שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום תריסים

אטימת תריסים מקצועית והרמטית הכולל איטום ארגז לתריס, תריסים ובנוסף חלונות על פי צורך ובקשת הלקוח, האיטום למטרת מניעת חדירת מי גשמים, רוחות ובידוד מפני רעש במידת הצורך, קבלו כעת מספר הצעות דרך פורטל "איטום בקליק".

מדוע צריך לאטום את ארגז התריס?

ארגז של תריס חלון אשר ממוקם מחוץ לבית ולא בתוכו (מפאת אסתטיקה בדרך כלל), עשוי להיפגע במהלך גשמים ולתבלות בעת עקב מזג האוויר עם הזמן, חשוב שמים לא יחדרו אליו (במיוחד אם יש מנגון חשמלי) וגם לא אוויר, אשר עשוי לגרום לחלודה עם הזמן, הצטברות של אבק על המנגנון הידני או החשמלי ועם הזמן לבלאי של החבלים, עד לרמה שהוא יפגם לחלוטין ולא יהיה שמיש, לכן אלו אשר מתקינים באופן חיצוני את ארגז התריס יש לבצע איטום ובידוד הרמטי לחלוטין שלו על מנת לא לשלם על כך בהמשך.

איטום ארגז תריסים

מה המחיר לעבודות מסוג זה?

עבודות של איטום תריסים וארגזים מתומחרות על פי חלון בעצם, ולא לפי מטר כמו שאנו מכירים במקרים אחרים של אטימת גג למשל, אז כמה עולה לאטום תריס? המחיר נע בין 250 - 450 שקלים, תלוי בגודל והאם יש צורך לאטום את הארגז וגם כאן האם הוא חיצוני או פנימי, אם תרצו לדעת מחירים מדוייקים, הזמינו נותן שירות לביתכם לקבלת הצעה מדוייקת ופרטנית.

מחיר ממוצע לאיטום של תריס

מחיר ממוצע לאיטום של תריס: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

שילוב מנצח, איטום תריסים וחלונות יחדיו

אם הנכם מתכננים לאטום את התריסים, זה הזמן לשקול גם איטום חלונות נגד מים במקביל לכך, ישנם מצבים בהם אין צורך לאטום גם וגם אלא רק אחד מהאפשרויות, בצעו בדיקה מקיפה עם האוטם שהזמנתם על מנת שיבדוק היטב מעין חודרת הרוח או המים, אם הוחלט כי עליכם לבצע איטום לתריסים וחלונות כאחד דעו כי המחיר יהיה זול יותר מאשר ביצוע כל אחד בנפרד בשל העבודה במקביל, שימוש בחומרים זהים וזמן עבודה קצר יותר.

 

המקרה הפופלארי והנפוץ ביותר שמתרחש הוא כאשר מבצעים אטימה לחלונות ובנוסף לארגז תריס החיצוני שמים חודרים דרכו לחלקו החיצוני של החלון (אחרי התריס).

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

אטימה לתריס מבפנים ומבחוץ

תריסים בנוים באופן בו ניתן למקם את הארגז שלהם המכיל את כלל המנגון מחוץ לבית, אנו מדברים על תריסי גלילה כמובן, המיקום החיצוני מצריך אותנו לבצע איטום ובידוד למניעת חדירה של נוזלים למינהם, רוח, אוויר ואבק, בנוסף ישנם מצבים בהם המנגון בתוך הבית עצמו אך עדיין התריסים עצמם במצב סגור אינם אטומים כהלכה דבר אשר מצריך אותנו לאטום אותם בדיוק כמו דלתות, וטרינה, חלונות ועוד.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה