שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

בניית גגות

מי בעל המקצוע אשר אחראי על בניית גגות, איזה סוגי גגות קיימים וכמה תהליך של בניית גגות צפוי לעלות? קראו וקבלו מידע מפורט בנושא וגם הצעות מחיר לבנייה של הגג.

בניית גגות במחירים משתלמים

בנייה של גג חדש, זו עבודה אשר מצריכה ידע מקצועי רב. מאחר והגג צריך להיות אטום ולהגן על כל אזורי הבית מפני גשם ורוחות, חשוב למצוא בעל מקצוע שמתמחה בנושא ויודע לספק מענה מקיף, החל משלב התכנון של הגג החדש ועד לשלב הייצור של הקורות ושלב ההתקנה עצמו.

 

בניית גגות

בניית גג - מה משפיע על המחיר?

  • סוג הגג: יש כמובן הבדל בין בניית גג עץ לבניית גג אסכורית או בנייה של גג רעפים או גגות בטון. סוג הגג הוא הפרמטר הראשון והחשוב מכולם, אשר יקבע את המחיר. לרוב, כאשר מחפשים שירותי בניית גגות, כבר ידוע לנו איזה סוג גג אנו מחפשים אך אם אתם לא בטוחים ומתלבטים בין מספר סוגים, תוכלו להתייעץ עם בעל המקצוע ולקבל את חוות דעתו.
     
  • גודל ומידות הגג: את המחיר, כפי שתראו גם במחירון המופיע בפסקה הבאה, נהוג להציג כמחיר למ"ר ולכן הגגן יבקש לדעת מה גודל הגג ולעיתים על מנת לספק הצעת מחיר מדויקת יותר, הוא יבקש להגיע פיזית אל המקום בשביל לבצע מדידות ולבדוק את הצרכים והדרישות ורק לאחר מכן יתמחר את העבודה.
     
  • סוג חומרי הגלם: בניית גגות יכולה להתבצע בעזרת חומרי גלם זולים ופשוטים או בעזרת חומרי גלם איכותיים יותר. זו גם אחת מהסיבות לפערי העלויות בין גגן אחד לאחר. קיבלתם הצעת מחיר? בדקו היטב באיזה קורות עץ משתמש הגגן (עדיף עץ מלא) והאם יש חלופות זולות או יקרות יותר.
     
  • תוספות מיוחדות: כאשר בונים גג, צריך לבדוק האם מקבלים גם שירותים נלווים. בחלק מהמקרים שירותים אלו כלולים במחיר, בעוד אצל גגנים מסוימים מדובר בתוספת מחיר להצעה הראשונית שסופקה. באיזה תוספות מדובר? למשל בפעולת איטום, עבודות פחחות, התקנת מרזב ועוד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

מחירון בניית גגות: כמה זה יעלה לכם?

אז כמה עולה לבנות גג? כפי שקראתם בפסקה הקודמת, תלוי מאוד איזה גג ומה הגודל שלו. הנה מחירון קצר אשר מציג דוגמאות לעלויות בעבור שירותי בניית גגות. שימו לב כי המחירים מוצגים כטווח וזאת מאחר וייתכנו שינויים בעקבות מועד הזמנת העבודה, המיקום הגיאוגרפי שלכם (לעיתים במרכז המחירים גבוהים יותר) וסוג חומרי הגלם בהם משתמש הגגן.

בניית גגות - מחירים ועלויות

כמה עולה לבנות גג רעפים?

המחיר הוא למ"ר, ללא עבודת פחחות.


300 - 1,500 ש"ח למ"ר
עלות בניית שלד בגג עץ

מחיר זה הוא עבור השלד בלבד, ללא תוספת רעפים.


150 - 300 ש"ח למ"ר
עלות בניית גג עשוי בטון

מתייחס ליציקת הבטון בלבד.


300 - 400 ש"ח למ"ר
עלות בניית גג פנל מבודד

מחיר עבור בניית גג פנל מבודד למ''ר.


50 - 190 ש''ח

הדפס מחירון

 

שירותי התקנת גגות מכל סוג

כפי שכבר ציינו קודם לכן, אנו עוזרים לכם לאתר גגנים מומלצים באזורכם אשר יספקו שירותי התקנת גגות מכל סוג דרוש, ביניהם התקנת גגות רעפים, התקנת גג איסכורית או בטון וגם התקנה של גגות עץ או גג מפנל מבודד. איך יודעים איזה גג להתקין? יש לקחת בחשבון את סוג המבנה (מבנה ציבורי, מחסן, בניין למגורים ועוד) כמו גם את דרישות התקן והמיקום הגיאוגרפי של המבנה.

 

התקנת גג

החלפת גגות ישנים בחדשים

כאשר מתחילות לצוץ בעיות בשטח הגג, עומדות לרשותנו שתי אופציות, האופציה הראשונה היא לתקן נקודתית (קראו עוד  חלק מאזורי הגג והאופציה השניה היא ביצוע של עבודה מקיפה יותר של החלפת הגג. עבודת החלפת גגות כוללת בתוכה עבודות פחחות, פעולות ביטון, ניקיון שטח הגג בצורה ייסודית ומקיפה, חיזוק הקונסטרוקציה הקיימת ולבסוף גם עבודה מקיפה של איטום הגג.

שאלות נפוצות על בניית גג

כמה זמן לוקח לבנות גג?

בנייה ממוצעת של גג לוקחת בסביבות שבועיים, תלוי בסוג וגודל הגג כמובן.


מי בעל המקצוע אשר אחראי על בניית גגות?

בעל המקצוע נקרא גגן אך לעיתים גם מעורב בתהליך אדריכל אשר אחראי גם הוא על תכנון הגג.


הגג שלי ישן וברצוני לחדש אותו, האם זה שירות שאתם מספקים?

כן. פרט לשירות של בניית גגות, תוכלו למצוא כאן באתר גם שירותי תיקון גגות, כולל החלפת רעפים שנשברו, שיפור הקונסטרוקציה וכמובן פתרונות איטום לכל סוג של גג.