוחד בכל הנוגע למטרה שלשמה היא נוצרה. אף על פי שהחומר איננו חזק כל כך, מדובר בפתרון אידאלי בעבור יציקות שיפועים לגגות. בשנים האחרונות ניתן להבחין בכך שיותר ויותר אנשים בוחרים לעשות שימוש ביציקות בטקל בגג ביתם וזאת לע מנת להשיג תוצאת איטום הרבה יותר טובה. בעזרת שימוש נכון בחומר כל אחד יכול ליהנות מאטימה הרבה יותר הרמטית ומבודדת.

כמה עולה בטקל לפי מטר?

מעוניינים לבצע יציקת בטקל למטרת בידוד, פתרון לשיפוע? אטימה של גג? ובכן, מחיר בטקל למטר צפוי לנוע באזור ה – 50 - 80 שקלים, כך שאין אתם צריכים לחשוש יותר מידי בכל הנוגע למחיר הסופי שתצטרכו לשלם. בסך הכול מדובר בתערובת זולה יחסית שנחשבת יעילה במיוחד בכל הנוגע למטרה לשמה היא נוצרה, כי שהיא תהווה תמורה מעולה לכסף ונחשב לאחד הפתרונות הזולים בענף.

מחיר איטום בבטקל (מחיר למ"ר)

מחיר איטום בבטקל (מחיר למ"ר): 65 ₪

טווח מחיר גבוה 80 ₪

טווח מחיר נמוך 50 ₪

שימוש בבט-קל למטרת שיפועים ובידוד גגות

כאשר בוחנים זאת בצורה ממוקדת, ניתן לראות כי כמעט כל גג שמבוצע בו בידוד בשנים האחרונות מכיל גם בטקל. יהיה מדובר בפתרון אידאלי ליצירת שיפועים מדויקים וזאת כאשר מעל שכבת הבטקל יהיה ניתן לעשות שימוש בחומר האיטום בבטחה וזאת מתוך ידיעה כי הוא יעשה את עבודתו ובצורה המוצלחת ביותר שיש. לא סתם בט קל הפך בשנים האחרונות לחבר שלא ניתן להיפרד ממנו בכל הנוגע אל לגגות, כאשר שיפועים עלולים לגרום להצטברות מים ובסופו של דבר הם יחלחלו אך תוך המבנה ולכן הוא נחשב כחלק מן הפתרונות של אטימת גגות.

 

בדיקת איטום בטקל מפני נזילות

יציקת בטקל לאיטום גגות מפני מים

דעו לכם כי לאחר יציקת בטקל יהיה ניתן לעשות בו שימוש מידי לשם איטום גגות מפני מים. שכבה של בטקל תהיה מתחת לשכבת האיטום החזקה יותר והיא בעצם תבודד את הגג וגם תמנע שיפועים, שימוש בו נחשב לפתרון מוביל וזאת הסיבה לפיה ניתן לראות יותר ויותר בעלי מקצוע שמעדיפים לעשות שימוש בחומר וזאת כחלק מהליך איטום הגג. הרי הבטקל מאפשר להשיג פתרון במחיר הכי זול על פי מטר, הוא חומר קל וחזק במיוחד.

קבלן איטום זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות מחירים. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

ביצוע איטום חזק לגג עם ״בטקל״

הרעיון המרכזי מאחורי שימוש בבטקל לשם ביצוע איטום לגג מרוצף או רגיל זה עצם העובדה כי יהיה ניתן להשיג בעזרת התערובת תוצאת איטום הרבה יותר אמינה ואיכותית. כלומר בעזרת בטקל יהיה ניתן לקבל שקט לארוך זמן אשר יהיה הרבה יותר אפקטיבי בחסימת מי גשמים. יתר על כן, מדובר בפתרון שנחשב זול יחסית וזאת סיבה נוספת לכך שמדובר במענה כל כך פופולרי מבחינת אלה שרוצים לאטום את גג ביתם, בפורטל ״איטום בקליק״ תוכלו למצוא את האדם הטוב ביותר לביצוע המשימה! אז בחנו את הפורטל בהקדם וזאת בכדי לבחור בטוב ביותר מבין עובדי האיטום שפועלים באזור המגורים שלכם!

צור קשר עם פורטל איטום בקליק
השאר פרטים בטופס מטה או חייג אל 077-6051055 וקבל בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של אנשי איטום באזורך!
אנו מבטיחים לחזור במהירות לכל פנייה והמוקד הטלפוני שלנו זמין ברוב שעות היממה.

בעת ביצוע שיחה או השארת טופס, הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
 
פרסם באתר איטום בקליק
קבלני איטום? עוסקים בתחום האיטום? רוצים לקבל פניות נוספות לעסק? השאירו פרטים או חייגו והצטרפו לפורטל 'איטום בקליק'.
לפרטים נוספים חייגו אל 077-6051055 או לחלופין השאירו פרטים בטופס מטה.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה