סוגים של גגות לאיטום

במדור הבא ניתן לראות את כלל סוגי הגגות להם אנו מבצעים איטום, יש לא מעט סוגים ואנו תמיד מעדכנים ודואגים להוסיף עוד מידע על כל סוג של גג שאנו אוטמים, כולל באיזה חומר משתמשים, מהם העלויות וכיצד הכי נכון (ואם בכלל) לעשות איטום לגג על פי סוגו, בין אם הוא עשוי עץ, רעפים, פלסטיק ועוד.

למה חשוב לציין מהו סוג הגג לפני שמזמינים איטום?

לכל גג יש פתרון אטימה שונה, בגלל החומר ממנו הוא עשוי, צורת המבנה שלו וכיצד חומר האיטום מגיב אליו, למשל גג אשר עשוי מעץ שימוש בזפת לא יתאים, היא דליקה ועשויה מחומר כימי השילוב יכול להיות קטלני ועשוי לגרום לדליקה, להמיס את העץ ולגרום יותר נזק מאשר תועלת, יש עוד דוגמאות כמו ניסיון אטימה של גג רעפים בהתזה, החומר לא נתפס וזה בהחלט לא פתרון אידאלי, כמו כן גגות אשר עשוים מאסבסט לא יכולים להיאטם עם יריעות, כאשר רק יחממו אותן הגג ימס ויפגם. יש לנו עוד המון דוגמאות לתת לכם מדוע חשוב לציין את סוג הגג ולמה זה חשוב, בנוסף המחירים שתקבלו כהצעה טלפונית ולא מקבלן במקום יהיו על פי מה שאתם מספרים ולכן חשוב לומר מהו סוג הגג, איפה בדיוק הנזילה (במידה ויודעים) ועד כמה אתם רוצים להשקיע, הכוונה היא שביצוע יריעות ביטומניות זה יקר יותר ואילו ישנם פתרונות זולים יותר כמו למשל זיפות גגות בזפת, התזה של סילר ואפילו בטקל.

איטום לכל סוגי הגגות

האם קיים הבדל בין חומרי האיטום לפי סוג הגג?

בפסקה הראשונה נתנו כמה דוגמאות שליליות לכך שלא כל חומר מתאים לסוג הגג ונמשיך לפרט כאן בפסקה הזו, ישנם לא מעט חומרי אטימה אקולוגיים המתאימים לביצוע אטימת גגות מעץ, בדרך כלל משתמשים בשכבת בידוד נוספת טרם מבצעים את העבודה וזאת על מנת שהחומר לא יגיע במגע ישיר מול העץ החשוף עצמו. אך זה לא כל הסיפור ולמעשה זהו נושא אחד וקטן כי הרי קיימים סוגים רבים של גגות החל מרעפים, מרוצפים, מבטון חשוף, עץ, איסכורית, אסבסט ועוד ולכל אחד מהם יש פתרון אחר, טכניקת עבודה שונה וכמובן את החומר המתאים לו ביותר, מוזמנים לקבל ייעוץ על ידי חברת איטום גגות דרך איטום בקליק, פשוט השאירו פרטים ואנו נשדך אתכם עם מי שמתאים על פי אזורכם וסוג הגג שלכם.

הנה כמה סיבות למה כדאי להזמין דרכנו

אחרי שהבנתם שאצלנו תוכלו למצוא פתרון לכל סוג גג, הגיע הזמן "להחמיא" לעצמנו קצת ולספר לכם על התכונות החיוביות של פורטל איטום בקליק, כאשר הסיבה הראשונה היא שאין תוספת תשלום על הזמנת שירות דרכנו, אנו כאן בשבילכם ומספקים את המידע החיוני ביותר, עלויות ומחירים שחשוב שתדעו וכמובן נשמח להתאים לכם את קבלן או החברה המתאימה לכם ביותר, נמשיך ונאמר כי אין התחייבות על עבודה עם אחד מהם כן, גם לאחר שיחה ראשונית וקבלת ייעוץ בטלפון, כל עוד לא חתמתם, הכל בסדר. מעבר לכל הדברים הנ"ל אתם תקבלו אצלנו עד שלוש הצעות של חברות מהמובילות ביותר בשוק ובתחום אשר מומלצות על ידי הפורטל שלנו, תוכלו לבצע השוואה בין כל אחת מהן ולבחור בטובה ובזולה ביותר בעבורכם.
 

גג רעפיםאיטום גגות רעפים גג מרוצףאיטום גגות מרוצפים גג אסבסטאיטום גג אסבסט
גג איסכוריתאיטום איסכורית גג מעץאיטום גגות מעץ גג שטוח
איטום גגות שטוחים
גג מבטון
איטום גגות מבטון
איטום גג קל
איטום גגות קלים
איטום גג מברזל
איטום גגות מברזל
איטום גג שינגלס
איטום גגות שינגלס
איטום גג זכוכית
איטום גג זכוכית
 
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה