שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום שיש

איטום שיש למטבחים, לחדרי אמבטיה, לחלונות ואפילו על גבי חיפוי קירות, בנוסף ניתן להזמין אטימת שיש בחיבור שבין הקרמיקה ואף לרצפה, רוצים לקבל הצעה לעבודה? פנו אל הנציגים של "איטום בקליק" כבר עכשיו!

איטום שיש במטבח כולל מסביב לכיור

שיש במטבחים הוא הנפוץ ביותר ומי שכבר רכש בעבר שיש יותר שהוא מוחלק לכמה חלקים ובין כל חלק ישנו פס המחבר בין הלוחות, אחד מן החלקים שמצריכים איטום וחיבור הוא הכיור, כאשר איטום כיור מטבח הוא מבין הדברים החשובים ביותר שצריך לאטום, עקב השימוש במים סביבו ובקרבתו, אנו ב"איטום בקליק" מבצעים את כלל עבודות האיטום הקשורות בשיש וגם אלו שלא ודואגים לספק לכם נותן שירות ובעל מקצוע אמין על פי אזורכם וסוג הבקשה, בין אם היא גדולה או קטנה, נסו את השירות שלנו כעת בחינם וללא כל התחייבות.

איטום שיש

כמה עולה לאטום רצפת שיש לפי מטר?

יש לכם רצפת שיש? בין אם היא מותקנת בקומת הכניסה, במרפסת או בחדר האמבטיה שלכם אטימה שלה באמצעות רובה רגילה לעיתים לא מספקת וזאת במיוחד כאשר ישנם מים, לחות ורטיבות באזורים בהם הרצפה מותקנת, השיש עצמו לא ניזוק ממגע עם מים, אך אם אין אטימה מספקת ואתם גרים בדירה השכן שלכם עשוי לסבול מרטיבות בגג, יסודות וצנרת ביתכם עשויה לההירס עם הזמן ונזקים נוספים יכולים להיגרם. מחיר איטום רצפה משיש נע בין 55 - 80 שקלים למטר, זהו מחיר זול יחסית לעומת החלפת כלל הריצוף וטיפול בבעיות רטיבות.

מדוע חשוב לאטום את החיבור בין השיש לקרמיקה?

במטבחים יש חיפוי על גבי הקיר, בדרך כלל הוא עשוי מקרמיקה אך יכול להיות גם מזכוכית או חומרים אחרים, על גבי המטבח עצמו מתקינים שיש, הנפוץ ביותר בישראל הוא "שיש קיסר", אך בין הקיר ולבין השיש עצמו ישנו חיבור אשר דרכו יכולים לנזול מים, נוזלי בישול, לכלוך, אבק ועוד, חשוב מאוד לבצע אטימה בין השיש לחיפוי הקיר במטבח על מנת שלא יכנסו לשם לכלוכים או נוזלים, אשר עם הזמן יכולים לגרום למזיקים להגיע, לריחות רעים ואף לפגוע בעץ של ארונות המטבח.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

מתי נצטרך לבצע איטום ספי שיש בחלונות הבית?

זה לא משנה מאיזה חומר עשוי סף החלון שלכם, במרבית המקרים בהם בוצע שימוש בשיש בבית ככל הנראה שזה החומר שהוא ישמש גם שם, אך זה לא אומר שאין צורך לבצע איטום סף חלון למרות עמידותו של השיש בפני מים. כאשר ניתן לבצע אטימה לסף חלון משיש זה מונע מאיתכם נזקים שונים כמו רעש, חדירת רוחות וכמובן נוזלים. כאשר מורגשת בעיה מסוג זה צריך לבצע אטימה, כאשר חריץ קטן עשוי להתפתח ולגדול בעתיד ולהוות לנזק משמעותי יותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה