שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום דלתות

אטימת דלתות מפני רעשים, חדירת רוחות ונגד מים, אנו מבצעים איטום לסף דלת כניסה, מקלחונים, דלתות הזזה, פלדלת ועוד מגוון אפשרויות העולות על דעתכם, אם יש דלת שצריכים לאטום, פונים כבר עכשיו אל "איטום בקליק" ומתחילים לקבל הצעות על פי אזורכם הלוקאלי ורק על ידי מתקינים ואוטמים מומלצים ומורשים.

איטום דלת לרעש מכל סוג

בעולם האיטום נהוג לדבר בעיקר על איטום מפני נזילות וחלחול של מים או במקרים מסוימים קור וחום. אך האם ידעתם שמומחים ב"איטום בקליק" מתמחים בכל סוגי עבודות האיטום וזה כולל גם עבודות של איטום דלתות לרעש, אפילו רעשים עוצמתיים במיוחד? אם גם אתם עומדים לרכוש חדשה, או שאתם מתכננים שיפוץ או בניה של בית חדש - המדריך הבא הוא בשבילכם.

כיצד לאטום דלת הזזה בכניסה?

כשרוצים לאטום דלת הזזה, עושים זאת בעיקר כדי לחסום את הרעש הבוקע מהחדרים. כדי לעשות זאת בצורה יעילה, יש להתקין בראש ובראשונה פס תחתון לדלת שימנע מחדירת קול באזור שמתחת (סף), וכן לאטום את המשקוף. אך מעבר לכך, ניתן להוסיף שכבה אקוסטית כמו גומי, מברשת ופתרונות נוספים, כך שהיא תהיה אטומה לחלוטין ויימנע מעבר של כל קול שהוא, בדומה לעבודה של איטום חלון מפני רעשים ורוחות.


איטום דלת כניסה

איטום סף דלת מפני חדירת מים

איטום סף דלת כמובן אינו משמש רק לחסימת רעשים, אלא הוא מונע גם חדירה של מים - בין אם מדובר בצורך לאטום דלת כניסה לבית, או שאתם פשוט מעוניינים לאטום נגד מים מפני שהיא "ידועה" כסובלת מבעיית נזילות, בשל שיפוע בעייתי או פשוט מכיוון שזוהי דלת אמבטיה.

 

את הסף ניתן להתקין באופן עצמאי, אך חשוב לרכוש את המוצר הנכון ולבצע באופן עדין ומדויק את ההדבקה עצמה. במקרה שאתם מעוניינים בהתקנה קבועה ומקצועית יותר, תוכלו להזמין את אחד מעשרות אנשי המקצוע המומחים העומדים לרשותכם באתר "איטום בקליק" המספק איטום גגות ועוד!

אטימת דלת זכוכית, עץ ופלדלת

מטבע הדברים, לכל חומר גלם שממנו עשויה הדלת בביתכם ישנו חומר ייעודי, המותאם אליו לא רק מבחינה פונקציונלית אלא גם מבחינת ניראות אסתטית ושאלת העמידות לאורך זמן. כך למשל, כדי לאטום דלת עץ יש צורך בהוספת שכבה נוספת של עץ מסוג אחד (וכמובן מבודד), גבס או חומרי גלם קלים אחרים. במקרים של איטום דלת זכוכית או רב בריח ופלדלת למשל, יהיה הרבה פעמים צורך לעבות את חומר הגלם המקורי בשכבה נוספת או אפילו יותר.

איטום משקוף של דלת פנים מעץ

כפי שנרמז קודם, כדי להימנע מרעשים ומחדירה לא רצויה של אור או של טמפרטורה לפנים הבית והחדרים, יש צורך לא רק ב"טיפול" בתחתית הדלת, אלא גם לאטום את המשקוף, המהווה פתח נוסף שלא תמיד נהוג לחשוב עליו. אם אתם סובלים מחדירה של רעש, אור או טמפרטורה לא רצויה לבית, נסו קודם לאטום את המשקוף ואת סף הדלת וכך תוכלו לדעת טוב יותר מהו הגורם הבעייתי באמת במצבכם: האם אלה הם ה"חריצים" שבינה ובין לקיר, או שזוהי הדלת עצמה, שאינה מבודדת מספיק? בדיקה ראשונית שכזו עשויה לחסוך לכם מאות, ולעתים גם אלפי שקלים במעמד העבודה. במצבים בהם לא נעשה איטום בצורה טובה הדבר עשוי להוביל לבעיית איטום בקיר ולרטיבות בהמשך עקב חדירת מים.

איטום דלתות מרפסת כולל סף

אטימת דלת מרפסת, כמו גם הכניסה, נחשבת למורכבת אך עם זאת חשובה במיוחד, כיוון שכאן כל ה"מזיקים" הבלתי רצויים עשויים לחדור לתוך חלל הבית ביתר שאת מאשר במקרים האחרים שצוינו לעיל: הן במקרה של חדירת רעש, הן במקרה של חדירת אור וכמובן במקרים של חדירת מים וטמפרטורה לא רצויה מבחוץ - כמו גם שמירה על בטיחות ותחושה נעימה בבית, כל אלה מחייבים איטום מקסימלי למרפסת ברמת גימור גבוהה במיוחד על מנת להשיג את התוצאה הרצויה.

איטום סף דלת מרפסת

כמה עולה לאטום דלתות?

מחירו של איטום דלתות פנים וחוץ עשוי להשתנות מאד בין שני המקרים, וודאי שהוא מותאם גם בכל מקרה לגופו. על פי רוב, כאשר מדובר באיטום פשוט שאינו נוגע בחומרי הגלם אלא בסף ובמשקוף בלבד, טווח המחירים יהיה נמוך מאד והוא אינו צריך לעלות על כמה מאות שקלים בודדות.

 

איטום דלתות מאסיבי יותר לעומת זאת, יתחיל במקרים הפשוטים מכמה מאות שקלים והוא עשוי להגיע גם לאלפים, במיוחד כאשר היא אינה חדשה ויש צורך לבצע עבודות נוספות כגון הדבקה וצביעה לזו שקיימת. כדי ליהנות מהמחירים הנמוכים אך זאת תוך זכיה בתמורה ההולמת ביותר להשקעה, אתם מוזמנים להזין את פרטיכם כאן באתר "איטום בקליק", ולהתחיל לערוך השוואת מחירים בין חברות איטום השונות.