שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום כיורים

מחפש שירותי אטימה לכיורים? אצלנו ב"איטום בקליק", תוכל לקבל פתרונות רבים החל מעבודה קטנה ועד הגדולה ביותר, אם דרוש לך  איטום לכיור מטבח או האמבטיה ניתן להזמין זאת דרכנו ולקבל מספר הצעות מחיר גם בעבור עבודה פשוטה וקטנה כזו.

מה צריך להיות המחיר לעבודה מסוג זה?

איטום כיור נחשבת לעבודה קטנה במיוחד, המחיר המינמלי לביצוע עבודת איטום קטנה נע בין המחירים של 200 - 300 שקלים בלבד, זהו בערך מחיר של ביקור בעל מקצוע מהתחום הזה ולכן בשל עבודה קטנה כמו זו זה המחיר המינימלי שגובה בעל המקצוע, אם תוסיפו עוד כמה כיורים בבית, תחליפו גומי לחלון המחיר ינוע בעוד כמה מאות שקלים בלבד, הרי הוא כבר נמצא בביתכם ואין סיבה לכך, רצוי לעשות בדיקה כזו כאשר מזמינים בעל מקצוע לביצוע משימות מסוג זה.

מחיר ממוצע לאיטום כיור

מחיר ממוצע לאיטום כיור: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מדוע חשוב לאטום את כיור האמבטיה?

כיור האמבטיה נמצא על משטח מקרמיקה אשר מתחתיו בדרך כלל יש ארון עשוי עץ, בין אם הוא עם פורמייקה או אפוקסי, נזילה של מים עשויה לגרום לנזק רציני בעץ, לנפח אותו ובסופו של דבר להרוס אותו, אטימת כיור האמבטיה שנמצא מעל הארון באמצעות סליקון או כל חומר איטום תואם מונעת את נזילות אלו ושומרת על הארון לאורך זמן, לכן - חשוב לבצע אטימה זו והיא מתאימה כאשר גם מבצעים אטימה לאמבטיה, הרי משתמשים באותו החומר.

איטום כיור

כיצד נבצע איטום בין כיור המטבח לשיש?

בעת התקנה של כיור חדש במטבח או החלפה של ישן בחדש, צריך לדאוג לאטום את המרווחים שקיימים בין השיש לבין כיור, אטימה זו נעשת עם גומי המגיע עם הכיור בדרך כלל, אך תמיד קיימים עוד מרווחים קטנים שרצוי לאטום אותם עם חומר אטימה חזק ועמיד בפני מים. קראו עוד על עבודת איטום שיש.

באיזה חומר הכי כדאי לאטום מסביב לכיורים?

החומר הבסיסי שמשתמשים בו לאטימות מסוג זה הוא סליקון המיועד לשם כך, יש סליקון שקוף ויש בצבע לבן. במרבית המקרים השימוש נעשה בשקוף בשל הנראות האסטית שלו, הוא חומר חזק, עמיד, שקל להסרה ולהחלפה בעת הצורך, הוא נחשב בעלות זולה ולא ניזוק כאשר הוא פוגע במים, אם תזמינו בעל מקצוע העוסק בתחום לביתכם, הוא יעשה שימוש בגומי בשילוב עם סיליקון על מנת לבצע לכם אטימה מלאה והיקפית.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה