שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום בית פרטי

בונים בית? גרים בבית קרקע? בין אם זו בניה קלה או רגילה, בעיות באיטום הבית תמצאו רק לאחר בדיקה מעמיקה או תקופת גשמים. מומלץ להתחיל בשלבי האיטום עוד בתהליך בניית הבית והחל מהיסודות ועד לגג, במידה ואתם מתגוררים בבית פרטי קיים שירותי איטום מלאים לבית תמצאו כאן ב'איטום בקליק' ותוכלו לקבל דרכנו עד שלוש הצעות מחיר של אנשי מקצוע איכותיים.

איטום בית קרקע עושים כבר בתהליך הבנייה

השקעה רבה בעיצוב ואבזור בית החלומות שלכם לא תהיה שלמה ללא עבודת איטום מקצועית. על מנת למנוע חדירת מי גשם ולחות אל הבית ואל יסודות המבנה יש לאטום נכון את המבנה תוך שימוש בחומרים איכותיים. כשלים במערכת האיטום של הבית יגרמו לנזילה של מים אל תוך הבית, נזקים למבנה ולריהוט, הוצאות כספיות כבדות ועוגמת נפש. על מנת לחסוך לעצמכם את כאב הראש הזה הקפידו לשים דגש על הנושא כבר בשלב הבנייה ואל תתפשרו על פחות מאנשי מקצועי עם התמחות ספציפית בתחום.

איטום בית פרטי (קרקע) באופן מלא החל מקירות ועד לגג

לטובת איטום יסודות הבית כדאי לעשות כל מאמץ למנוע ליקויי בנייה וכשלים בתחום האיטום במהלך הבנייה. השאירו את עבודת האיטום לקבלן מקצועי ואל תתפשרו על עבודה חובבנית. רק קבלן מקצועי יוכל לקרוא את תכנית הבנייה ולקבוע בהתאם איזו מערכת דרושה. חשוב להתאים את התכנית לתנאי הסביבה ומזג האוויר באזור. כדאי לזכור שצריך לבצע עבודה מושלמת, כל ליקוי קטן ביותר עלול לגרום לחדירת מים, נזק חמור ועלויות גבוהות, קבלן אשר יודע לבצע איטום לגג רעפים, קירות בטון, רצפה, מרתף ועוד.

מהו המחיר לאיטום בית קומפלט?

לקבלת הצעות מחיר לאיטום בית קומפלט צרו קשר. המחירים של כל עבודות האיטום הוגנים ואטרקטיביים. כך למשל, בעבור איטום אקרילי תתבקשו לשלם 30-60 שקלים למ"ר, בעבור איטום גג בית ביריעות ביטומניות תתבקשו לשלם 70-110 שקלים למ"ר, בעבור איטום למרתף תשלמו 75-130 שקלים למ"ר, בעבור איטום חדר אמבטיה תתבקשו לשלם 1,200-3,000 שקלים. כל העבודות מתבצעות על ידי קבלנים מנוסים, מקצועיים ואמינים.

בעת בניית בית חשוב לבצע איטום ליסודות ואלו הסיבות:

מפגעי רטיבות בבתים פרטיים נובעים פעמים רבות מספיגת רטיבות של משטחי הבטון מהקרקע והעברתה אל קירות המבנה או אל השכבה שמתחת לרצפה. עבודת איטום קורות קשר וקורות יסוד תצליח למנוע את המפגע ותחסוך לכם לא מעט כסף ועגמת נפש. על פרויקט איטום בית פרטי לכלול את המרפסת, השבילים, המפתנים, החלונות, הקירות החיצוניים, המרתף, היסודות והגג.

איטום בית פרטי

קבלני איטום לבתים פרטיים תמצאו ב'איטום בקליק'

לא כל קבלן איטום הוא גםמורשה בתחום האיטום. רוב אנשי האיטום אינם מודעים כלל לנזקים הכבדים שעלולים להיגרם לכם מכשל קטן שלהם באיטום המבנה. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה ושולחים אליכם את מיטה אנשי המקצוע שפועלים באזורכם. השאירו פרטים באתר, אנו נתקשר על מנת להבין טוב יותר איזה שירות אתם מבקשים לקבל ובהתאם נשלח אליכם 3 הצעות מחיר רלוונטיות. אם חשוב לכם להגן על הנכס שלכם מפני נזקי מים ורטיבות – אל תתפשרו על פחות מעבודת איטום בית שמתבצעת על ידי איש מקצוע מומלץ, מנוסה ובמידת הצורך גם מומחה.

בצעו השוואת מחירים דרכנו והתחילו גם אתם לחסוך בכסף!

מחפשים קבלן איטום בית קרקע בעבור בית חדש שנמצא בבנייה או בית קיים? פורטל איטום בקליק הוא המקום בו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מכמה ספקים בתחום, למעשה באמצעות השוואת מחירים ניתן לחסוך באופן משמעותי ועד 33% מהצעת המחיר המקורית! בכדי לאפשר לכם לזהות את ההצעה הטובה ביותר ולבחור נכון להלן הפרמטרים החשובים לבחירת קבלן :

  1. ניסיון מוכח בעבודות איטום דומות (יש הבדל בין אטום בית פרטי לבין דירות בבניינים).
  2. המלצות אותנטיות ורלוונטיות של לקוחות קודמים.
  3. מתן עדיפות לאנשי מקצוע שמציגים תעודת אוטם מורשה או אישור על רישום באיגוד הקבלנים.
  4. שימוש בטכנולוגיה חדשה וכמה סוגים של חומרי איטום.
  5. מחירים הוגנים שמשקפים את העלויות של חומרי הגלם ומורכבות העבודה.
  6. קבלת תעודת אחריות מפורטת חתומה על ידי הקבלן.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה