שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום לבניה קלה

מוסיפים קומה? מתגוררים במבנה אשר נבנה באמצעות בניה קלה? נזילות ודליפות מים מהגג או מהקירות? השתמשו בפורטל 'איטום בקליק' והזמינו בעלי מקצוע אשר עוסקים באיטום בניה קלה עם החומרים המתאימים והשיטות הנכונות לכך. דרכנו תקבלו עד שלוש הצעות מחיר ותוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך בעלויות.

מה השוני בין איטום מבנה רגיל לאיטום בניה קלה?

במרבית המקרים כאשר תבצעו איטום מבנים, הבנוי מבלוקים או בטון, לא יהיו לכם מגבלות מבחינת שימוש בחומרי האיטום השונים ויהיו פרוסות לפניכם כמה אופציות שונות בתקציבים שונים, החל מיריעות ביטומניות ועד לזיפות הגג באמצעות זפת. האמנם, בעת איטום מבנה העשוי מבניה קלה לא תוכלו להשתמש בכלל החומרים, כאשר החומרים ה"קלים" מהם המבנה עשוי לא עמידים מספיק להנחת יריעות ביטומניות ומריחת זפת אינה מתאימה לגגות הקלים. אז מה עושים? בהמשך תקבלו הסבר פרטני יותר בנוגע לחומרים המתאימים.

 

איטום בניה קלה

כמה עולה לאטום בניה קלה?

המחיר בעבור איטום גג בניה קלה נע בין 85 - 120 ש"ח למטר, כאשר הוא כולל הכנה, את החומרים וכמובן העבודה עצמה. כמו כן המחיר דומה גם לאיטום קירות וכלל המבנה. במידה ומזמינים איטום לכלל המבנה כולל גג מקבלים מחיר זול ומשתלם יותר פר מטר ואף קומפלט לכלל הפרויקט. לעוד מידע, ראו איטום גגות במחיר למטר בעמוד המחירון.

מחיר איטום גג בבנייה קלה (מחיר למ"ר)

מחיר איטום גג בבנייה קלה (מחיר למ"ר): 100 ₪

טווח מחיר גבוה 120 ₪

טווח מחיר נמוך 80 ₪

באיזה חומר נשתמש לאיטום גג בבנייה קלה?

יריעות ביטומניות וזפת מחוץ לתחום כאשר מדובר על איטום גג בבניה קלה. לגגות קלים מתאים השימוש בחומרים משחתיים ופוליאוריטנים, החל מסיקה ועד לזיפקס, ישנם לא מעט פתרונות המיועדים לאיטום גגות קלים אשר נמצאים על גבי  מבנה שנבנה בבניה קלה. מריס 250 הוא חומר פוליאוריתני משחתי אשר מתאים לאיטום בניה קלה ובפרט לגגות, האמנם הוא יקר משאר הפתרונות המשחתיים האחרים, אך עמיד במפגעי מזג האוויר ומונע חדירת מים אל תוך המבנה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

משווים וחוסכים דרך "איטום בקליק"

אל תמהרו לסגור עם איש האיטום הראשון ששוחחתם איתו, על פי מבדקים שונים שביצענו בפורטל "איטום בקליק", השוואת מחירים יכולה לעזור ולהוזיל את העלויות בעשרות אחוזים! מומלץ לבצע השוואה לכל עבודת איטום לפחות עם 3 נותני שירות שונים. לכן כאשר תפנו אל "איטום בקליק" תקבלו בחזרה עד שלוש הצעות ותוכלו לבצע בינהם השוואה. השירות שלנו ניתן בחינם וללא כל התחייבות, נסו אותנו כבר עכשיו.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה