שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום מחסני גינה

מעוניין לאטום מחסן בגינה? אצלנו תוכל לקבל הצעה מושלמת בעבור איטום גג למחסן, קירות ואפילו לרצפה והכל במחיר משתלם והזול ביותר בענף האיטום, הזמן כעת שירות דרכנו וקבל מספר הצעות שונות.

לאטום את המחסן בגינה מעולם לא היה פשוט יותר!

יש לכם מחסן בגינה ובכל פעם שיש גשם נגרם לציוד בפנים נזק? אל תחכו עד לחורף הבא ובצעו במהרה אטימה מלאה לגג המחסן שלכם טרם ייגרם לרכוש שלכם נזק נוסף, מחסני גינה הנם קטנים יחסית ובדרך כלל מסתכמים בגודל של כמה מטרים בודדים ולכן עבודה של איטום בעבורם לא צריכה להיות קשה ולארוך זמן רב, יום עבודה אחד מספיק לביצוע איטום גג למחסן גינה פשוט, על פי סוג החומר ממנו הוא עשוי מחליטים באיזה שיטה לעבוד ואם לבצע את האטימה מבפנים או מבחוץ וכמובן באיזה טכניקה וחומר כדאי להשתמש, מרבית גגות המחסנים הם מעץ ולכן מזמינים איטום לגג מעץ עם חומר התואם לעבודה מסוג זה.

איטום מחסן גינה

כמה עולה לבצע אטימה לגג המחסן?

עבודת אטימת מחסני גינה מתומחרת על פי עבודה קומפלט הכוללת הכל ולא כפי שאנו מכירים כ"מחיר למטר", זה מסוכם כך בגלל שמדובר על כמה מטרים בודדים, העלות לכך היא בין 450 - 600 שקלים, תלוי באיזה חומר המחסן עשוי ובאיזה טכניקה משתמשים, תוספת של בידוד למחסן להגנה תרמית היא בין 200 - 400 שקלים בלבד, אם תרצו לבצע איטום קירות פנימיים ואת הריצוף ייתכן כי תוסיפו למחיר עוד כ-20% לסה"כ הכללי. 

תוספת בידוד תרמי בנוסף לאיטום

ישנם אשר לוקחים את הפרויקט עד הסוף ובתוך המחסן שלהם ישנו ציוד אשר לא יכול לספוג לחות, כמו מוצרי חשמל, ציוד לגינון שלא רוצים שיחליד וכדומה ולכן מבצעים כתוספת גם בידוד למחסן אשר יגן אליו מפני חדירה של אוויר ולא רק נוזלים, מה שעוזר לשמור על הציוד, השירות בדרך כלל ניתן כתוספת לאיטום ונעשה על ידי אותו קבלן איטום או בעל המקצוע, ישנם מקרים מסויימים שלא ועל כך צריך להתייעץ מראש מול נותן השירות.

איטום גג מחסן

איטום מחסן פח, פלסטיק ועץ בשיטות שונות

אתם מכירים לא מעט מחסנים, יש את מחסני הגינה הרגילים והפשוטים שעשוים מפלסטיק חזק, ישנם כאלו שעשוים מעץ אגוז ואפילו מפח ומתכת, כל אחד מגיב באופן שונה לחומר איטום ולא לכל אחד מתאימה אותה שיטת עבודה בשל חומר הגלם ממנו הוא עשוי, מומחים בתחום ייעצו לכם תחילה באיזה שיטה רצוי לאטום את המחסן שלכם, אם זה בזפת, ביריעות, באמצעות ניילונים או סילר ורק לאחר מכן יתנו לכם תמחור מלא בעבור העבודה, אתם מוזמנים לנסות את בעלי המקצוע המספקים עבודות לאטימה אלו באתר "איטום בקליק", הם ישמחו לתמחר לכם כל עבודה ואתם תקבלו עד שלוש הצעות מחיר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה