שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום בריכות

אטימת בריכות חשובה מאוד, ראשית על מנת שלא יזלגו מים מן הבריכה אל האדמה וההפך הוא גם נכון, שמי גשמים לא יחלחלו אל תוך הבריכה הפרטית שלכם, אנו יכולים להציע לכם מגוון הצעות מחיר בעבור אטימה של בריכות שחיה, בריכות דגים ונוי בגינה ועוד.

איטום בריכות שחיה ביריעות ביטומניות

כל בעל מקצוע מהתחום יודע, שאין תחליף ליריעות ביטומניות. בין אם אתם מעוניינים לאטום בריכה פרטית, גגף משטח או משטח אחר - זהו חומר הגלם החזק והאיכותי ביותר הקיים בשוק, הנהנה למעשה מכל היתרונות יחד: הגנה מפני נזקים קשים לרבות סדקים ושינויי טמפרטורה קיצוניים, עמידות לאורך זמן ועמידה בתקני בטיחות ואיכות מתקדמים. אין זה מקרי איפוא, שזוהי הבחירה הטבעית אצל רובם ככולם של בעלי המקצוע מתחום האיטום לבריכות מים, בין אם הן משמשות לנוי, לשחיה או לצרכים אחרים.

אטימת בריכת נוי בגינה מבטון

הרבה אנשים נוטים בטעות לחשוב כי בטון הוא חומר עמיד בפני מים, וזאת משום שהוא נחשב ליציב מאד ואף משמש לתשתיות בבנין. אך האמת היא שההיפך הוא הנכון, וכל עוד הבטון מצוי על הקרקע - הוא דוקא סופח וסופג אליו את הנוזלים, וזו בדיוק הסיבה שהוא פופולרי כל כך בהקמת גינות, כדי למנוע הצפה יתרה של הגינה בעת גשמים או בהשקיות מרובות מדי. כדאי לאטום בריכת בטון ולשם כך יש צורך בחומרים ייעודיים המותאמים באופן מדויק למצב זה - חומרים כמו סיקה, יריעות ביטומניות ועוד שיטות אטימה וחומרים בעלי עוצמה ועמידות זהה.

איטום בריכת שחיה

מדוע חשוב לאטום בריכות דגים?

מלבד הצורך הבסיסי והמובן באיטום בריכות דגים על מנת למנוע ייבוש מוחלט שלהן, אנשים רבים אינם מודעים לפרמטרים נוספים שעלולים להתקיים במצב של איטום לא תקין בבריכות דגים. כך למשל, בריכה שאינה אטומה היטב עלולה לסבול מבריחה איטית (ואף איטית מאד) של מים, כך שייקח זמן רב מדי עד שיבחינו בכך, מה שעלול להעלות את ריכוז המלחים והחומרים המזיקים האחרים המצויים בבריכה וכך לפגוע חלילה בדגים ולגרום להם לסבל, למחלות ולעתים אף למוות.

 

זאת ועוד, חשוב להתייעץ עם מומחים מנוסים ובעלי מוניטין כדוגמת בעלי המקצוע המופיעים באתר "איטום בקליק", כדי להבטיח את שמירתם של הדגים ובעלי החיים שבבריכה מפני חומרים רעילים שיכולים להימצא בחומרי האיטום. לא כל חומר עונה על הצורך של איטום בריכות נוי, מים ודגים, וחשוב להיות מודעים לכך.

כמה עולה לבצע אטימה לבריכות עם סיקה?

מחיר איטום בריכות עם סיקה לרוב ינוע בין 80 שקלים עבור מטר רבוע ל- 110 ש"ח עבור שטח זהה. ההבדל במחירים ינבע בראש ובראשונה מגודל הבריכה וממורכבות הפעולות הנדרשות בה, וכן על פי הנסיון והוותק של בעלי המקצוע השונים, כמו גם המיקום בארץ ופרמטרים יוצאי דופן אחרים, באם יש כאלה.

 

מחיר איטום בריכות שחייה בממוצע למ"ר

מחיר איטום בריכות שחייה בממוצע למ"ר: 95 ₪

טווח מחיר גבוה 110 ₪

טווח מחיר נמוך 80 ₪

הזמינו קבלנים וחברות לאיטום בריכות ב"איטום בקליק"

מחפשים חברת איטום מקצועית, אך לא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון - על ידי הזנת פרטיכם הראשוניים והעבודה הדרושה לכם, תקבלו בתוך דקות מבחר ענק ואיכותי של בעלי מקצוע ויועצים מנוסים אשר ישמחו לתת מענה בעבור כל סוגי עבודות האיטום הקיימות, ותתחילו ליהנות מכוחה של תחרות - כזו שבאה באמת לטובת הצרכן.